Skip primary navigation
Abstract front view of a Jaguar car

O SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER

skip.tertiary.navigation

PODNIKÁNÍ SPOLEČNOSTI
JAGUAR LAND ROVER

Inspirováni naším zakladatelem Sirem Williamem Lyonsem, posouváme hranice možného – již od roku 1935, kdy byl vyroben první vůz Jaguar. Trval na tom, aby v sobě každý automobil, který vyrobíme, snoubil výkon a krásu jako žádný jiný vůz. Jeho nekompromisní vize stanovila nové standardy, kterých se stále držíme.

A v této tradici pokračujeme i uvedením nového modelu F-TYPE. Tento dokonalý dvousedadlový sportovní automobil navazuje na důstojný rodokmen, který započaly modely C, D a E-Type. Poslední jmenovaný model je věčnou ikonou a je stále považován za nejkrásnější vůz na světě. Utvářel trh, jehož novou definici v současnosti představuje model F-TYPE.

Hbitý a silný, elegantní a svůdný, sebejistý a instinktivní: naše vozy jsou ztělesněním všech těchto vlastností. Společnost Jaguar Land Rover je velmi živá. Jsme hrdi na naši roli v globální a britské ekonomice – při snaze o dosažení dokonalosti automobilů vytváříme tisíce pracovních míst ve Spojeném království a po celém světě. Díky věrné oddanosti našim základním principům zůstane značka Jaguar i do budoucna v čele segmentu luxusních automobilů.