Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

E-PACE

E‑PACE je prvním kompaktním SUV značky Jaguar. Nabízí jedinečnou kombinaci úchvatného vzhledu, skvělé agility a dynamického zážitku z jízdy.

OD

934 120 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 141 g/km s manuální převodovkou
 • od 159 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,3 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 6,0 l/100 km s automatickou převodovkou

KLEPNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

934 120 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 141 g/km s manuální převodovkou
 • od 159 g/km s automatickou převodovkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,3 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 6,0 l/100 km s automatickou převodovkou

Srdcem interiéru kladoucího důraz na členy vaší rodiny je prostor zaměřený na řidiče. E‑PACE nabízí příjemný zážitek z jízdy a rovněž praktičnost díky prvotřídním úložným prostorům. Takto kompaktní SUV naleznete pouze
v portfoliu vozů značky Jaguar.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU E‑PACE

KLIKNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLEPNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Play Video

PŘIPRAVEN PROBUDIT VAŠE SMYSLY

Vzrušující, instinktivní jízda je součástí DNA každého vozu Jaguar. Představujeme model E‑PACE, dravé kompaktní SUV značky Jaguar.

E PACE First Edition in Caldera Red driving on road performance

MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ VZHLED

Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

PROHLÉDNĚTE SI EXTERIÉR
Jaguar E PACE Luxury Interior Design Steering Wheel

PROSTOR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

Interiér modelu E‑PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Play Video

ZÁŽITEK Z JÍZDY

Poznejte vzrušení z jízdy vozem E‑PACE. Zcela nezávislé zavěšení všech kol má vyspělou konstrukci víceprvkové zadní nápravy a nabízí výjimečnou vyváženost mezi agilitou a jízdním komfortem. Díky vyspělým jízdním technologiím, jako jsou aktivně řízený pohon všech kol1 a systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek)2, nabízí model E‑PACE agilní, kontrolovanou jízdu.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně znázorňovat aktuální vylepšení a modernizace. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Jaguar E PACE In Car Technology InControl Touch Screen Music Multimedia

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Moderní technologie modelu E‑PACE, které zaručují bezpečnější a příjemnější cestování, zahrnují náš informační a zábavní systém Touch Pro využívající 10" dotykovou obrazovku ve stylu tabletu.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE V INTERIÉRU
Jaguar E-PACE Intelligent Stowage, a place for everything.

MÍSTO NA VŠECHNO

Interiér modelu E‑PACE nabízí prvotřídní úložné prostory. Hluboká středová konzola s odnímatelnými držáky na nápoje poskytuje flexibilní úložný prostor. Velká příruční schránka se skvěle hodí pro veškeré drobnosti, které je třeba mít po ruce. Obě hluboké schránky ve dveřích jsou tvarovány tak, aby pojaly celou řadu předmětů.

E PACE awarded maximum 5 Star rating in Euro NCAP 2017 safety tests

PĚT HVĚZDIČEK V TESTU EURO NCAP

Jaguar E-PACE získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP, oficiálně tedy patří mezi nejbezpečnější vozy na trhu. Vůz obdržel v hodnocení vysoké známky ve všech kategoriích a nabízí mimořádnou úroveň ochrany dospělých, dětí i chodců.

Komplexní soubor standardně dodávaných bezpečnostních systémů, mezi které patří asistent pro nouzové brzdění s detekcí chodců či asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, je zárukou dokonalejší ochrany.

VÍCE INFORMACÍ

MODEL E-PACE PROSTŘEDNICTVÍM VIRTUÁLNÍ REALITY

Vydejte se na virtuální prohlídku a prozkoumejte model E-PACE uvnitř i zvenčí. Strhující prostředí virtuální reality nabízí pohled v rozsahu 360° a umožňuje vám tak prohlédnout si zblízka design exteriéru vozu a rovněž jeho moderní interiér zaměřený na řidiče.

Jaguar E-PACE Red First Edition driving on Street Road

E‑PACE PRO FIREMNÍ VYUŽITÍ

E‑PACE je první kompaktní SUV značky Jaguar. Kombinace úchvatného designu a praktického prostorného interiéru z něj činí dokonalý vůz pro vaše podnikání. K tomu přidejte řadu hospodárných motorů Ingenium a světově proslulé výkonové technologie, díky kterým si snadno poradíte v jakékoli situaci,
a výsledkem je dokonalý vůz pro váš firemní vozový park.

PROZKOUMEJTE E-PACE PRO FIREMNÍ VYUŽITÍ

JAGUAR CARE

BALÍČEK, SE KTERÝM MŮŽETE VŠECHNY STAROSTI O SVŮJ JAGUAR PUSTIT Z HLAVY

Model E-PACE nabízíme s tříletou zárukou a standardním servisním programem s omezením na 100 000 ujetých kilometrů. Tento program nazýváme Jaguar Care. Díky němu nabízí model E‑PACE jedny z nejnižších celkových nákladů na vlastnictví ve své třídě.

ZJISTIT VÍCE

ŘADA E‑PACE

Vzrušující jízda, moderní řemeslné zpracování a každodenní praktičnost jsou standardem. Kterého člena rodiny E‑PACE
si vyberete?

E‑PACE

od 934 120 Kč*

Pohotové řízení, mimořádně atraktivní vzhled a vynikající praktičnost – to je základní podstata verze výbavy E‑PACE. Nabízí například kompletní vnější LED osvětlení, moderní asistenční systémy a 10" dotykovou obrazovku přinášející špičkový audiovizuální zážitek.

E‑PACE S

od 1 058 992 Kč*

Verze výbavy E-PACE S se vyznačuje nádherně zpracovaným interiérem čalouněným kůží s výraznou texturou. Mezi zdokonalené technologie patří paket Connect Pro Pack3 zahrnující služby Pro Services, 4G Wi-Fi hotspot a technologii Smart Settings. Součástí výbavy je také navigační systém Pro, který umožňuje ukládat oblíbená místa a hledat na mapě jednoduše pomocí dotykových gest.

E‑PACE SE

od 1 282 479 Kč*

Inovativní kombinace kultivovanosti, funkčnosti a vyspělých technologií. Verze výbavy E‑PACE SE zahrnuje sedadla vpředu nastavitelná ve 14 směrech s paměťovou funkcí, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru a špičkový audiosystém Meridian. Aby byla každá cesta ještě bezpečnější, klidnější a příjemnější, je verze E‑PACE SE vybavena také paketem Park Pack.

E‑PACE HSE

od 1 406 020 Kč*

Dokonalé vyjádření modelu E‑PACE – sedadla čalouněná kůží Windsor, vpředu nastavitelná v 18 směrech, s paměťovou funkcí, bezklíčový přístupový systém a senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru. Interaktivní displej řidiče s úhlopříčkou 12,3" zaručuje čitelnost a plynulé přechody dokonale ostré grafiky.

E‑PACE
R‑DYNAMIC

od 1 000 186 Kč*

Pohotové řízení, mimořádně atraktivní vzhled a vynikající praktičnost – to je základní podstata verze výbavy E‑PACE. Nabízí například kompletní vnější LED osvětlení, moderní asistenční systémy a 10" dotykovou obrazovku přinášející špičkový audiovizuální zážitek.

E-PACE
R‑DYNAMIC S

od 1 125 058 Kč*

Verze výbavy E‑PACE S se vyznačuje nádherně zpracovaným interiérem čalouněným kůží s výraznou texturou. Mezl zdokonalené technologie patří paket Connect Pro Pack3 zahrnující služby Pro Services, 4G Wi-Fi hotspot a technologii Smart Settings. Součástí výbavy je také navigační systém Pro, který umožňuje ukládat oblíb ená místa a hledat na mapě jednoduše pomocí gest pohybem ukazováčku a palce.

E-PACE
R‑DYNAMIC SE

od 1 347 698 Kč*

Inovativní kombinace kultivovanosti, funkčnosti a vyspělých technologií. Verze výbavy E‑PACE SE zahrnuje sedadla vpředu nastavitelná ve 14 směrech s paměťovou funkcí, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru a špičkový audiosystém Meridian. Aby byla každá cesta ještě bezpečnější, klidnější a příjemnější, je verze E‑PACE SE vybavena také paketem Park Pack.

E‑PACE
R‑DYNAMIC HSE

od 1 470 755 Kč*

Dokonalé vyjádření modelu E‑PACE – sedadla čalouněná kůží Windsor, vpředu nastavitelná v 18 směrech, s paměťovou funkcí, bezklíčový přístupový systém a senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru. Interaktivní
displej řidiče s úhlopříčkou 12,3" zaručuje čitelnost a plynulé přechody dokonale ostré grafiky.


*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar. 
1Pouze v kombinaci s motory D240 a P300.
2Není k dispozici pro vozy s motorem D150, manuální převodovkou nebo 17" koly z lehké slitiny.
3Paket Connect Pro Pack obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Online funkce a připojení prostřednictvím Wi-Fi závisí na použití Micro SIM karty s vhodným datovým tarifem.
Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.