AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

SERVISNÍ ZÁVAZEK JAGUAR

Maximální transparentnost a komplexní péče pro Vaši plnou důvěru.

Svěříte-li vozidlo svému servisnímu partnerovi Jaguar, budete i Vy profitovat z naší komplexní odborné péče. Neboť v našem servisním závazku se všechno točí kolem Vašich potřeb a spokojenosti. Proto Vám poskytujeme prvotřídní komfort, špičkovou kvalitu a maximální transparentnost.

Údržba vozu je nezbytná pro jeho výkon a zbytkovou hodnotu – i Vy můžete využívat všech výhod plynoucích ze servisního závazku Jaguar:

 • ONLINE REZERVACE

  Náš systém online rezervací Vám dá flexibilitu a svobodu rozhodnutí.* U servisního partnera Jaguar, kterého si vyberete, si můžete rezervovat jak náhradní vozidlo, tak požadované servisní výkony, např. prohlídku před STK nebo pravidelnou údržbu vozu.

 • MOBILITA

  Když nám přivezete svého Jaguara na opravu nebo údržbu, nabídneme Vám různé možnosti, jak můžete čekání smysluplně využít. V našich salóncích s přístupem na Wi-Fi a občerstvením zůstanete propojeni s okolním světem1. Pro neomezenou mobilitu můžete využít náhradní vozidlo dealera nebo službu vyzvednutí a dodání1.

 • SERVISNÍ HISTORIE ONLINE

  Servisní partneři Jaguar ukládají celý průběh servisu na internetový portál, kde k němu budete mít kdykoli a odkudkoli přístup.** Až budete chtít své vozidlo prodat, můžete si snadno a pohodlně stáhnout jeho dokumentaci.

 • PROHLÍDKA VOZIDLA ZDARMA

  Provedeme rozsáhlou kontrolu funkčnosti a bezpečnosti vašeho vozu a zkontrolujeme, zda jsou jeho řídicí systémy a software aktuální.1

 • CERTIFIKOVANÍ MECHANICI JAGUAR

  Naši mechanici absolvují pravidelná a důkladná technická školení a skládají certifikace. Používají výhradně schválené technologie, nástroje a vybavení, které byly vyvinuty speciálně pro Vaše vozidlo.

 • ZÁRUKA NA NÁHRADNÍ DÍLY

  Abychom zhmotnili náš závazek kvality originálních náhradních dílů Jaguar, poskytujeme na ně záruku.

 • ORIGINÁLNÍ DÍLY JAGUAR

  U všech našich originálních dílů – vyvinutých, testovaných a vyrobených podle přísných standardů značky Jaguar – můžeme garantovat vysokou kvalitu, dlouhou životnost a naprostou kompatibilitu.

 • TRANSPARENTNOST SERVISU

  Naši servisní partneři Jaguar zajistí, abyste rozuměli všem pracím, které je na Vašem vozidle nutné provést. Budete tak mít vždy naprostý přehled o všech použitých dílech a výdajích2.

 • UMYTÍ A ÚKLID

  Aby byl pro Vás náš servis stejně osvěžující jako pro Váš Jaguar, bude vozidlo na závěr zdarma omyto a vyluxováno1.

*K přístupu je nutné připojení k internetu. Všechny služby a výkony v servisním centru se řídí konkrétní dostupností a všeobecnými obchodními podmínkami daného servisního partnera Jaguar a společnosti Jaguar Land Rover Austria GmbH.

**Online služby vyžadují přístup k internetu a zadání čísla vozidla. Všechny služby a výkony v servisním centru se řídí konkrétní dostupností a všeobecnými obchodními podmínkami daného servisního partnera Jaguar a společnosti Jaguar Land Rover Austria GmbH.

1O účasti v programu a rozsahu nabídky se každý servisní partner rozhoduje samostatně.

2Náklady, jako je např. doba práce, se mohou u jednotlivých servisních partnerů lišit.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční