STRHNĚTE NA SEBE POZORNOST

Důraz na detaily. Elegantní křivky plné sebevědomí.

PŘIPRAVIT, PŘIPOJIT A MŮŽETE ZAČÍT

Bezchybná konektivita. Technologie k vašim službám1.

SKVĚLÝ SPOLEČNÍK, STRHUJÍCÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Praktičnost plug-in hybridu (PHEV). Výkon vozu Jaguar.

DOSTUPNÉ VOZY E-PACE

Front view of Jaguar E-PACE

VYHLEDÁVAČ NOVÝCH VOZŮ

Prozkoumejte náš výběr nových vozů E-PACE, které jsou okamžitě dostupné u našich prodejců.

 

JAGUAR APPROVED

Objevte náš výběr perfektních ojetých vozů na stránce Approved. Každý vůz Approved je certifikován, aby zajistil nejlepší a nejbezpečnější jízdu za všech podmínek.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Back side view of Jaguar E-PACE

VÝRAZNÝ STYL

Nepřehlédnutelný exteriér. Kultivovaný interiér.

Front view of Jaguar E-PACE

VÝKON A AGILITA

Nepřekonatelný výkon. Nekompromisní účinnost.

Woman driving Jaguars E-PACE

KONEKTIVITA A KOMFORT

Bezchybná konektivita. Dokonalý komfort.

††Podívejte se na hodnoty WLTP

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

1Závisí na mobilní síti daného trhu, kvalitě signálu a účtu zákazníka. Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.