PODNIKÁNÍ SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER

Inspirováni naším zakladatelem Sirem Williamem Lyonsem, posouváme hranice možného – již od roku 1935, kdy byl vyroben první vůz Jaguar. Trval na tom, aby v sobě každý automobil, který vyrobíme, snoubil výkon a krásu jako žádný jiný vůz. Jeho nekompromisní vize stanovila nové standardy, kterých se stále držíme.

A v této tradici pokračujeme i uvedením nového modelu F‑TYPE. Tento dokonalý dvousedadlový sportovní automobil navazuje na důstojný rodokmen, který započaly modely C, D a E‑Type. Poslední jmenovaný model je věčnou ikonou a je stále považován za nejkrásnější vůz na světě. Utvářel trh, jehož novou definici v současnosti představuje model F‑TYPE.

Hbitý a silný, elegantní a svůdný, sebejistý a instinktivní: naše vozy jsou ztělesněním všech těchto vlastností. Společnost Jaguar Land Rover je velmi živá. Jsme hrdi na naši roli v globální a britské ekonomice – při snaze o dosažení dokonalosti automobilů vytváříme tisíce pracovních míst ve Spojeném království a po celém světě. Díky věrné oddanosti našim základním principům zůstane značka Jaguar i do budoucna v čele segmentu luxusních automobilů.

Man Driving Car Jaguar

KVALITA, DŮVĚRYHODNOST A SPOHLEHLIVOST

Přesvědčte se, že kvalita, důvěryhodnost a spolehlivost jsou nedílnou součástí každého vozu Jaguar.

Jaguar XF Parked at Manufacturing Plant

FIREMNÍ HODNOTY

Abyste měli jistotu, že vždy plníme sliby, řídí se všichni pracovníci ve společnosti Jaguar Land Rover těmito prostými, ale účinnými zásadami.

VÍCE INFORMACÍ

Jaguar Range Models

FIREMNÍ HODNOTY

Abyste měli jistotu, že vždy plníme sliby, řídí se všichni pracovníci ve společnosti Jaguar těmito prostými, ale účelnými hodnotami.

Jaguar F-Pace during the launch

KVALITA

Přesvědčte se, že bezpečnost, kvalita, důvěryhodnost a spolehlivost jsou nedílnou součástí každého vozu Jaguar.

TEAM BUILDING PERFORMANCE AT JAGUAR PLANT

KOMUNITA

Poznejte, jak společnost Jaguar Land Rover spolupracuje s veřejností v lokalitách, ve kterých působí.