AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Jaguar?

PŘI JÍZDĚ VE MĚSTĚ NEBO PŘI KAŽDODENNÍM DOJÍŽDĚNÍ AKTIVUJTE VE VOZE JAGUAR E-PACE PLUG-IN HYBRID (PHEV) ELEKTRICKÝ REŽIM NABÍZEJÍCÍ DOJEZD AŽ 62 KM.

DESIGN EXTERIÉRU

 • Úzká atraktivní LED světla modelu Jaguar E-PACE s možností provedení světlometů ve tvaru dvojitého písmene „J“ a použití animovaných ukazatelů směru využívají technologii Pixel a naše nejnovější poznatky v oblasti dálkových světel.

 • Díky výraznému charakteristickému stylu masky chladiče v leskle černém provedení se Jaguar E-PACE pyšní dynamickým stylovým exteriérem. Všechny prvky modelu Jaguar E-PACE byly promyšleny do nejmenšího detailu.

 • V noci propůjčují koncová LED světla vozu osobitý vzhled. Robustní záď zajišťuje asertivní vzhled a široké zadní víko bylo navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do velkého a všestranně využitelného zavazadlového prostoru.

enable.javascript.txt

DESIGN INTERIÉRU

 • Aktivujte automatickou převodovku pomocí voliče řazení opatřeného moderním prošíváním ve stylu kriketového míčku. Pokud dáváte přednost manuálnímu řazení, s chromovanými páčkami řazení za volantem bude ještě snazší.

 • Všechny detaily byly pečlivě promyšleny, od hlavových opěrek s reliéfním logem a chromovaných dekorativních prvků po prvotřídní materiály a decentní design. Každý prvek byl navržen tak, aby vůz poskytoval úchvatný zážitek z jízdy.

 • Nádherně zpracovaný interiér je k dispozici v celé řadě barev a materiálů. Přizpůsobte vnitřní prostor vozu svému vkusu díky možnostem, jako je čalounění kůží Windsor, které ještě více podtrhne vytříbený styl interiéru.

JAGUAR E-PACE ELEKTRICKÝ HYBRID

Woman near recharging electric car.

SPECIFIKACE VERZE E-PACE PLUG-IN HYBRID

DOBA NABÍJENÍ Z 0 NA 80 %

30 minut*

SPOTŘEBA PALIVA

1,4 l/100km††

EMISE

31 g/km††

DOJEZD V REŽIMU EV

62 km††

HLAVNÍ PRVKY

 • Zažijte vzrušení z řízení vozu SUV značky Jaguar a vychutnejte si výhody konfigurovatelného režimu Dynamic, systému pohonu všech kol (AWD) a na přání dodávaného systému Adaptive Dynamics.

 • Vůz je vybaven intuitivními a pohotově reagujícími technologiemi, včetně informačního a zábavního systému Pivi Pro1 a souboru funkcí s hlasovým ovládáním.

 • Jaguar E‑PACE, který se pyšní sportovním charakterem, ukrývá velký zavazadlový prostor a prvotřídní úložné prostory v interiéru. Díky chytrým řešením tak budete mít vše potřebné vždy po ruce.

VYBERTE SI MODEL

 • Jaguar E-Pace 3/4th view

  JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC HSE

  – 20" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned
  – čalounění stropu velurem
  – vyhřívaná a chlazená sportovní sedadla čalouněná kůží Windsor nastavitelná v 16 směrech, s paměťovou funkcí sedadla řidiče
  – konfigurovatelné osvětlení interiéru

 • Jaguar E-Pace 3/4th view

  JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC SE

  – 19" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned
  – paket Black Exterior Pack
  – bezklíčový přístupový systém – Keyless Entry
  – audiosystém MeridianTM
  – bezdrátové nabíjení zařízení

 • Jaguar E-Pace 3/4th view

  JAGUAR E-PACE R-DYNAMIC S

  – 18" kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned
  – elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru
  – sportovní sedadla čalouněná kůží DuoLeather, sedadlo řidiče s paměťovou funkcí nastavitelné ve 12 směrech a sedadlo spolujezdce nastavitelné v 10 směrech
  – interaktivní displej řidiče

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model E-PACE.
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*Doba nabíjení se liší v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.


Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar Retail. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení "three fields" jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční