Final_logos_TCS_TATA_8oct21-2

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TCS je IT organizace nabízející služby, poradenství a obchodní řešení, která již více než 50 let spolupracuje s mnoha společnostmi. TCS nabízí kognitivní, integrované portfolio obchodních, technologických a technických služeb založených na poradenství. TCS je součástí skupiny Tata a má více než 606 000 poradců v 55 zemích. TCS usiluje o vytvoření smysluplné budoucnosti a využívá inovace k podpoře udržitelnosti. Cílem partnerství TCS s týmem Jaguar TCS Racing je využít naše zkušenosti a znalosti k vývoji inovativních řešení pro tým a dosáhnout úspěchu v závodech ePrix.

Wolfspeed logo

WOLFSPEED

Společnost Wolfspeed zaujímá přední pozici v oblasti použití karbidu křemíku a technologií GaN. Skrze píli, spolupráci a vášeň pro inovace objevujeme nesčetné nové příležitosti. 

 

Tým Jaguar TCS Racing využívá technologii karbidu křemíku společnosti Wolfspeed od roku 2017 ve střídačích pohonných jednotek v zájmu urychlení účinnosti a výkonu. Jako oficiální partner závodního týmu pro technologie výkonových polovodičů usiluje společnost Wolfspeed o lepší pochopení extrémních podmínek, kterým jsou výkonové polovodiče vystaveny při použití v elektrických vozidlech, a zjištěné poznatky přenese ze závodní dráhy do vozů značky Jaguar nové generace.

DOW_logo

DOW

Společnost Dow je oficiálním partnerem v oblasti materiálových věd a je přesvědčená o síle tohoto sportu. Své zkušenosti s vývojem aplikací a technologickou integrací, společně s více než stoletými zkušenostmi v oblasti dopravy, předává v rámci spolupráce týmu Jaguar TCS Racing. Pomáhá vyvíjet a integrovat materiály nové generace, které dláždí cestu budoucnosti s nízkou uhlíkovou stopou. Náš tým MobilityScience™ díky společným inovacím úzce spolupracuje s týmem Jaguar TCS Racing na výběru materiálových řešení, která zlepšují bezpečnost, účinnost a odolnost závodního vozu. Zároveň řešíme rostoucí nároky elektromobilů na trati i mimo ni.

Castrol_logo

CASTROL

Nadšení společnosti Castrol pro výkon, společně s filozofií partnerské spolupráce, nám umožnilo vyvinout produkty, které jsou základem řady technologických řešení využívaných na zemi, ve vzduchu, na moři či ve vesmíru. Přechod na elektrifikaci nás inspiroval k vytvoření a uvedení řady kapalin e-Fluid navržených a testovaných pro elektrická vozidla. Partnerství s týmem Jaguar TCS Racing Formule E nám umožní otestovat řadu kapalin e-Fluid pro elektromobily na závodní trati a pomůže objevit průlomové novinky pro dopravu budoucnosti. Není to jen olej, je to technologie kapalin.

Open text logo

OPENTEXT

Společnost OpenText zaujímá vedoucí pozici v oblasti správy dat a nabízí komplexní portfolio produktů, například informační služby, digitální řešení, firemní sítě, zabezpečení, vývoj softwaru, modernizaci či analytické služby. Řešení společnosti OpenText pomáhají zákazníkům zjednodušit systémy, vytvořit bezproblémovou automatizaci a uspět v digitálním prostředí.

AlpineStars_logo

ALPINESTARS

Alpinestars, přední světový výrobce ochranného vybavení pro motorsport, se na nejvyšší úrovni motoristického sportu pohybuje již téměř 60 let. Spolupracuje s nejlepšími světovými jezdci a týmy v šampionátech Formule 1, Formule E, WEC, NASCAR, WRC či Rallye Dakar. Společnost poskytuje nejvyšší úroveň technicky vyspělých produktů pro jezdce a týmy, které nabízí dokonalý výkon, ochranu a prodyšnost. Poskytuje vybavení předním světovým závodníkům, včetně Mitche Evanse a Sama Birda z týmu Jaguar TCS Racing.

Jeden cíl. Jedna vize.

Aero Logo

AERO

Udržitelná technologie materiálů AERO představuje od základu revoluci v oblasti lakování. AERO je mimořádné odolný systém lehké dekorativní fólie, jehož cílem je omezit obrovský dopad tradičních laků na životní prostředí. Systém AERO byl poprvé vyvinut pro kosmonautiku, poté optimalizován pro použití v motorsportu a vyznačuje se skvělými vlastnostmi, samoopravnou schopností a nabízí estetickou hodnotu, které nelze dosáhnout tradičním lakováním. Výrobky AERO neprodukují ŽÁDNÉ emise CO2, nevylučují ŽÁDNÉ těkavé organické látky, neobsahují ŽÁDNÉ složky PVC a nevyžadují použití ŽÁDNÉ vody. AERO je budoucností lakování.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Jaguar I Pace day time running light

JAGUAR I-PACE

Ze závodního okruhu na silnici – zažijte s vozem Jaguar I-PACE strhující závodní výkon každý den.

The new Jaguar Formula E race car

RYCHLOST V KRVI

Renomé značky Jaguar v oblasti výkonu, technologií a designu se utvářelo na světově nejnáročnějších okruzích a šampionátech.

Jaguar I Pace car charging close up view

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

Ohromující design a strhující výkon. Zjistěte, jak naše zkušenosti ze světového šampionátu ABB FlA Formule E přenášíme do našich silničních elektromobilů.