ASISTENČNÍ SLUŽBA JAGUAR

 

S naší asistenční službou budete kdykoli a kdekoli v Evropě pod ochrannou tlapou Jaguar. Můžete ji využívat po dobu prvních tří let záruky na váš vůz, a to bez jakéhokoli omezení počtu ujetých kilometrů.

V případě poruchy nebo nehody jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce:

Volání z území České republiky: 261 00 556 (zdarma)

Volání ze zahraničí: +420 261 000 556 (cena hovoru závisí na příslušném tarifu vašeho operátora).

Pokud je vozidlo vybaveno tlačítkem B-Call, můžete asistenční službu kontaktovat stisknutím a podržením tohoto tlačítka po dobu alespoň 3 vteřin.

KDYŽ ZAVOLÁTE, ZEPTÁME SE VÁS NA

- vaše jméno
- vaši zeměpisnou polohu
- registrační značku (RZ) nebo identifikační číslo vozu (VIN)
- stručný popis problému
- kontaktní telefonní číslo


VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Asistenční služba Jaguar je dostupná v následujících zemích: Albánie, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Irsko, Itálie, Kosovo, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Moldavsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko a Ukrajina.

V některých případech mohou platit finanční limity – podrobnosti najdete v příručce Výhody záruky.

VÝHODY

VYPROŠTĚNÍ A ODTAH

ASISTENCE PŘI PORUŠE

Pokud vám v některé z autorizovaných zemí v zahájení cesty nebo v jejím pokračování brání porucha nebo technický problém (když se rozsvítí výstražná kontrolka) a k jeho vyřešení nestačí podpora po telefonu, podpora Jaguar zajistí opravu přímo na místě (pokud je to možné a dovolené právními předpisy), nebo nabídne odtah do nejbližšího autorizovaného servisu JLR za účelem diagnostiky nebo opravy, pokud oprava přímo na místě možná není.

Jaguar Assistance vám potřebnou pomoc poskytne samozřejmě i v případech, za které nesete odpovědnost vy, jako je zcela prázdná nádrž nebo natankování nesprávného paliva, ztráta klíčů od vozu nebo selhání akumulátoru.

ASISTENCE PŘI NEHODĚ

Pokud se nacházíte v některé z autorizovaných zemí, nemůžete v důsledku nehody pokračovat v cestě a oprava přímo na místě není možná, asistenční služba Jaguar Assistance zajistí odtahovou službu do nejbližšího schváleného servisu JLR.

DALŠÍ VÝHODY

ASISTENCE PŘI PORUŠE

Náhradní vůz

Asistenční služba Jaguar Assistance vám do doby, než bude váš vůz opraven a vrácen do vaší domovské země, zajistí náhradní vůz. Vezměte na vědomí, že dostupnost vozů závisí na místních podmínkách. Na poskytnutí náhradního vozu se mohou vztahovat podmínky pronájmu příslušných autopůjčoven. V závislosti na místních právních předpisech může být při přebírání náhradního vozu vyžadována také kreditní karta.

ALTERNATIVY:

Taxi

Jaguar Assistance uhradí náklady na taxi na nejbližší vlakové nádraží nebo letiště až do výše € 200,– včetně DPH.

Vlak

Až € 400,– DPH na osobu. Cesta první třídou.

Letadlo

Až € 700,– včetně DPH na osobu. Lety ekonomickou nebo prémiovou ekonomickou třídou.

Ubytování

Pokud potřebujete ubytování na jednu noc navíc, asistenční služba Jaguar Assistance uhradí náklady na ubytování na jednu noc ve čtyřhvězdičkovém nebo pětihvězdičkovém hotelu včetně snídaně pro všechny cestující ve voze (až do výše € 300,– včetně DPH na osobu) nebo ubytování až na 7 nocí za stejných podmínek v případě, že jste mimo svou domovskou zemi.

 

ASISTENCE PŘI NEHODĚ

V případě nehody na silnici můžete využívat všech uvedených výhod, ale poskytnutí náhradního vozu je omezeno na maximálně 2 pracovní dny od okamžiku, kdy je vaše poškozené vozidlo odvezeno do schváleného servisu.

 

DALŠÍ SLUŽBY

Vyzvednutí nebo vrácení opraveného vozu (v domovské zemi / v zahraničí)

Opravený vůz si můžete vyzvednout sami, nebo vám podpora Jaguar zajistí jeho přepravu na adresu vašeho bydliště nebo na jiné vámi zvolené místo.

Přeprava neopraveného vozu (v domovské zemi / v zahraničí)

Podpora Jaguar zajistí přepravu neopraveného vozu na adresu vašeho bydliště nebo na jiné vámi zvolené místo.

Výše popsané služby se poskytují v případě poruchy nebo dopravní nehody.

1Z náhrad jsou vyňaty výdaje na palivo, doplňkové pojištění a mýtné. V zásadě vždy platí podmínky příslušné autopůjčovny.
2Jaguar zařídí a uhradí vaši cestu taxi domů nebo do nejbližšího servisu Jaguar, autopůjčovny, na vlakové nádraží nebo letiště (až do 100,– € za každou škodní událost) a jízdu vlakem první třídou nebo let ve třídě Economy (pokud by cesta vlakem trvala déle než 6 hodin). Pokud je místo vzniku škody vzdáleno více než 80 km od místa bydliště, proplatíme vám v případě potřeby také náklady na přenocování v hotelu. U každé ohlášené škodní události budou proplaceny náklady ve výši max. 100,– €/noc za každou doprovázející osobu za jednu noc v ČR a maximálně sedm nocí v zahraničí. Pro evropská hlavní města platí limit 150,– €/noc. Všechny uvedené částky jsou bez DPH.