AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
All Electric Jaguar I-PACE on the road, side view

NÍZKÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Přejděte na elektřinu a užívejte si každodenní úspory.

Cesta k čistší, udržitelnější budoucnosti pomáhá nejen chránit naši planetu, ale potěší také váš rozpočet. Seznamte se s finančními aspekty, díky kterým dává přechod na elektřinu ještě větší smysl.

 • All Electric Jaguar I-PACE on the road, side view

  CENA ELEKTŘINY NA KILOMETR JE LEVNĚJŠÍ

  Cena elektřiny na kilometr je nižší než u zážehových nebo vznětových motorů, takže každodenní provoz ryze elektrických vozů je levnější.

 • Reduced Car Taxes, Jaguar Electric

  NIŽŠÍ DAŇ Z MOTOROVÝCH VOZIDEL

  V mnoha zemích se na elektromobily vztahují nižší daňové sazby a emisní poplatky než na ekvivalentní vozidla se zážehovým nebo vznětovým motorem. Jaguar I‑PACE je díky nulovým emisím v mnoha městech na světě dokonce od běžné daně z motorových vozidel zcela osvobozen.

 • Lower servicing costs, Jaguar Electric

  NIŽŠÍ SERVISNÍ NÁKLADY

  Ryze elektrické pohonné jednotky mají méně pohyblivých dílů než zážehové nebo vznětové motory a systém rekuperace kinetické energie je šetrnější k brzdám a pneumatikám, servisní náklady jsou tak nižší.

 • Cost of electricity, Jaguar Electric

  CENA ELEKTŘINY NA KILOMETR JE LEVNĚJŠÍ

  Cena elektřiny na kilometr je nižší než u zážehových nebo vznětových motorů, takže každodenní provoz vozů PHEV při využití ryze elektrického režimu (EV) je levnější.

 • NIŽŠÍ DAŇ Z MOTOROVÝCH VOZIDEL

  V mnoha zemích se na vozy PHEV vztahují nižší daňové sazby a emisní poplatky než na vozidla pouze se zážehovým nebo vznětovým motorem.

RYZE ELEKTRICKÉ A HYBRIDNÍ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a hybridních automobilů.

OBJEVUJTE SVĚT ELEKTŘINY

 • DOMÁCÍ NABÍJENÍ

  Domácí nabíjení ryze elektrického nebo plug-in hybridního vozu je nejpohodlnějším způsobem, jak začít den s plně nabitým akumulátorem.

 • VEŘEJNÉ NABÍJECÍ STANICE

  Nabíjení mimo domov je dostupnější než kdy dříve, neboť infrastruktura veřejných nabíjecích stanic se neustále rozrůstá.

Jelikož společnost Jaguar Land Rover Limited trvale usiluje o zlepšování výbavy, designu a výroby svých vozů, dílů a příslušenství, všechny výrobky procházejí průběžným vývojem. Vyhrazujeme si proto právo provádět změny bez předchozího upozornění.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční