Srdcem interiéru kladoucího důraz na členy vaší rodiny je prostor zaměřený na řidiče. E‑PACE nabízí příjemný zážitek z jízdy a rovněž praktičnost díky prvotřídním úložným prostorům. Takto kompaktní SUV naleznete pouze v portfoliu vozů značky Jaguar.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR MODELU E‑PACE

enable.javascript.txt

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU E‑PACE

enable.javascript.txt

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

VYBERTE SI VERZI VÝBAVY

Vzrušující, instinktivní jízda je součástí DNA každého vozu Jaguar. Představujeme model E‑PACE, dravé kompaktní SUV značky Jaguar.

SPECIÁLNÍ EDICE

Red E-PACE driven on road.

NOVÝ E‑PACE CHEQUERED FLAG

Svěží interpretace modelu E‑PACE. E‑PACE Chequered Flag spojuje dynamický design a jedinečný styl, které utváří dokonalý sportovní charakter vozu.

DESIGN

 • MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ VZHLED

  Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

 • PROSTOR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

  Interiér modelu E‑PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • Rear Shot of Red E-PACE Bonnet driven through city.

  ZÁŽITEK Z JÍZDY

  Poznejte vzrušení z jízdy vozem E‑PACE. Zcela nezávislé zavěšení všech kol má vyspělou konstrukci víceprvkové zadní nápravy a nabízí výjimečnou vyváženost mezi agilitou a jízdním komfortem. Díky vyspělým jízdním technologiím, jako jsou aktivně řízený pohon všech kol1 a systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek)2, nabízí model E‑PACE agilní, kontrolovanou jízdu.

 • TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

  Moderní technologie modelu E‑PACE, které zaručují bezpečnější a příjemnější cestování, zahrnují náš informační a zábavní systém Touch Pro využívající 10" dotykovou obrazovku ve stylu tabletu.

 • MÍSTO NA VŠECHNO

  Interiér modelu E‑PACE nabízí prvotřídní úložné prostory. Hluboká středová konzola s odnímatelnými držáky na nápoje poskytuje flexibilní úložný prostor. Velká příruční schránka se skvěle hodí pro veškeré drobnosti, které je třeba mít po ruce. Obě hluboké schránky ve dveřích jsou tvarovány tak, aby pojaly celou řadu předmětů.

PĚT HVĚZDIČEK V TESTU EURO NCAP

Jaguar E‑PACE získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP, oficiálně tedy patří mezi nejbezpečnější vozy na trhu. Vůz obdržel v hodnocení vysoké známky ve všech kategoriích a nabízí mimořádnou úroveň ochrany dospělých, dětí i chodců.

Komplexní soubor standardně dodávaných bezpečnostních systémů, mezi které patří asistent pro nouzové brzdění s detekcí chodců či asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, je zárukou dokonalejší ochrany.

Euro NCAP Logo.
Jaguar Logo on E-PACE Gloss Black Grille.

ELEKTROMOTOR, ZÁŽEHOVÝ MOTOR NEBO NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

ŘADA E‑PACE

Vzrušující jízda, moderní řemeslné zpracování a každodenní praktičnost jsou standardem. Kterého člena rodiny E‑PACE si vyberete?

White E-PACE driven on city road.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

1Pouze v kombinaci s motory D240 a P300.

2Není k dispozici pro vozy s motorem D150, manuální převodovkou nebo 17" koly z lehké slitiny.