Protože akumulátor nabízí dojezd 470 km*, model Jaguar I-PACE i na jediné nabytí pokryje průměrné týdenní potřeby většiny řidičů**.

Zde naleznete vše, co je třeba vědět k dosažení maximální dojezdové vzdálenosti s ryze elektrickým nebo plug-in hybrid (PHEV) vozem.

VÝPOČET DOJEZDU MODELU JAGUAR I-PACE

V ryze elektrickém voze nebo při jízdě v ryze elektrickém režimu (EV) ve voze plug-in hybrid je akumulátor jediným zdrojem energie. Proto celkový dojezd ovlivňuje váš jízdní styl, funkce využívané v interiéru či provozní podmínky.

Upravte nastavení níže a uvidíte, jak mohou ovlivnit dojezd modelu Jaguar I-PACE v reálných podmínkách.

Parked New Jaguar Car during the launching

DOJEZD NA JEDNO NABITÍ*

Parked New Jaguar Car during the launching
:
1 OSOBA
5 OSOBY
JÍZDNÍ PROSTŘEDÍ:
ROZMĚR KOL:
VENKOVNÍ TEPLOTA:
KLIMATIZACE/TOPENÍ:
Pre-Conditioning:
JÍZDNÍ PROSTŘEDÍ:

Kombinovaná

Při pravidelném dojíždění jezdíte po městě i na dálnici a dosahujete průměrné rychlosti 47 km/h.

 

Město

Většina jízd probíhá ve městě a jeho okolí průměrnou rychlostí 27 km/h.

 

Dálnice

Většina jízd probíhá na dálnici průměrnou rychlostí 92 km/h.

Spotřeba paliva: není k dispozici. Emise CO2: 0 (g/km). Dojezd v režimu EV: až 470 km. Údaje o dojezdu v režimu EV platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase. Skutečný dojezd se bude lišit v závislosti na vozidle, stavu akumulátoru, jízdním stylu a podmínkách prostředí.

JAKÝ DOJEZD NABÍZÍ ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ JAGUAR?

Akumulátor elektrický hybridní vůz Jaguar nabízí na jedno nabití dojezd až 60 km (Jaguar E-PACE)1 a až 64 km (Jaguar F-PACE)1. Proto je ideální pro každodenní dojíždění a cesty po městě v ryze elektrickém režimu (EV) s nulovými emisemi.

JAKÝ DOJEZD NABÍZÍ ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ JAGUAR?

Akumulátor elektrický hybridní vůz Jaguar nabízí na jedno nabití dojezd až 60 km (Jaguar E-PACE)1 a až 64 km (Jaguar F-PACE)1. Proto je ideální pro každodenní dojíždění a cesty po městě v ryze elektrickém režimu (EV) s nulovými emisemi.

DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍHO DOJEZDU

Vyberte kategorii a zjistěte, jak můžete dosáhnout maximálního dojezdu s ryze elektrickým a elektrický hybridní vůz vozem.

REKUPERACE KINETICKÉ ENERGIE

Po uvolnění plynového pedálu se aktivuje inteligentní systém rekuperace kinetické energie. Dojde k plynulému zastavení vozidla a vzniklá energie se přemění a optimalizuje dojezd. Sešlápnutím brzdového pedálu zvýšíte množství rekuperované energie.

JÍZDNÍ STYL

Na jízdní styl má zásadní vliv mimo jiné samotný řidič. Plynulá jízda – na rozdíl od častého, prudkého zrychlování – pomůže zachovat dojezd elektromobilu. A omezíte rovněž prudké brzdění, které spotřebovává více energie než mírnější brzdění.

PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY

Extrémně nízké nebo extrémně vysoké teploty mají vliv na schopnost akumulátoru udržet úroveň nabití. Po připojení vozidla k nabitému zdroji dojde po dokončení nabíjení k přednastavení teploty akumulátoru na optimální hodnotu. Můžete se tak spolehnout, že až vyrazíte, budete mít k dispozici maximální dojezd a výkon vozidla.

 

Podobným způsobem můžete přednastavit teplotu v interiéru připojeného vozidla, aby byla energie akumulátoru využita pro delší dojezd, nikoli pro topení nebo chlazení.

REŽIM ECO

Režim Eco pomáhá zachovat dojezd vozidla, neboť provádí drobné změny teploty interiéru, recirkulace vzduchu a řady dalších funkcí vozidla. Tyto změny lze deaktivovat běžným používáním jednotlivých funkcí nebo prostřednictvím nabídky nastavení.

Jaguar I Pace breaks regeneration illustration
Jaguar I Pace driving style illustration
Jaguar I Pace seating illustration
Jaguar I Pace eco mode illustration
Autoplay Start
Autoplay Stop

RYZE ELEKTRICKÉ A ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a elektrický hybridní vůz automobilů.

RYZE ELEKTRICKÉ A ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a elektrický hybridní vůz automobilů.

OBJEVUJTE SVĚT ELEKTŘINY

Jaguar F-Pace EV charging at home

DOMÁCÍ NABÍJENÍ

Domácí nabíjení ryze elektrického nebo elektrický hybridní vůz vozu je nejpohodlnějším způsobem, jak začít den s plně nabitým akumulátorem.

Jaguar E-Pace parked at road side for charging

VEŘEJNÉ NABÍJECÍ STANICE

Nabíjení mimo domov je dostupnější než kdy dříve, neboť infrastruktura veřejných nabíjecích stanic se neustále rozrůstá.

Jelikož společnost Jaguar Land Rover Limited trvale usiluje o zlepšování výbavy, designu a výroby svých vozů, dílů a příslušenství, všechny výrobky procházejí průběžným vývojem. Vyhrazujeme si proto právo provádět změny bez předchozího upozornění.


*Oficiální hodnoty pro model I-PACE: – (nelze použít); kombinovaná spotřeba – 22,0 až 25,1 kWh/100 km. Emise CO2: 0 g/km. Dojezd v režimu EV: až 470 km. Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Zobrazit hodnoty WLTP pro model I-PACE


**Průměrné dojíždění za týden: 264 km, na základě údajů o průměrném počtu najetých kilometrů za rok z následujících zdrojů z Velké Británie a USA: http://www.racfoundation.org/motoring-faqs/mobility#a26 a www.fhwa.dot.gov/ohim/onh00/bar8.htm. Vypočítáno zjištěním pětidenního průměru najetých kilometrů a započítáním průměru ze souborů dat z Velké Británie a USA.


*Oficiální hodnoty pro model F-PACE plug-in hybrid (PHEV): kombinovaná spotřeba – 1,6 l/100 km. Emise CO2: 37 g/km. Dojezd v režimu EV: až 65 km.

Oficiální hodnoty pro model E-PACE plug-in hybrid (PHEV): kombinovaná spotřeba – 1,4. Emise CO2: 33 g/km. Dojezd v režimu EV: až 60 km.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Zobrazit hodnoty WLTP pro model F-PACE

Zobrazit hodnoty WLTP pro model E-PACE