AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

POPRODEJNÍ PODPORA PRO FIREMNÍ VOZOVÉ PARKY A PODNIKATELE

KLID NA DUŠI ZARUČEN.

ŠPIČKOVÁ PÉČE O VAŠE PODNIKÁNÍ

Když si pro podnikání zvolíte vůz Land Rover, současně si zvolíte také naprostou jistotu. Díky naší nabídce finančně dostupných servisních plánů, důkladných kontrol technického stavu vozidla a komplexního záručního krytí máte vše, co potřebujete, abyste svůj vozový park mohli nepřetržitě využívat na maximum.

  • SERVISNÍ PLÁNY S PEVNĚ STANOVENOU CENOU

    Servisní plány Land Rover pro vozové parky kryjí běžné servisní práce po dobu zvoleného plánu, takže dokážete předvídat náklady a svému vozovému parku zajistíte kvalitní servis.

  • BEZPLATNÉ KONTROLY TECHNICKÉHO STAVU VOZIDLA

    V rámci našeho servisu komplexně zhodnotíme celkový stav vašich vozů Land Rover a výsledky vám pošleme. Následně vás kontaktuje servisní technik, který vám zjištěné výsledky vysvětlí.

  • ONLINE SERVISNÍ HISTORIE

    Všechny vozy mají zabezpečenou online servisní historii, která předchází opomenutí nebo opakování servisní prohlídky, čímž pomáhá chránit zůstatkovou hodnotu vozu.

KOMPLEXNÍ ZÁRUČNÍ KRYTÍ

Dopřejte si bezproblémové opravy a asistenční služby díky našim standardním a prodlouženým zárukám sestaveným tak, aby podpořily vaše podnikání.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční