AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

DOMÁCÍ NABÍJENÍ ELEKTRICKÉHO VOZU

Začněte každý den s plně nabitým akumulátorem.

Všude dobře, doma nejlépe – to platí i pro nabíjení vašeho vozu Jaguar. Stačí večer připojit vůz k síti – stejně jako mobilní telefon. Ráno je akumulátor plně nabitý a vy jste připraveni vydat se na cestu.

DOMÁCÍ NABÍJEČKY – IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ


V zájmu zajištění nejrychlejšího domácího nabíjení doporučujeme používat profesionálně instalovanou domácí nabíječku – známou také jako wall box nebo domácí nabíjecí místo.

Instalace obvykle vyžaduje soukromé parkovací stání, které není na ulici – například venkovní parkovací stání nebo garáž – za účelem připojení k vaší domácí elektrické síti. Zkontrolujte vhodnost své nemovitosti u vybraného dodavatele domácí nabíječky.

 • RÁNO MŮŽETE IHNED VYRAZIT

  Domácí nabíječka nabije ryze elektrický vůz přes noc a při využití zdroje s výkonem 7 kW poskytne po 60 minutách nabíjení dojezd až 35 km1.

 • UŠETŘETE KAŽDÝ MĚSÍC

  Nabíjení doma je nejen pohodlné, ale také cena za elektřinu na kilometr je ve srovnání s konvenčními palivy nižší. A můžete ji dále snížit využitím tarifu elektřiny mimo špičku.

 • KVALITA ZARUČENA

  Domácí nabíječky od schválených dodavatelů jsou určené k použití za všech povětrnostních podmínek.

DOBA NABÍJENÍ POMOCÍ DOMÁCÍ NABÍJEČKY

Vozidlo Maximální dojezd v elektrickém režimu Domácí nabíjení střídavým proudem (7 kW)
0–100 %
Domácí nabíjení střídavým proudem (11 kW)
0–100 %
I-PACE 470 km* Od 13 hodin1 Od 9 hodin1
F-PACE 65 km** 2 hodiny 16 minut1
E-PACE 62 km†‡ 2 hodiny 20 minut1

NÁMI DOPORUČENÍ PARTNEŘI PRO DOMÁCÍ NABÍJENÍ

Chcete-li zjistit, které dodavatele domácích nabíječek (wall boxů) doporučujeme ve vaší oblasti, navštivte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

Electric Jaguar Recommended Home Charging Partners

SJEDNÁNÍ INSTALACE DOMÁCÍ NABÍJEČKY

 • 1. VYBERTE SI DODAVATELE

  Chcete-li zahájit proces instalace domácí nabíječky, vyberte si dodavatele domácího nabíjení. Prodejce vozů Jaguar vám pomůže s prvními kroky.

 • 2. PRŮZKUM VHODNOSTI

  Vybraný dodavatel provede telefonický nebo online průzkum, aby zjistil vhodnost vaší nemovitosti k instalaci wall boxu.

 • 3. SJEDNEJTE SI DATUM INSTALACE

  Domluvte si s vybraným dodavatelem datum instalace. Pokud máte nárok na státní dotaci, která sníží náklady na instalaci, dodavatel ji vyřídí za vás.

 • 4. INSTALACE A UKÁZKA

  Jakmile nadejde datum instalace, vybraný dodavatel vám nainstaluje wall box a vysvětlí vám základy nabíjení.

SÍŤOVÉ ZÁSUVKY JSOU ZÁRUKOU KLIDU NA DUŠI

Pokud jste delší dobu mimo domov a nemáte k dispozici domácí nabíječku, lze vozidlo mnohem pomaleji nabít také pomocí běžné síťové zásuvky pro domácí spotřebiče. Stačí použít na přání dodávaný nabíjecí kabel pro síťové zásuvky (režim 2) značky Jaguar.

RYZE ELEKTRICKÉ A HYBRIDNÍ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a hybridních automobilů.

OBJEVUJTE SVĚT ELEKTŘINY

 • POSTUP NABÍJENÍ

  Seznamte se s jednoduchým postupem nabíjení ryze elektrického nebo plug-in hybridního vozu, ať už jste doma nebo na cestách.

 • VEŘEJNÉ NABÍJECÍ STANICE

  Nabíjení mimo domov je dostupnější než kdy dříve, neboť infrastruktura veřejných nabíjecích stanic se neustále rozrůstá.

1Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.


Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*Oficiální hodnoty pro model I-PACE: – (nelze použít); kombinovaná spotřeba – 22,0 až 25,2 kWh/100 km. Emise CO2: 0 g/km. Dojezd v režimu EV: až 470 km. Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


**Oficiální hodnoty spotřeby paliva modelové řady F-PACE (kromě verze PHEV) v l/100 km: 1,6✝✝ (kombinovaná). Emise CO2: 37 g/km✝✝. Verze PHEV v l/100 km: 2,2 (kombinovaná). Emise CO2: 49 g/km. Údaje o dojezdu v režimu EV platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase. Skutečný dojezd se bude lišit v závislosti na vozidle, stavu akumulátoru, jízdním stylu a podmínkách prostředí. Uvedené hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako je jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení a příslušenství


Oficiální hodnoty pro model E-PACE PHEV: kombinovaná spotřeba – 1,4. Emise CO2: 32 g/km. Dojezd v režimu EV: až 62 km. Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční