Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-PACE

Naše luxusní a výkonné SUV kombinuje sportovní ovladatelnost
a dramatickou krásu s každodenní praktičností a hospodárností.

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

1 180 839 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 147 g/km s manuální převodovkou
 • od 151 g/km s automatickou předovodkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,6 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,7 l/100 km s automatickou předovodkou

OD

1 180 839 Kč*

 • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
 • od 147 g/km s manuální převodovkou
 • od 151 g/km s automatickou předovodkou
 • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
 • od 5,6 l/100 km s manuální převodovkou
 • od 5,7 l/100 km s automatickou předovodkou

F-PACE je sportovní SUV, které nabízí maximální požitek s jízdy v kombinaci s hospodárností. Díky svým vyspělým technologiím vám zajistí bezpečnou jízdu, během níž se budete skvěle bavit a zůstanete ve spojení s okolním světem. Svými schopnostmi zdolá každou cestu a poradí si s nástrahami každého dne. F-PACE je Jaguar pro vás, Jaguar pro vaši rodinu.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU F‑PACE

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Jaguar F-PACE SVR driven on Road

VŠE JE PODŘÍZENO VÝKONU

Divize Special Vehicle Operations (SVO) přepracovala design exteriéru vozu F-PACE tak, aby přispíval k výjimečnému, strhujícímu výkonu. F-PACE SVR představuje dosud nejvýraznější krok ve vývoji oceňovaného modelu F-PACE.

Front View Grey Jaguar F-PACE SVR driven on desert open road

DNA SPORTOVNÍHO VOZU

F-PACE je výkonné SUV s DNA sportovního vozu. Jeho úchvatný vzhled – od elegantní linie kapoty po výrazně tvarovanou záď – působí osobitým dojmem a na silnici vždy zaujme. Nyní máte možnost si vychutnat F-PACE podle představ divize SVO. F-PACE SVR disponuje prvky s vylepšenou aerodynamikou, jako je nový přední nárazník a širší ventilační otvory na kapotě, které vypovídají o mimořádném výkonu.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR
IMG_WRAPPER_Practicality_and_Space

PRAKTIČNOST A PROSTORNOST

F-PACE se vyznačuje největším objemem zavazadlového prostoru ve své třídě (650 l)1 a praktickým dělením zadních sedadel v poměru 40:20:40.

Play Video

VÝKON A HOSPODÁRNOST

Nabídka motorů pro model F-PACE zahrnuje přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l s výkonem 550 k2, který spolu s lehkou hliníkovou konstrukcí zajišťuje vozu kultivovanost, hospodárnost a úchvatný výkon.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

Jaguar F-PACE InControl Screen

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

F-PACE je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako je na přání dodávaný průhledový displej (HUD) a náramek Activity Key, a také vyspělými asistenčními systémy, díky kterým bude každá jízda ještě snadnější a příjemnější. Patří sem rovněž vyspělý multimediální systém Touch Pro, který vám poskytne nepřeberné množství zábavy a současně zajistí trvalé spojení s okolním světem.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE VE VOZIDLE

F-PACE PRO FIREMNÍ VYUŽITÍ

F-PACE nabízí řidičům jedinečnou kombinaci každodenní praktičnosti, hospodárnosti a výrazného sportovního stylu.

F-PACE disponuje technologiemi s nízkým třením, lehkou karoserií a dokonalou aerodynamickou účinností, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k výjimečně nízkým celkovým nákladům na vlastnictví.

K tomu připočtěte velkorysý prostor, který bezpochyby potřebujete k práci a rovněž ve svém volném čase. F-PACE představuje dokonalý přírůstek každého vozového parku.

VÍCE INFORMACÍ

JAGUAR CARE

BALÍČEK, SE KTERÝM MŮŽETE VŠECHNY STAROSTI O SVŮJ JAGUAR PUSTIT Z HLAVY

Model F-PACE nabízíme s tříletou zárukou a standardním servisním programem s omezením 100 000 ujetých kilometrů (podle toho, která ze skutečností nastane dříve). Tento program nazýváme Jaguar Care. Díky němu nabízí model F-PACE jedny z nejnižších celkových nákladů na vlastnictví ve své třídě.

ZJISTIT VÍCE

BENZÍN NEBO NAFTA?

Změny v legislativě, obavy o veřejné zdraví a transparentnost testování emisí zapříčinily, že si mnozí začali klást otázku, jak čisté vznětové motory jsou a zda jsou pro ně správnou volbou. Současné vznětové motory patří k těm nejčistším, jaké kdy byli vyrobeny a trvale usilujeme, aby byla ještě čistší.

ZJISTĚTE VÍCE
FP_17MY_091_GBL_SIGNPOST_desktop_683x340_jpg

VERZE VÝBAVY MODELU F-PACE

Prohlédněte si jednotlivé verze výbavy modelu F-PACE a vyberte si dokonalou kombinaci výkonu, stylu a praktičnosti dle vašich požadavků.

VYBERTE SI VÁŠ F-PACE
F-PACE PURE

Esence modelu F-PACE. Temperamentní výkony, agilní ovladatelnost a praktičnost.

Cena od: 1 180 839 Kč*

F-PACE PRESTIGE

Ještě vyšší úroveň luxusu s nádherně zpracovaným interiérem čalouněným kůží.

Cena od: 1 282 116 Kč*

F-PACE PORTFOLIO

Vrchol luxusu modelové řady F-PACE – elegantní, sofistikovaný a s bezpočtem nejmodernějších technologií.

Cena od: 1 373 834 Kč*

F-PACE R-SPORT

Asertivní vnější design se sportovním interiérem včetně speciálních sportovních sedadel.

Cena od: 1 352 780 Kč*

F-PACE S

Pokud hledáte skvělý výkon, vyberte si vidlicový šestiválec 3,0 l Bi-turbodiesel s výkonem 300 k.

Cena od: 1 956 207 Kč*

F-PACE SVR

S motorem o výkonu 550 k a zrychlením z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy nabízí F-PACE SVR maximální výkon a dokonalý požitek z jízdy.

Cena od: 2 606 461 Kč*

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.
*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Pod krytem zavazadlového prostoru a pokud je vůz vybaven sadou pro opravu poškozené pneumatiky. 508 litrů s prostorově úsporným náhradním kolem. 463 litrů s plnohodnotným náhradním kolem.
2K dispozici pouze u verze F-PACE SVR.


Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.