UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

Úchvatný výkon, nedostižný luxus a nejmodernější technologie. Divize Special Vehicle Operations představuje to nejlepší od značky Jaguar – modely s atraktivním vzhledem, limitované sběratelské edice označené logem SV a jedinečné, technicky náročné projekty.

Parked Jaguar F-Pace during the launching

NEJVÝKONNĚJŠÍ SUV ZNAČKY JAGUAR

Jaguar F-PACE SVR v sobě spojuje prvotřídní výkon, agilitu a dynamiku s praktičností SUV. Je to dokonalý vůz pro skutečné řidiče. Srdcem modelu F-PACE SVR je výkonný kompresorem přeplňovaný zážehový motor V8 poskytující úchvatný výkon a podmanivý zážitek z jízdy.

Jaguar XE Project 8 running on road surrounded by mountains

NEJEXTRÉMNĚJŠÍ VÝKON VOZU JAGUAR

S přeplňovaným osmiválcem 5,0 litru o výkonu 600 k je Project 8 nejsilnějším Jaguarem v historii, homologovaným pro běžný provoz. Avšak rychlost a požitek z jízdy nepřináší jen výkon. Lehká hliníková konstrukce Jaguar, doplněná u vozu Project 8 o řadu dílů z uhlíkových kompozitů, udržuje hmotnost na minimu.

JAGUAR VISION GRAN TURISMO SV

Další elektrizující kapitola naší historie v Gran Turismo je zde.

JAGUAR VISION GRAN TURISMO SV

Další elektrizující kapitola naší historie v Gran Turismo je zde.

NAŠE VÝROBNÍ ZÁVODY

Divize Special Vehicle Operations sídlí v technickém středisku ve Warwickshire v Anglii postaveném nákladem 20 milionů GBP. Tento specializovaný výrobní závod společnosti Jaguar Land Rover zaměstnává 200 automobilových odborníků. Centrála divize SVO zabírající plochu 20,000 m2 disponuje více než 40 pracovišti pro technické zkoušky a špičkovou lakovnou.