AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

TÝMOVÁ PRÁCE JE PRÁCE SNŮ

 • GKN

  GKN Automotive je světovým lídrem v segmentu automobilových technologií. Je průkopníkem v oblasti elektrických pohonných systémů a spolupracuje s 90 % světových automobilek. Jsme jediným dodavatelem zaměřeným výhradně na návrh, výrobu, integraci a optimalizaci technologií tradičního hnacího ústrojí, pohonu všech kol a elektrického pohonu. Posledních 20 let vyvíjíme špičkové systémy eDrive vycházející z našich zkušeností se systémy AWD. Centrum inovací společnosti GKN Automotive v Abingdonu je jedním z předních světových center zaměřených na vývoj systémů pro elektrifikovaná vozidla budoucnosti.

  Technologická spolupráce společnosti GKN Automotive s týmem Jaguar Racing byla zahájena v roce 2017 před 4. sezónou světového šampionátu ABB FIA Formule E. Posouvání našich technologií na hranici možností na závodním okruhu je klíčové pro urychlení inovací a získání dalších znalostí. Naše spolupráce je založena na programu „Driving for Efficiency“, který je stejně důležitý pro účast ve Formuli E jako pro odlišení budoucích produktů eDrive společnosti GKN Automotive od konkurence.

  Společnost GKN Automotive bude jako oficiální dodavatel jednotek eDrive pro tým Jaguar Racing úzce spolupracovat s týmovými inženýry na uplatňování znalostí týkajících se konstrukce, výroby a vývoje softwaru modelu I-TYPE 5. Budeme hrát důležitou roli ve vývoji elektrické pohonné jednotky a využijeme naše odborné znalosti, abychom vytvořili vyspělé technologie chlazení pohonné jednotky pro měnič i elektromotor za účelem dosažení lepší účinnosti systémů. Softwaroví inženýři společnosti GKN Automotive budou také působit v centrále týmu Jaguar Racing.

 • DOW

  Společnost Dow je velice potěšena, že může přinést odborné znalosti o materiálových vědách do týmu Jaguar Racing Formule E prostřednictvím naší platformy MobilityScienceTM zaměřené na vývoj aplikací a inovaci v dopravě. Naši zaměstnanci vyznávají týmovou práci, vítají rozmanité nápady a odhodlaně spolupracují s našimi partnery a zákazníky na inovacích s cílem vytvářet materiály umožňující úspornou dopravu s nízkou uhlíkovou stopou. Konečnými cíli jsou nižší hmotnost, delší dojezd, větší bezpečnost a nižší spotřeba energie.

  Řešení pro dopravu společnosti Dow zahrnují širokou řadu technologií polyolefinů, polyuretanů, akrylů, speciálních chemikálií a silikonů pro elektromobily. Naše spolupráce s týmem Jaguar Racing souzní s naší ambicí být nejinovativnější, nejinkluzivnější, nejudržitelnější a na zákazníky zaměřenou společností v oblasti materiálových věd na světě. Společně hledáme nové způsoby řešení.

 • VIESSMANN

  Svět prochází proměnou související se změnami klimatu. Při tvorbě prostředí pro budoucí generace prosazujeme přístup co nejefektivnějšího využívání stávajících zdrojů, přičemž nepřetržitě pracujeme na inovativních řešeních. Jako přední mezinárodní výrobce topných a chladicích systémů, energetických stanic vyrábějících elektřinu pro domácnosti, elektromobily a uspokojující stále větší poptávku po energii jsme hrdým partnerem týmu Jaguar Racing Formule E.

 • CASTROL

  Castrol, přední světový výrobce maziv, se pyšní impozantní historií na poli inovací. Nadšení pro výkon, společně s filozofií partnerské spolupráce, umožnilo společnosti Castrol vyvinout produkty, které jsou základem řady technologických řešení využívaných na zemi, ve vzduchu, na moři či ve vesmíru.

  Přechod na elektrifikaci nás inspiroval k vytvoření a uvedení řady kapalin e-Fluid navržených a testovaných pro elektrická vozidla. Společnost Castrol pravidelně spojuje své síly s průkopnickými partnery, kteří ji posouvají ještě dál. Partnerství s týmem Jaguar Racing Formule E společnosti umožní otestovat řadu kapalin e-Fluid pro elektromobily na závodní trati a pomůže objevit průlomové novinky pro dopravu budoucnosti.

  Není to jen olej, je to technologie kapalin.

 • ALPINESTARS

  Značka Alpinestars, která je průkopníkem v oblasti bezpečnosti a výkonu v motorsportu, slaví 55 let v čele profesionálních závodů jako prémiová značka obuvi, oblečení a ochranných pomůcek pro motoristický sport a neustále směřuje do budoucnosti.

  Technologický výzkum, vývoj a výroba probíhající v moderních pracovištích v USA a Evropě podporují světový program rozvoje závodů a inovací. Alpinestars je světovou značkou zapojenou do všech důležitých motoristických závodů. Produkty vám zajistí pohodlí v náročném prostředí kokpitu, sníží únavu a zlepší soustředění.

  Jeden cíl. Jedna vize.

 • DR1VA

  Společnost DR1VA vznikla jako lifestylová značka pro komunitu motorsportu. Nabízí technicky kvalitní, prvotřídně navrženou výbavu pro závodní týmy a fanouškům poskytuje kolekci oblečení inspirovanou závody.

  Společnost DR1VA se soustředí především na atraktivní produkty pro fanoušky motorsportu a usiluje o dosažení udržitelných produktů, obalů a logistiky. Společnost Dr1va podporuje největší světový šampionát a chrání naši planetu.

  DR1VA, stvořeno pro závody.