AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Luxus, výkon a technologie nejvyšší úrovně umožňují vznik jedinečných vozů Jaguar.

Úchvatný výkon, nedostižný luxus a nejmodernější technologie. Divize Special Vehicle Operations představuje to nejlepší od značky Jaguar – modely s atraktivním vzhledem, limitované sběratelské edice označené logem SV a jedinečné, technicky náročné projekty.

 F-PACE SVR EDITION 1988

F-PACE SVR EDITION 1988

Luxusní výkon. Limitovaná edice.

NEJVÝKONNĚJŠÍ SUV ZNAČKY JAGUAR

Jaguar F-PACE SVR v sobě spojuje prvotřídní výkon, agilitu a dynamiku s praktičností SUV. Je to dokonalý vůz pro skutečné řidiče. Srdcem modelu F-PACE SVR je výkonný kompresorem přeplňovaný zážehový motor V8 poskytující úchvatný výkon a podmanivý zážitek z jízdy.

NEJEXTRÉMNĚJŠÍ VÝKON VOZU JAGUAR

S přeplňovaným osmiválcem 5,0 litru o výkonu 600 k je Project 8 nejsilnějším Jaguarem v historii, homologovaným pro běžný provoz. Avšak rychlost a požitek z jízdy nepřináší jen výkon. Lehká hliníková konstrukce Jaguar, doplněná u vozu Project 8 o řadu dílů z uhlíkových kompozitů, udržuje hmotnost na minimu.

JAGUAR VISION GRAN TURISMO SV

Další elektrizující kapitola naší historie v Gran Turismo je zde.

NAŠE VÝROBNÍ ZÁVODY

Divize Special Vehicle Operations sídlí v technickém středisku ve Warwickshire v Anglii postaveném nákladem 20 milionů GBP. Tento specializovaný výrobní závod společnosti Jaguar Land Rover zaměstnává 200 automobilových odborníků. Centrála divize SVO zabírající plochu 20,000 m2 disponuje více než 40 pracovišti pro technické zkoušky a špičkovou lakovnou.

DIVIZE SV NA INSTAGRAMU

Sledujte účet @JaguarSV a podívejte se na aktuální fotografie, videa a příběhy nejúchvatnějších vozů na světě – vozů značky Jaguar.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční