Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

F‑PACE je sportovní SUV, které nabízí maximální požitek s jízdy v kombinaci s hospodárností. Díky svým vyspělým technologiím vám zajistí bezpečnou jízdu, během níž se budete skvěle bavit a zůstanete ve spojení s okolním světem. Svými schopnostmi zdolá každou cestu a poradí si s nástrahami každého dne. F‑PACE je Jaguar pro vás, Jaguar pro vaši rodinu.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR MODELU F‑PACE

enable.javascript.txt

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU F‑PACE

enable.javascript.txt

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLEPNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

VŠE JE PODŘÍZENO VÝKONU

Divize Special Vehicle Operations (SVO) přepracovala design exteriéru vozu F‑PACE tak, aby přispíval k výjimečnému, strhujícímu výkonu. F‑PACE SVR představuje dosud nejvýraznější krok ve vývoji oceňovaného modelu F‑PACE.

/

SPECIÁLNÍ EDICE

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • Jaguar F-PACE in blue driving along a bridge.

  DNA SPORTOVNÍHO VOZU

  F‑PACE je výkonné SUV s DNA sportovního vozu. Jeho úchvatný vzhled – od elegantní linie kapoty po výrazně tvarovanou záď – působí osobitým dojmem a na silnici vždy zaujme. Nyní máte možnost si vychutnat F‑PACE podle představ divize SVO. F‑PACE SVR disponuje prvky s vylepšenou aerodynamikou, jako je nový přední nárazník a širší ventilační otvory na kapotě, které vypovídají o mimořádném výkonu.

 • Jaguar F-PACE interior rear seats.

  PRAKTIČNOST A PROSTORNOST

  F‑PACE se vyznačuje největším objemem zavazadlového prostoru ve své třídě (650 l)1 a praktickým dělením zadních sedadel v poměru 40:20:40.

 • VÝKON A HOSPODÁRNOST

  Nabídka motorů pro model F‑PACE zahrnuje přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l s výkonem 550 k2, který spolu s lehkou hliníkovou konstrukcí zajišťuje vozu kultivovanost, hospodárnost a úchvatný výkon.

  Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

 • Jaguar F-PACE InControl touchscreen.

  TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

  F‑PACE je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako je na přání dodávaný průhledový displej (HUD) a náramek Activity Key, a také vyspělými asistenčními systémy, díky kterým bude každá jízda ještě snadnější a příjemnější. Patří sem rovněž vyspělý multimediální systém Touch Pro, který vám poskytne nepřeberné množství zábavy a současně zajistí trvalé spojení s okolním světem.

VERZE VÝBAVY MODELU F‑PACE

Prohlédněte si jednotlivé verze výbavy modelu F‑PACE a vyberte si dokonalou kombinaci výkonu, stylu a praktičnosti dle vašich požadavků.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


1Pod krytem zavazadlového prostoru a pokud je vůz vybaven sadou pro opravu poškozené pneumatiky. 508 litrů s prostorově úsporným náhradním kolem. 463 litrů s plnohodnotným náhradním kolem.

2K dispozici pouze u verze F‑PACE SVR.