Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

1 170 312 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 134 g/km s manuální převodovkou
 • od 142 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

OD

1 170 312 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 134 g/km s manuální převodovkou
 • od 142 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

1 104 367 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 129 g/km s manuální převodovkou
 • od 138 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 4,9 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,2 l/100 km s automatickou převodovkou

OD

1 104 367 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 129 g/km s manuální převodovkou
 • od 138 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 4,9 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,2 l/100 km s automatickou převodovkou

XF navazuje na úspěchy vozu, který je historicky nejoceňovanějším modelem značky Jaguar. Disponuje nedostižnou kombinací stylu a schopností. Poskytuje naprosto podmanivé spojení designu, dynamiky a kultivovanosti. Výsledkem je vůz, který nabízí jak potěšení z dynamické jízdy, tak i hospodárnost. A to vše pozvedává na ještě vyšší úroveň nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují maximální bezpečnost, konektivitu a zábavu.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Play Video
X260_18MY_022_GLHD-desktop-1366x768.jpg

SEDAN NEBO SPORTBRAKE

Ať už se rozhodnete pro výrazný manažerský sedan nebo stylovou všestrannost verze Sportbrake, model XF vám vždy nabídne dynamický zážitek z jízdy.

Jaguar XF 300 sport - A quiet confidence and a distinctive look that commands attention.

XF 300 SPORT

Přirozená sebedůvěra a výrazný vzhled, který poutá pozornost. Žluté akcenty na brzdových třmenech, kryty bočních ventilačních otvorů v odstínu Dark Satin Grey a nápadná loga 300 SPORT. XF 300 SPORT je dravec.

XF 300 SPORT

LEHKÝ, INSTINKTIVNÍ, POHOTOVÝ

XF je díky lehké hliníkové platformě Jaguar hospodárnější, nabízí nižší provozní náklady a snižuje emise až na hodnotu 129 g/km1. Lehký systém zavěšení se dvěma příčnými rameny vpředu a systém víceprvkové nápravy vzadu zaručují během jízdy vynikající úroveň jízdního komfortu a ovladatelnosti.

OBJEVTE VÝJIMEČNÝ VÝKON

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

XF umožňuje individuální výběr a poskytuje mimořádný luxus. V jeho interiéru jsou prémiové materiály elegantně zpracovány v designu, který je zárukou ryzího, všeobsáhlého komfortu. Ať sedíte kdekoli, moderní design, záplava přirozeného světla a znamenité řemeslné zpracování modelu XF vytvářejí atmosféru příjemné pohody.

OBJEVTE INTERIÉR

INCONTROL

Informační a zábavní systém InControl modelu XF vám zajistí nepřetržitou zábavu i spojení s okolním světem. Součástí standardní výbavy modelu XF jsou výkonné moderní technologie systému Touch Pro. Technologie značky Jaguar pohotově reagují, mají intuitivní ovládání a jsou dokonale integrovány, aby zcela novým způsobem vylepšily vaše zážitky z jízdy2.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE VE VOZIDLE

STVOŘEN PRO ŽIVOT

Model XF nedělá kompromisy mezi sebevědomým vzhledem, všestranností a bezpečností. Díky vyspělým asistenčním systémům můžete být v klidu, protože víte, že XF byl navržen tak, aby zajistil vaši bezpečnost, zatímco praktický zavazadlový prostor a řada inovativních, praktických funkcí podpoří váš životní styl.

Vozidlo na snímku: XF S Sportbrake s výbavou na přání.

PROZKOUMEJTE PRAKTIČNOST A BEZPEČNOST
logo_5awards_2015_pos_SIGNPOST-device_desktop-683x340.jpg

OCENĚNÍ 5 HVĚZDIČEK V BEZPEČNOSTNÍCH TESTECH EURO NCAP

Jaguar XF získal v bezpečnostních testech Euro NCAP pro rok 2015 maximální počet 5 hvězdiček.3

Vůz poskytuje vynikající ochranu v případě nárazu, vysokého hodnocení dosáhl ve všech kategoriích včetně ochrany cestujících a chodců. Je tak jedním z nejlépe hodnocených modelů ve svém segmentu.

Model XF rovněž nabízí řadu aktivních bezpečnostních systémů včetně asistenta pro nouzové brzdění (AEB), které již tak prvotřídní úroveň bezpečnosti posunují na ještě vyšší úroveň.

VÍCE INFORMACÍ

BENZÍN NEBO NAFTA?

Změny v legislativě, obavy o veřejné zdraví a transparentnost testování emisí zapříčinily, že si mnozí začali klást otázku, jak čisté vznětové motory jsou a zda jsou pro ně správnou volbou. Současné vznětové motory patří k těm nejčistším, jaké kdy byli vyrobeny a trvale usilujeme, aby byla ještě čistší.

ZJISTĚTE VÍCE

PROZKOUMEJTE VERZE VÝBAVY

Každá verze výbavy modelu XF nabízí osobitou kombinaci hospodárnosti, výkonu a luxusu.

PROZKOUMEJTE XF SEDAN PROZKOUMEJTE XF SPORTBRAKE

JAGUAR CARE

BALÍČEK, SE KTERÝM MŮŽETE VŠECHNY STAROSTI O SVŮJ JAGUAR PUSTIT Z HLAVY

Model XF nabízíme s tříletou zárukou a standardním servisním programem na tři roky bez omezení ujetých kilometrů. Tento program nazýváme Jaguar Care. Díky němu nabízí model XF jedny z nejnižších celkových nákladů na vlastnictví ve své třídě.

ZJISTIT VÍCE

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Hodnoty výkonových parametrů a spotřeby platí pouze pro model XF sedan.
2Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Informace
a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách.

3Pouze XF sedan.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.