AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar Support.

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PRO FIRMY A PODNIKATELE

Uspokojujeme potřeby řidičů služebních vozů, správců vozových parků, malých firem a klientů ze specializovaných sektorů.

PODPORUJEME GLOBÁLNÍ PODNIKÁNÍ

Zde můžete prozkoumat a porovnat naši příkladnou řadu luxusních vozidel a najít podrobnosti o komplexních službách nabízejících podporu pro vás a vaši firmu.

DVĚ KULTOVNÍ ZNAČKY

Naše rozsáhlé portfolio vozů Jaguar a Jaguar lze snadno spravovat pod jednou smlouvou pro vozový park. Díky naší široké nabídce vozidel dokážeme vyhovět potřebám všech našich zákazníků, od řidičů služebních vozů po správce vozových parků.

DEJTE SVÉMU VOZOVÉMU PARKU NOVÝ IMPULZ

Nižší emise, nižší provozní náklady a finanční pobídky – to jsou jen některé z výhod, na které se můžete těšit, když dodáte své práci nový impulz ryze elektrickými a plug-in hybridními vozy Jaguar.

SPECIÁLNÍ ZÁKAZNÍCI

Jsme hrdí na to, že diplomatickým orgánům a ambasádám poskytujeme širokou nabídku vozidel a přizpůsobených služeb, které splňují požadavky na práci v diplomatického prostředí či ambasádě.

  • PRODEJ DIPLOMATICKÝM SLUŽBÁM

    Značka Jaguar nabízí v rámci programu prodeje diplomatickým službám řadu vozidel splňujících specifické potřeby práce v diplomatickém prostředí.

  • PRODEJ AMBASÁDÁM

    Pro vlády po celém světě sestavujeme a poskytujeme vozové parky na míru s vozy z celého portfolia značky Jaguar, které dokonale vyhovují životu na ambasádě.

ZODPOVĚDNÁ BUDOUCNOST

Značka Land Rover je jedním z předních světových výrobců automobilů, a proto přijímá odpovědnost za ochranu planety a péči o životní prostředí.

POPRODEJNÍ PODPORA PRO FIREMNÍ VOZOVÉ PARKY A PODNIKATELE

Využijte naši síť odborníků značky Land Rover, komplexní záruční krytí a transparentní servisní plány, aby váš vozový park fungoval stejně hladce jako ostatní oblasti vašeho podnikání.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak vozy Jaguar a Land Rover mohou podpořit vás a vaše podnikání, obraťte se na členy našeho týmu pro firmy a podnikatele.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční