Skvělý společník, strhující zážitek z jízdy. Přechod na elektřinu dává za volantem vozu Jaguar smysl po všech stránkách. Výkon, pro který žijeme, zůstal zachován. Související technologie jsou každým dnem chytřejší a udržitelnější.

Jaguar racing car side view

VÝKON ZE ZÁVODNÍ TRATI DO SILNIČNÍHO PROVOZU

Využili jsme poznatky získané v seriálech závodů elektrických vozů, a tak naše první ryze elektrické výkonné SUV, Jaguar I‑PACE, zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. A navíc v téměř naprosté tichosti a s nulovými emisemi.

New Jaguar car parked at during the launch

VYTVÁŘÍME UDRŽITELNOU, CHYTŘEJŠÍ BUDOUCNOST

Už od roku 1935 posouváme hranice možností. Elektřina na tom nic nemění. Naopak, nabízí více příležitostí k naplnění naší vize o udržitelnějším, inteligentnějším zážitku z jízdy využívajícím dynamiku a design, které nás proslavily.

HLAVNÍ VÝHODY PŘECHODU NA ELEKTRICKÝ POHON

cost of ownership Global icon

NÍZKÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Elektřina je levnější než benzín nebo nafta. Navíc můžete využít řadu daňových úlev. Mezi další výhody patří v mnoha městech osvobození od poplatků za vjezd do centra, znečištění emisemi nebo parkování.

easy and convenient icon

POHODLÍ A PRAKTIČNOST

Elektromobily se nabíjejí převážně doma, proto si lze efektivněji naplánovat den a mít čas na věci, na kterých vám záleží. Stačí dobít vůz večer a ráno budete připraveni vyrazit.

zero tailpipe emissions

NULOVÉ EMISE

Vozidla poháněná výhradně akumulátorem dosahují maximálního výkonu s nulovými emisemi. A protože elektrické sítě využívají neustále další obnovitelné zdroje, je energie elektromobilů každým rokem šetrnější k životnímu prostředí.

a distinctive drive icon

STRHUJÍCÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Elektrická technologie je nejen neuvěřitelně tichá, ale nabízí také okamžité zrychlení bez jakékoli prodlevy a přerušování řazením. To zaručuje neuvěřitelně plynulý a dynamický zážitek z jízdy při jakékoli rychlosti.

TŘI TYPY ELEKTRICKÉHO POHONU VOZŮ JAGUAR

all electric BEV icon

RYZE ELEKTRICKÝ VŮZ (BEV)

Naše plně elektrická pohonná jednotka, poháněná výhradně elektromotory a akumulátorem, poskytuje dokonale tichý výkon sportovního vozu s nulovými emisemi.

plug-in hybrid  PHEV icon

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Elektrický hybridní vůz Jaguar kombinují spalovací motor a elektromotor, což nabízí flexibilitu dojíždění s nulovými emisemi a výkon zážehového motoru pro delší cesty.

mild hybrid MHEV icon

MILD HYBRID (MHEV)

Kultivované elektrifikované hnací ústrojí vozu MHEV zaručuje nižší emise CO2 a nižší spotřebu paliva, takže je ideální pro popojíždění ve městech.

KTERÝ TYP JE PRO VÁS VHODNÝ?

Odpovězte na pět krátkých otázek ohledně jízdních návyků a zjistěte, jakou pohonnou jednotku zvolit pro svůj příští vůz Jaguar: vznětový motor, zážehový motor, elektromotor či plug-in hybrid (PHEV).

KTERÝ TYP JE PRO VÁS VHODNÝ?

Odpovězte na pět krátkých otázek ohledně jízdních návyků a zjistěte, jakou pohonnou jednotku zvolit pro svůj příští vůz Jaguar: vznětový motor, zážehový motor, elektromotor či plug-in hybrid (PHEV).

RYZE ELEKTRICKÉ A ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a elektrický hybridní vůz automobilů.

RYZE ELEKTRICKÉ A ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a elektrický hybridní vůz automobilů.

OBJEVUJTE SVĚT ELEKTŘINY

Jaguar I-Pace running on the road and with ice mountain background

JAK DALEKO DOJEDU?

Zjistěte vše, co je třeba vědět k dosažení maximální dojezdové vzdálenosti a k plnému využití každého nabití.

Jaguar car moving on asphalt road

NÍZKÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Vlastnictví elektromobilu vám může díky daňovým úlevám, pobídkám na pořízení nebo nižším provozním nákladům pomoci šetřit každý den.

Jaguar F-Pace EV charging at home

DOMÁCÍ NABÍJENÍ

Domácí nabíjení ryze elektrického nebo elektrický hybridní vůz vozu je nejpohodlnějším způsobem, jak začít den s plně nabitým akumulátorem.

Jaguar E-Pace parked at road side for charging

VEŘEJNÉ NABÍJECÍ STANICE

Nabíjení mimo domov je dostupnější než kdy dříve, neboť infrastruktura veřejných nabíjecích stanic se neustále rozrůstá.

VLASTNÍTE UŽ ELEKTROMOBIL JAGUAR?

Připojte se k funkcím svého elektrifikovaného vozu a seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení doma i na cestách.

Jelikož společnost Jaguar Land Rover Limited trvale usiluje o zlepšování výbavy, designu a výroby svých vozů, dílů a příslušenství, všechny výrobky procházejí průběžným vývojem. Vyhrazujeme si proto právo provádět změny bez předchozího upozornění.


*Oficiální hodnoty pro model I-PACE: – (nelze použít); kombinovaná spotřeba – 22,0 až 25,1 kWh/100 km. Emise CO2: 0 g/km. Dojezd v režimu EV: až 470 km. Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Zobrazit hodnoty WLTP pro model I-PACE


^Hodnoty týkající se emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a příslušenství.