UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

BEZSTAROSTNOST A BEZPEČNOST

Za každým vozem Jaguar stojí roky plánování, výzkumu a vývoje. Protože nejvyšší úroveň péče je naším standardem. Slib, který dáváme u všech našich vozidel. A nyní prodlužujeme dobu jeho platnosti na 5 let nebo až 150 000 km. Vaše důvěra je to, co nás vede k tomu, abychom i nadále s jistotou podávali ty nejlepší výkony.

ZÁRUKA NEJLEPŠÍHO SERVISU

Ať už vás cesta zavede kamkoli, váš Jaguar bude v našich autorizovaných servisních střediscích po celé zemi vždy vítán. Náš servisní plán zahrnuje bezplatnou výměnu motorového oleje a jeho filtru a veškerá údržba se provádí za použití originálních náhradních dílů Jaguar, na které se vztahuje záruka 24 měsíců. Díky tomu bude váš Jaguar vždy 100% Jaguar.

FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI PLATBY

Cena, kterou zaplatíte za servisní plán Jaguar, je po celou dobu jeho trvání pevně stanovena podle ceny platné v okamžiku jeho sjednání. Ať už si budete přát náklady rozložit, nebo zaplatit jednorázově, nad způsobem financování servisního plánu máte plnou kontrolu. Pokud se rozhodnete svůj vůz Jaguar prodat, může být částka za nevyužitou část servisního plánu převedena na váš nový vůz Jaguar nebo vrácena zpět na váš účet.

BEZ STAROSTÍ, POSTARÁME SE O VŠE.    

ZÁRUKA 5 LET*

Po dobu pěti let nebo do ujetí 150 000 km, podle toho, co nastane dříve, jste kryti bez jakýchkoli dalších nákladů.
 

* Max. 150 000 km, podle záručních podmínek. Další informace naleznete zde.

ASISTENCE NA CESTÁCH PO DOBU 5 LET

Ať už se na svých cestách ocitnete kdekoli a v jakékoli situaci, jednoduše nám zavolejte a my se o vše postaráme.

PŘEDPLATNÉ INCONTROL REMOTE NA 5 LET

Chytrá kombinace optimalizované asistence v případě poruchy, automatického tísňového volání a možnosti komunikovat s vozem na dálku odkudkoli.

VOLITELNÉ: JAGUAR CARE NEBO CARE+

S volitelným servisním balíčkem si můžete zajistit údržbu za pevnou cenu – a zaručenou dodatečnou ochranu.