Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Jaguar?

PROZKOUMEJTE JAGUAR I-PACE

 • ELEKTRICKÝ POHON

  I-PACE je především Jaguar – automobil pro skutečné řidiče. Elektromotory a téměř dokonalé rozložení hmotnosti zajišťují točivý moment 696 Nm a agilitu sportovního vozu.

 • EXTERIÉR

  Konstrukce modelu I‑PACE s elegantním designem o nízkém součiniteli aerodynamického odporu vzduchu Cd = 0,29 snadno protíná vzduch a zajišťuje maximální dojezd a stabilitu. Díky plynulé spodní linii oken, působivému výdechu kapoty a charakteristické zádi je I‑PACE úchvatný ze všech úhlů.

 • INTERIÉR

  I‑PACE dokonale propojuje technologie a prostorný interiér. Provedení interiéru s dotykovými ovládacími prvky a ladnými liniemi je čisté a přehledné. Díky vlastnostem elektrické pohonné jednotky nabízí interiér modelu I‑PACE více místa a dokonalejší komfort.

 • TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

  Náš nový informační a zábavní systém Pivi Pro zajišťuje rychlý přístup ke všem důležitým informacím a zábavě jedním dotykem. Inspiroval se chytrými telefony a je stejně intuitivní.

enable.javascript.txt
enable.javascript.txt
enable.javascript.txt

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

 • Jaguar I-PACE Range

  DOJEZD MODELU I-PACE

  Zjistěte pomocí našeho nástroje pro výpočet dojezdu, jak se Jaguar I-PACE dokáže dokonale přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

 • Jaguar I-PACE Performance

  JÍZDNÍ DYNAMIKA MODELU I-PACE

  Okamžitě dostupný točivý moment a trakce pohonu všech kol zajišťují modelu I‑PACE zrychlení sportovního vozu. Tento vůz zrychlí z 0 na 100 km za 4,8 sekundy.

 • Jaguar I-PACE Battery

  AKUMULÁTOR MODELU I-PACE

  Akumulátor vozu I‑PACE s kapacitou 90 kWh sestává ze zapouzdřených Li‑ion článků s vysokou hustotou energie. Jeho konstrukce a moderní systém řízení teploty se podílejí na dlouhé životnosti a umožňují dlouhodobé zatížení maximálním výkonem.

 • Jaguar I-PACE Power

  VÝKON MODELU I-PACE

  Pohon modelu I‑PACE zajišťují dva synchronní elektromotory s permanentními magnety. Elektromotory využívají podobnou technologii, kterou nalezneme u závodního vozu I‑TYPE Formule E, a nabízejí kombinovaný výkon 400 k a točivý moment 696 Nm.

 • Jaguar I-PACE Dimensions

  PRAKTIČNOST MODELU I-PACE

  I‑PACE má kompaktní vnější rozměry, ale uvnitř poskytuje mimořádný prostor. Disponuje pěti plnohodnotnými sedadly, inovativním úložným prostorem, rozměrným zavazadlovým prostorem o objemu více než 1 453 litrů a úložným prostorem vpředu o objemu 27 litrů.

 • Jaguar I-PACE Charging

  NABÍJENÍ MODELU I-PACE

  I-PACE se dodává s dvěma nabíjecími kabely, se kterými vůz nabijete doma nebo v neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic.

 • DOJEZD A NABÍJENÍ

  Bez ohledu na to, zda jde o váš první elektromobil či nikoli, prostřednictvím našeho dotazníku týkajícího se nabíjení a výpočtu dojezdu si můžete pohodlně ověřit, jak bude I-PACE dokonale ladit s vaším životním stylem.

 • INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

  S nadšením navrhujeme elektromobily, které jsou elektrizující jak na pohled, tak i za volantem. Proto jsme v roce 2016 vstoupili do Formule E. Seriál závodů nám umožňuje neustále testovat a vyvíjet nové technologie, které poté používáme ke zdokonalení našich silničních vozů, abychom vám mohli poskytnout dokonalý zážitek z jízdy vozem Jaguar.

VYBERTE SI SVŮJ I‑PACE

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

ZJISTĚTE VÍCE

 • VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Upravte si Jaguar I-PACE podle svých představ prostřednictvím široké nabídky prvků výbavy na přání a příslušenství a vytvořte si vůz, který bude dokonale ladit s vaším životním stylem.

 • PĚTIHVĚZDIČKOVÁ BEZPEČNOST

  Jaguar I-PACE získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP, což je jasným důkazem, že se jedná o jeden z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Ocenění rovněž potvrzuje, jaký důraz klade značka Jaguar na bezpečnost rodinných vozů.

 • JAGUAR I-PACE PRO FIRMY A PODNIKATELE

  Díky inovativním technologiím, nulovým emisím a důmyslné konstrukci, která nabízí velkorysý prostor, je Jaguar I-PACE dokonalým vozem pro moderní podnikání.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

**WLTP je nový oficiální standardizovaný test Evropské unie, který se používá k výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. Měří spotřebu paliva a energie, dojezd a emise. Měl by poskytnout údaje bližší skutečným jízdním podmínkám. Testuje vozidla s výbavou na přání daleko náročnějším zkušebním postupem a jízdním profilem.


Výsledky oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Pouze pro účely srovnání. Hodnoty ve skutečném provozu a celkové údaje o výkonu elektromobilu se mohou lišit v závislosti na stylu jízdy a vlivech prostředí.


Některé popsané funkce či prvky se mohou lišit podle trhu nebo mohou být součástí výbavy na přání. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky na této webové stránce vztahující se k použité technologii, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.