UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

DESIGN EXTERIÉRU

Úzká atraktivní LED světla modelu Jaguar E-PACE s možností provedení světlometů ve tvaru dvojitého písmene „J“ a použití animovaných ukazatelů směru využívají technologii Pixel a naše nejnovější poznatky v oblasti dálkových světel.

Díky výraznému charakteristickému stylu masky chladiče v leskle černém provedení se Jaguar E-PACE pyšní dynamickým stylovým exteriérem. Všechny prvky modelu Jaguar E-PACE byly promyšleny do nejmenšího detailu.

V noci propůjčují koncová LED světla vozu osobitý vzhled. Robustní záď zajišťuje asertivní vzhled a široké zadní víko bylo navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do velkého a všestranně využitelného zavazadlového prostoru.

DESIGN INTERIÉRU

Aktivujte automatickou převodovku pomocí voliče řazení opatřeného moderním prošíváním ve stylu kriketového míčku. Pokud dáváte přednost manuálnímu řazení, s chromovanými páčkami řazení za volantem bude ještě snazší.

Všechny detaily byly pečlivě promyšleny, od hlavových opěrek s reliéfním logem a chromovaných dekorativních prvků po prvotřídní materiály a decentní design. Každý prvek byl navržen tak, aby vůz poskytoval úchvatný zážitek z jízdy.

Nádherně zpracovaný interiér je k dispozici v celé řadě barev a materiálů. Přizpůsobte vnitřní prostor vozu svému vkusu díky možnostem, jako je čalounění kůží Windsor, které ještě více podtrhne vytříbený styl interiéru.

JAGUAR E-PACE ELEKTRICKÝ HYBRID

SPECIFIKACE VERZE E-PACE PLUG-IN HYBRID

DOBA NABÍJENÍ Z 0 NA 80 %

30

minut*

SPOTŘEBA PALIVA

1,4

l/100km††

EMISE CO₂

31

g/km††

DOJEZD V REŽIMU ELEKTRICKÉHO POHONU (AŽ)

62

km††

HLAVNÍ PRVKY

Zažijte vzrušení z řízení vozu SUV značky Jaguar a vychutnejte si výhody konfigurovatelného režimu Dynamic, systému pohonu všech kol (AWD) a na přání dodávaného systému Adaptive Dynamics.

Vůz je vybaven intuitivními a pohotově reagujícími technologiemi, včetně informačního a zábavního systému Pivi Pro1 a souboru funkcí s hlasovým ovládáním.

Jaguar E‑PACE, který se pyšní sportovním charakterem, ukrývá velký zavazadlový prostor a prvotřídní úložné prostory v interiéru. Díky chytrým řešením tak budete mít vše potřebné vždy po ruce.

VYBERTE SI MODEL

JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC HSE

– 20" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned

– čalounění stropu velurem

– vyhřívaná a chlazená sportovní sedadla čalouněná kůží Windsor nastavitelná v 16 směrech, s paměťovou funkcí sedadla řidiče

– konfigurovatelné osvětlení interiéru

JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC SE

– 19" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned

– paket Black Exterior Pack

– bezklíčový přístupový systém – Keyless Entry

– audiosystém MeridianTM

– bezdrátové nabíjení zařízení

JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC S

– 18" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned

– elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

– sportovní sedadla čalouněná kůží DuoLeather, sedadlo řidiče s paměťovou funkcí nastavitelné ve 12 směrech a sedadlo spolujezdce nastavitelné v 10 směrech

– interaktivní displej řidiče

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

MODELY JAGUAR E‑PACE

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

GALERIE

Prohlédněte si snímky vozu Jaguar E-PACE.

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model E-PACE.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

*Doba nabíjení se liší v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar Retail. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení "three fields" jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.