TCS logo on dark

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TCS je IT organizace nabízející služby, poradenství a obchodní řešení, která již více než 55 let digitálně přetváří řadu největších světových společností. TCS je dlouhodobým strategickým technologickým partnerem společnosti Jaguar Land Rover. Využívá klíčové a vznikající technologie, které závodnímu týmu pomáhají urychlit cestu k elektrifikaci, vítězit v závodech a vytvářet udržitelnější budoucnost. TCS usiluje o lepší budoucnost a využívá poznatky ze závodních okruhů k transformaci ekosystému mobility. TCS je součástí skupiny Tata a má více než 608 000 poradců po celém světě.

Wolfspeed logo on dark

WOLFSPEED

Společnost Wolfspeed zaujímá přední pozici v oblasti použití karbidu křemíku a technologií GaN. Skrze píli, spolupráci a vášeň pro inovace objevujeme nesčetné nové příležitosti. 

 

Tým Jaguar TCS Racing využívá technologii karbidu křemíku společnosti Wolfspeed od roku 2017 ve střídačích pohonných jednotek v zájmu urychlení účinnosti a výkonu. Jako oficiální partner závodního týmu pro technologie výkonových polovodičů usiluje společnost Wolfspeed o lepší pochopení extrémních podmínek, kterým jsou výkonové polovodiče vystaveny při použití v elektrických vozidlech, a zjištěné poznatky přenese ze závodní dráhy do vozů značky Jaguar nové generace.

DOW logo on dark

DOW

Společnost Dow je oficiálním partnerem v oblasti materiálových věd a je přesvědčená o síle tohoto sportu. Své zkušenosti s vývojem aplikací a technologickou integrací, společně s více než stoletými zkušenostmi v oblasti dopravy, předává v rámci spolupráce týmu Jaguar TCS Racing. Pomáhá vyvíjet a integrovat materiály nové generace, které dláždí cestu budoucnosti s nízkou uhlíkovou stopou. Náš tým MobilityScience™ díky společným inovacím úzce spolupracuje s týmem Jaguar TCS Racing na výběru materiálových řešení, která zlepšují bezpečnost, účinnost a odolnost závodního vozu. Zároveň řešíme rostoucí nároky elektromobilů na trati i mimo ni.

Castrol logo on dark

CASTROL

Nadšení společnosti Castrol pro výkon, společně s filozofií partnerské spolupráce, nám umožnilo vyvinout produkty, které jsou základem řady technologických řešení využívaných na zemi, ve vzduchu, na moři či ve vesmíru. Přechod na elektrifikaci nás inspiroval k vytvoření a uvedení řady kapalin e-Fluid navržených a testovaných pro elektrická vozidla. Partnerství s týmem Jaguar TCS Racing Formule E nám umožní otestovat řadu kapalin e-Fluid pro elektromobily na závodní trati a pomůže objevit průlomové novinky pro dopravu budoucnosti. Není to jen olej, je to technologie kapalin.

opentext logo on dark

OPENTEXT

Společnost OpenText zaujímá vedoucí pozici v oblasti správy dat a nabízí komplexní portfolio produktů, například informační služby, digitální řešení, firemní sítě, zabezpečení, vývoj softwaru, modernizaci či analytické služby. Řešení společnosti OpenText pomáhají zákazníkům zjednodušit systémy, vytvořit bezproblémovou automatizaci a uspět v digitálním prostředí.

AlpineStars logo on dark

ALPINESTARS

Alpinestars, přední světový výrobce ochranného vybavení pro motorsport, se na nejvyšší úrovni motoristického sportu pohybuje již téměř 60 let. Spolupracuje s nejlepšími světovými jezdci a týmy v šampionátech Formule 1, Formule E, WEC, NASCAR, WRC či Rallye Dakar. Společnost poskytuje nejvyšší úroveň technicky vyspělých produktů pro jezdce a týmy, které nabízí dokonalý výkon, ochranu a prodyšnost. Poskytuje vybavení předním světovým závodníkům, včetně Mitche Evanse a Nicka Cassidyho z týmu Jaguar TCS Racing.

Jeden cíl. Jedna vize.

AERO logo on dark

AERO

Udržitelná technologie materiálů AERO představuje od základu revoluci v oblasti lakování. AERO je mimořádné odolný systém lehké dekorativní fólie, jehož cílem je omezit obrovský dopad tradičních laků na životní prostředí. Systém AERO byl poprvé vyvinut pro kosmonautiku, poté optimalizován pro použití v motorsportu a vyznačuje se skvělými vlastnostmi, samoopravnou schopností a nabízí estetickou hodnotu, které nelze dosáhnout tradičním lakováním. Výrobky AERO neprodukují ŽÁDNÉ emise CO2, nevylučují ŽÁDNÉ těkavé organické látky, neobsahují ŽÁDNÉ složky PVC a nevyžadují použití ŽÁDNÉ vody. AERO je budoucností lakování.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Jaguar I-Pace stylish tail light

JAGUAR I-PACE

Ze závodního okruhu na silnici – poznejte ryze elektrický výkon a dojezd vozu Jaguar I-PACE.

Jaguar racing car front view

KALENDÁŘ ZÁVODŮ A POŘADÍ

Mějte aktuální informace o týmu Jaguar TCS Racing a sezóně 2024 světového šampionátu ABB FIA Formule E.

Jaguar I Pace car charging close up view

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

Ohromující design a strhující výkon. Zjistěte, jak naše zkušenosti ze světového šampionátu ABB FlA Formule E přenášíme do našich silničních elektromobilů.