XF navazuje na úspěchy vozu, který je historicky nejoceňovanějším modelem značky Jaguar. Disponuje nedostižnou kombinací stylu a schopností. Poskytuje naprosto podmanivé spojení designu, dynamiky a kultivovanosti. Výsledkem je vůz, který nabízí jak potěšení z dynamické jízdy, tak i hospodárnost. A to vše pozvedává na ještě vyšší úroveň nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují maximální bezpečnost, konektivitu a zábavu.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR MODELU XF

enable.javascript.txt
enable.javascript.txt

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XF

enable.javascript.txt

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XF SPORTBRAKE

SEDAN NEBO SPORTBRAKE

Ať už se rozhodnete pro výrazný manažerský sedan nebo stylovou všestrannost verze Sportbrake, model XF vám vždy nabídne dynamický zážitek z jízdy.

SPECIÁLNÍ EDICE

Jaguar Grey XF Chequered Flag Model

NOVÝ XF CHEQUERED FLAG

Nápadité pojetí atraktivního designu, dynamiky a kultivovanosti modelu XF. Verze Chequered Flag se vyznačuje jedinečnými logy, koly a nabídkou našich nejprodávanějších pohonných jednotek. Exkluzivita se zde snoubí s vytříbeným vkusem.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • LEHKÝ, INSTINKTIVNÍ, POHOTOVÝ

  XF je díky lehké hliníkové platformě Jaguar hospodárnější, nabízí nižší provozní náklady a snižuje emise až na hodnotu 124 g/km1. Lehký systém zavěšení se dvěma příčnými rameny vpředu a systém víceprvkové nápravy vzadu zaručují během jízdy vynikající úroveň jízdního komfortu a ovladatelnosti.

 • DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

  XF umožňuje individuální výběr a poskytuje mimořádný luxus. V jeho interiéru jsou prémiové materiály elegantně zpracovány v designu, který je zárukou ryzího, všeobsáhlého komfortu. Ať sedíte kdekoli, moderní design, záplava přirozeného světla a znamenité řemeslné zpracování modelu XF vytvářejí atmosféru příjemné pohody.

 • INCONTROL

  Informační a zábavní systém InControl modelu XF vám zajistí nepřetržitou zábavu i spojení s okolním světem. Součástí standardní výbavy modelu XF jsou výkonné moderní technologie systému Touch Pro. Technologie značky Jaguar pohotově reagují, mají intuitivní ovládání a jsou dokonale integrovány, aby zcela novým způsobem vylepšily vaše zážitky z jízdy2.

 • STVOŘEN PRO ŽIVOT

  Model XF nedělá žádné kompromisy mezi sebevědomým vzhledem, všestranností a bezpečností. Díky vyspělým asistenčním systémům můžete být v klidu, protože víte, že XF byl navržen tak, aby zajistil vaši bezpečnost, zatímco praktický zavazadlový prostor a řada inovativních, praktických funkcí podpoří váš životní styl.

  Vozidlo na snímku: XF S Sportbrake s výbavou na přání.

OCENĚNÍ 5 HVĚZDIČEK V BEZPEČNOSTNÍCH TESTECH EURO NCAP

Jaguar XF získal v bezpečnostních testech Euro NCAP pro rok 2015 maximální počet 5 hvězdiček3.

Vůz poskytuje vynikající ochranu v případě nárazu, vysokého hodnocení dosáhl ve všech kategoriích včetně ochrany cestujících a chodců. Je tak jedním z nejlépe hodnocených modelů ve svém segmentu.

Model XF rovněž nabízí řadu aktivních bezpečnostních systémů včetně asistenta pro nouzové brzdění (AEB), které již tak prvotřídní úroveň bezpečnosti posunují na ještě vyšší úroveň.

Jaguar XF 5 Star Euro NCAP Rating.
Jaguar Growler on mesh grille.

ELEKTROMOTOR, ZÁŽEHOVÝ MOTOR NEBO NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

PROZKOUMEJTE VERZE VÝBAVY

Každá verze výbavy modelu XF nabízí osobitou kombinaci hospodárnosti, výkonu a luxusu.

Jaguar XF Range Parked.

BALÍČEK, SE KTERÝM MŮŽETE VŠECHNY STAROSTI O SVŮJ JAGUAR PUSTIT Z HLAVY

Model XF nabízíme s tříletou zárukou a standardním servisním programem s omezením 100 000 ujetých kilometrů (podle toho, která ze skutečností nastane dříve). Tento program nazýváme Jaguar Care. Díky němu nabízí model XF jedny z nejnižších celkových nákladů na vlastnictví ve své třídě.

Close up of the jaguar symbol.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.


1Hodnoty výkonových parametrů a spotřeby platí pouze pro model XF sedan.

2Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách.

3Pouze XF sedan.