Skip primary navigation

O ZNAČCE JAGUAR

skip.tertiary.navigation

JAGUAR EXKLUZIVNĚ DOPORUČUJE
CASTROL EDGE PROFESSIONAL

Protože je Castrol® globálním partnerem značky Jaguar v oblasti maziv, začínají všechny motory Jaguar svůj život s náplní motorového oleje Castrol. To také znamená, že zákazníci značky Jaguar obdrží během údržby vozu stejnou kvalitu motorového oleje, kterou Jaguar požaduje při výrobě svých vozů.

K DISPOZICI U VAŠEHO PRODEJCE JAGUAR

Již v roce 1989 spolupracovaly značky Castrol a Jaguar na nejlepším složení maziv pro 24hodinový závod v Le Mans. Castrol je již více než 11 let oficiálním partnerem značky Jaguar v oblasti maziv a dodává nám speciální maziva Castrol Professional. Kompletní produktová řada byla ve skutečnosti vyvinuta společně podle specifických požadavků značky Jaguar. Castrol EDGE® Professional je exkluzivně doporučován značkou Jaguar.

SPOLEČNÝ VÝVOJ SPRÁVNÉHO OLEJE PRO VÁŠ MOTOR

Inženýři značky Jaguar a technologové značky Castrol úzce spolupracovali na vývoji maziv navržených speciálně pro motory Jaguar. Tento společný přístup znamená, že motorové oleje Castrol Professional byly rozsáhle testovány v motorech Jaguar během jejich vývoje. Díky tomu bylo možné optimalizovat jak motorový olej, tak i motory, aby se dosáhlo vynikajících výkonových parametrů, nižší spotřeby paliva a nižších emisí CO2.

NÁŠ NEJODOLNĚJŠÍ OLEJ MÁ SÍLU TITANU

Castrol EDGE Professional disponuje aditivem TITANIUM FSTTM, které zdvojnásobuje pevnost vrstvy oleje. Tím, že nedochází k porušování vrstvy oleje, se snižuje tření, což přispívá k maximalizaci výkonových parametrů motoru. Motorový olej Castrol zabraňuje kontaktu kovových ploch s až o 45 procent vyšší účinností* než hlavní konkurent a díky tomu je vždy připraven poskytovat nejvyšší úroveň výkonových parametrů požadovanou řidiči vozů Jaguar.

PRVNÍ MOTOROVÝ OLEJ NA SVĚTĚ S NEUTRÁLNÍ BILANCÍ EMISÍ CO2

Castrol EDGE Professional je prvním motorovým olejem na světě s neutrální bilancí emisí CO2. Každý jeho litr má certifikovanou neutrální bilanci CO2 v souladu s nejvyššími globálními standardy. V roce 2014 bude globálně vypuštěno o 200 000 tun emisí CO2 méně díky úsilí o snižování emisí oxidu uhličitého v rámci celé životnosti produktů Castrol. Veškeré zbývající emise CO2 z výrobního procesu značky Castrol jsou kompenzovány investicemi do projektů na snižování emisí, jako je opětovné zalesňování v Keni, výroba čisté elektrické energie v Číně a větrné elektrárny v Nové Kaledonii.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL: K DISPOZICI U VAŠEHO PRODEJCE JAGUAR

Jaguar exkluzivně doporučuje motorový olej Castrol EDGE Professional, který dokonale vyhovuje našim motorům a optimalizuje jejich výkonové parametry. Motorový olej Castrol EDGE Professional mají na skladě prodejci Jaguar.

* Motorový olej Castrol EDGE Professional s aditivem TITANIUM FST™ vykázal v testu odolnosti motorového oleje, uskutečněném společností Castrol při různých režimech, až o 45 % menší počet kontaktů kovových povrchů než produkt od hlavního konkurenčního výrobce maziv. Testovány byly produkty reprezentující 61 % našeho objemu prodeje v roce 2012.