Jaguar Special Vehicle Operations.

DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Luxus, výkon a technologie nejvyšší úrovně umožňují vznik jedinečných vozů Jaguar.

Divize SVO nabízí modely s atraktivním vzhledem, limitované edice a vozy s luxusní výbavou. Každý vůz představuje to nejlepší od značky Jaguar a vyznačuje se úžasným výkonem, nedostižným luxusem a nejmodernějšími technologiemi.

NAŠE VÝROBNÍ ZÁVODY

Divize Special Vehicle Operations sídlí v technickém středisku ve Warwickshire v Anglii postaveném nákladem 20 milionů GBP. Tento specializovaný výrobní závod společnosti Jaguar Land Rover zaměstnává 200 automobilových odborníků. Centrála divize SVO zabírající plochu 20,000 m2 disponuje více než 40 pracovišti pro technické zkoušky a špičkovou lakovnou.

SLUŽBY SV

  • PRÉMIOVÁ PALETA SV

    Nejnovější technologie lakování, prémiové povrchové úpravy a dokonalé řemeslné zpracování společně vytvářejí vozy s osobitým vzhledem.

  • ZAKÁZKOVÁ VÝROBA SV

    Tým pro zakázkovou výrobu divize SV nabízí široké možnosti individualizace vozu skrze výběr jedinečných barev, včetně komplexní služby vytvoření barvy podle vzorku.

DIVIZE SV NA INSTAGRAMU

Sledujte účet @JaguarSV a podívejte se na aktuální fotografie, videa a příběhy nejúchvatnějších vozů na světě – vozů značky Jaguar.

JAGUAR I-PACE eTROPHY

AŽ 20 VOZŮ I-PACE. 10 ZÁVODŮ.
1 VÍTĚZ.

Šampionát eTROPHY a Jaguar I-PACE, který byl navržen a zkonstruován odborníky z divize Special Vehicle Operations, jsou příslibem nových skvělých poznatků pro budoucí inovace.