AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

TÝMOVÁ PRÁCE JE PRÁCE SNŮ

 • TATA CONSULTANCY SERVICES

  Společnost TCS je předním představitelem v oblasti služeb IT, poradenství a obchodních řešení. Spojujeme naše odborné technické znalosti a obchodní informace, abychom docílili potřebných změn a požadovaných výsledků. Naším posláním je pomáhat zákazníkům dosahovat obchodních cílů poskytováním špičkových inovativních poradenských služeb a IT řešení a zajistit, aby práce s námi byla pro akcionáře potěšením.

 • GKN

  GKN Automotive je světovým lídrem v segmentu automobilových technologií. Je průkopníkem v oblasti elektrických pohonných systémů a spolupracuje s 90 % světových automobilek. Jsme jediným dodavatelem zaměřeným výhradně na návrh, výrobu, integraci a optimalizaci technologií tradičního hnacího ústrojí, pohonu všech kol a elektrického pohonu. Posledních 20 let vyvíjíme špičkové systémy eDrive vycházející z našich zkušeností se systémy AWD. Centrum inovací společnosti GKN Automotive v Abingdonu je jedním z předních světových center zaměřených na vývoj systémů pro elektrifikovaná vozidla budoucnosti.

  Technologická spolupráce společnosti GKN Automotive s týmem Jaguar TCS Racing byla zahájena v roce 2017 před 4. sezónou světového šampionátu ABB FIA Formule E. Posouvání našich technologií na hranici možností na závodním okruhu je klíčové pro urychlení inovací a získání dalších znalostí. Naše spolupráce je založena na programu „Driving for Efficiency“, který je stejně důležitý pro účast ve Formuli E jako pro odlišení budoucích produktů eDrive společnosti GKN Automotive od konkurence.

  Společnost GKN Automotive bude jako oficiální dodavatel jednotek eDrive pro tým Jaguar TCS Racing úzce spolupracovat s týmovými inženýry na uplatňování znalostí týkajících se konstrukce, výroby a vývoje softwaru modelu I-TYPE 5. Budeme hrát důležitou roli ve vývoji elektrické pohonné jednotky a využijeme naše odborné znalosti, abychom vytvořili vyspělé technologie chlazení pohonné jednotky pro měnič i elektromotor za účelem dosažení lepší účinnosti systémů. Softwaroví inženýři společnosti GKN Automotive budou také působit v centrále týmu Jaguar TCS Racing.

 • DOW

  Společnost Dow je velice potěšena, že může přinést odborné znalosti o materiálových vědách do týmu Jaguar TCS Racing Formule E prostřednictvím naší platformy MobilityScienceTM zaměřené na vývoj aplikací a inovaci v dopravě. Naši zaměstnanci vyznávají týmovou práci, vítají rozmanité nápady a odhodlaně spolupracují s našimi partnery a zákazníky na inovacích s cílem vytvářet materiály umožňující úspornou dopravu s nízkou uhlíkovou stopou. Konečnými cíli jsou nižší hmotnost, delší dojezd, větší bezpečnost a nižší spotřeba energie.

  Řešení pro dopravu společnosti Dow zahrnují širokou řadu technologií polyolefinů, polyuretanů, akrylů, speciálních chemikálií a silikonů pro elektromobily. Naše spolupráce s týmem Jaguar TCS Racing souzní s naší ambicí být nejinovativnější, nejinkluzivnější, nejudržitelnější a na zákazníky zaměřenou společností v oblasti materiálových věd na světě. Společně hledáme nové způsoby řešení.

 • CASTROL

  Castrol, přední světový výrobce maziv, se pyšní impozantní historií na poli inovací. Nadšení pro výkon, společně s filozofií partnerské spolupráce, umožnilo společnosti Castrol vyvinout produkty, které jsou základem řady technologických řešení využívaných na zemi, ve vzduchu, na moři či ve vesmíru.

  Přechod na elektrifikaci nás inspiroval k vytvoření a uvedení řady kapalin e-Fluid navržených a testovaných pro elektrická vozidla. Společnost Castrol pravidelně spojuje své síly s průkopnickými partnery, kteří ji posouvají ještě dál. Partnerství s týmem Jaguar TCS Racing Formule E společnosti umožní otestovat řadu kapalin e-Fluid pro elektromobily na závodní trati a pomůže objevit průlomové novinky pro dopravu budoucnosti.

  Není to jen olej, je to technologie kapalin.

 • ALPINESTARS

  Značka Alpinestars, která je průkopníkem v oblasti bezpečnosti a výkonu v motorsportu, slaví 55 let v čele profesionálních závodů jako prémiová značka obuvi, oblečení a ochranných pomůcek pro motoristický sport a neustále směřuje do budoucnosti.

  Technologický výzkum, vývoj a výroba probíhající v moderních pracovištích v USA a Evropě podporují světový program rozvoje závodů a inovací. Alpinestars je světovou značkou zapojenou do všech důležitých motoristických závodů. Produkty vám zajistí pohodlí v náročném prostředí kokpitu, sníží únavu a zlepší soustředění.

  Jeden cíl. Jedna vize.

 • UNCOMMON

  Navrhujeme, vyvíjíme a dodáváme exkluzivní inovativní zboží a týmové oblečení, které dobře vypadá a skvěle se nosí. Naše celosvětová síť a rozsah znalostí a zkušeností znamená, že jste v dobrých rukou. A díky našim odborným zkušenostem s udržitelnou módou budete mít dobrý pocit, i když vaše reklamní oblečení právě nemáte na sobě.