NOVÝ JAGUAR E‑PACE

E‑PACE je první kompaktní SUV značky Jaguar. Nabízí jedinečnou kombinaci úchvatného vzhledu, skvělé agility a dynamického zážitku z jízdy. Nyní k dispozici rovněž jako Plug-in Hybrid.

CENA OD

1 056 572 

KOMBINOVANÉ EMISE CO2 (g/km)

od 44††

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA (l/100 km)

od 2,0††

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Jaguar?

DESIGN

enable.javascript.txt

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Všechny detaily plní v designu vozu E‑PACE svůj účel.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLEPNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

DESIGNOVÉ PRVKY

Pohodlí a charakter jdou u modelu E-PACE ruku v ruce. Dopřejte si luxus sedadel čalouněných kůží Windsor s prošíváním v odstínu interiéru nebo zvýrazněte svěží vzhled interiéru kontrastním prošíváním a živými barvami. Na výběr máte řadu materiálů, díky kterým bude E-PACE skutečně váš.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Dokonalá kombinace designu inspirovaného sportovními vozy a praktičnosti SUV. Nápadité detaily – od krytů bočních ventilačních otvorů po masku chladiče.

enable.javascript.txt

JÍZDNÍ DYNAMIKA

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Jedinečná kombinace agility a jízdního komfortu – objevte radost z řízení tohoto SUV značky Jaguar. V široké nabídce zcela nových vylepšených motorů, včetně variant s novými hybridními technologiemi, jistě najdete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

NOVÉ KOMPAKTNÍ SUV JAGUAR E-PACE PHEV

Vše, co máte rádi na modelu Jaguar E‑PACE, s ještě nižší spotřebou a menšími náklady na palivo.

JAGUAR E‑PACE 300 SPORT

Výrazné detaily podtrhují jedinečnost vozu Jaguar E‑PACE 300 SPORT, skutečně výjimečné je však to, co se ukrývá pod kapotou. Čtyřválcový motor o výkonu 300 k s aktivně řízeným pohonem všech kol, který optimalizuje řízení a zajišťuje strhující jízdní projev.

 • JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Jedinečná kombinace agility a jízdního komfortu – objevte radost z řízení tohoto SUV značky Jaguar. V široké nabídce zcela nových vylepšených motorů, včetně variant s novými hybridními technologiemi, jistě najdete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 • POHON VŠECH KOL (AWD)

  Systém pohonu všech kol (AWD) inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu, což zaručuje suverénní výkon v různých provozních podmínkách. Díky optimalizaci trakce vylepšuje pohon všech kol dynamiku řízení a stabilitu v náročných podmínkách, takže si můžete jízdu nadále užívat bez omezení.

 • ADAPTIVE DYNAMICS

  Na přání dodávaný systém Adaptive Dynamics sleduje polohu kol, pohyby karoserie a na základě získaných údajů poskytuje precizní jízdní dynamiku a komfort odpružení. Tlumiče optimalizují odpružení tak, aby byla zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem a agilitou. ​

PALUBNÍ TECHNOLOGIE

JEDNODUCHOST VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ

Standardní výbava systému Pivi:

• dotyková obrazovka s úhlopříčkou 11,4"
• digitální rádio DAB
• nově navržené rozhraní
• Apple CarPlay®1
• Android AutoTM2
• Remote3

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro4, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací nebo rychle zjistíte, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD)5 promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zjistit rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

Britské audiosystémy MeridianTM staví na první místo zážitek z poslechu. Nemáme na mysli pouze zvýšení úrovně hlasitosti. Jde spíše o zvýšení úrovní hloubky, zřetelnosti a realistické reprodukce hudby pomocí kombinace vyspělých akustických technologií a optimálně rozmístěných reproduktorů, aby vznikla naprosto dokonalá audioplatforma – „zvukové jeviště“, jak říkáme my – pro interiér vašeho vozu E‑PACE. Na výběr máte na přání dodávaný audiosystém MeridianTM nebo audiosystém MeridianTM Surround. ​

Autoplay Stop
 • JISTOTA PŘIPOJENÍ

  Paket Online Pack6 s datovým tarifem nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  • neomezené streamování médií
  • online rozpoznávání řeči
  • předpověď počasí
  • online synchronizaci kalendáře

 • ZÁBAVA PRO VŠECHNY

  Vyberte si na přání dodávanou Wi-Fi s datovým tarifem7 a budete mít k dispozici následující:

  • služby pro streamování médií dle výběru8
  • až 20 GB dat měsíčně
  • lepší připojení pomocí antény
  • větší počet připojených zařízení

 • BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

  Na přání dodávaná ionizační technologie NanoeTM zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

PRAKTIČNOST A BEZPEČNOST

 • ÚLOŽNÝ PROSTOR

  Sportovní estetika vozu E-PACE v sobě skrývá velký zavazadlový prostor a prvotřídní úložné prostory v interiéru. V prostorné příruční schránce a hlubokých přihrádkách v předních dveřích budete mít veškeré důležité věci na dosah ruky, velký zavazadlový prostor pak pojme vše potřebné na dlouhé cesty.

 • NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  Zcela nový, na přání dodávaný náramek Activity Key9 je voděodolný, nárazuvzdorný a umožňuje odemykat, zamykat a startovat váš vůz. Ať už si tedy s přáteli naplánujete jakékoli venkovní aktivity, nebudete již tradiční klíč k vozu potřebovat.

 • PIXEL LED SVĚTLOMETY

  Na přání dodávané Pixel LED světlomety využívají animované ukazatele směru. Adaptivní tlumená světla zajišťují lepší viditelnost ve tmě a automaticky rozdělují paprsek tak, aby nedocházelo k oslňování protijedoucích vozidel.

 • ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Jaguar E-PACE je vybaven asistenčními systémy, díky kterým je jízda po městě a parkování snazší a jízda na dálnici zábavnější. Tyto technologie vás během jízdy zbavují stresu a zlepšují tak vaše zážitky z řízení.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

 • VYBERTE SI SVŮJ JAGUAR E‑PACE

  Kompletní modelovou řadu naleznete zde, společně s širokou nabídkou špičkových designových prvků, technologií a doplňků pro podporu výkonu.

 • GALERIE

  Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu ke všem našim vozům. E‑PACE znamená kultivovanost, praktičnost a suverénní jízdu.

 • TECHNICKÉ ÚDAJE

  Prozkoumejte vše do nejmenších detailů. Zjistěte další informace o výkonu motoru, rozměrech a spotřebě paliva.

DOKONALÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY ZAČÍNÁ ZDE

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Navrhněte si v konfigurátoru dokonalý Jaguar E-PACE přesně podle svých představ.

PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Dodejte vozu E-PACE vlastní styl nebo ho doplňte praktickým příslušenstvím. Díky naší široké nabídce si budete moci vůz upravit přesně podle svých požadavků.

KOLEKCE JAGUAR

Naše exkluzivní řada luxusního oblečení, doplňků a dárků je inspirována našimi vozy a jejich designem.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


1Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay

2Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/

3Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

4Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

5Navigační pokyny lze na čelním skle zobrazovat pouze ve vozidlech vybavených systémem Pivi Pro.

6Platí zásady řádného používání. Zahrnuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit.

7Platí zásady spravedlivého používání služeb. Po dosažení 20 GB stažených dat za měsíc mohou být rychlost přenosu dat a funkce ve vozidle po zbytek měsíce omezeny. Podrobnosti o zásadách spravedlivého používání služeb spojené s touto funkcí najdete v podmínkách systému InControl Pivi Pro na adrese https://www.jaguar.cz/incontrol/incontrol-support/terms-and-conditions.html Doba přehrávání závisí na poskytovateli streamovací služby a rozlišení videa. Video ve vysokém rozlišení výrazně zvýší spotřebu dat.

8Doba přehrávání závisí na poskytovateli streamovací služby a rozlišení videa. Video ve vysokém rozlišení výrazně zvýší spotřebu dat. Zahrnuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit.

9Náramek Activity Key je možné nabít za 1 hodinu. Výdrž baterie poté činí až 7 dní.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka společnosti Panasonic Corporation.