AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
I-PACE side profile shot with a white background

RYZE ELEKTRICKÝ VŮZ JAGUAR I‑PACE

Představujeme první ryze elektrické výkonné SUV značky Jaguar.

CENA OD

2 329 698 

ZRYCHLENÍ

0–100 km/h za 4,8 s

DOJEZD

do 470 km WLTP††

Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Jaguar?

PROZKOUMEJTE JAGUAR I-PACE

 • JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Model I‑PACE je především Jaguar – automobil skutečně orientovaný na řidiče. Elektromotory a optimální rozložení hmotnosti zajišťují okamžitý točivý moment 696 Nm a agilitu sportovního vozu.

 • EXTERIÉR

  Konstrukce modelu I‑PACE s elegantním designem o nízkém součiniteli aerodynamického odporu vzduchu Cd = 0,29 snadno protíná vzduch a zajišťuje maximální dojezd a stabilitu. Díky plynulé spodní linii oken, působivému výdechu kapoty a charakteristické zádi je I‑PACE úchvatný ze všech úhlů.

 • INTERIÉR

  I‑PACE dokonale propojuje technologie a prostorný interiér. Provedení interiéru s dotykovými ovládacími prvky a ladnými liniemi je čisté a přehledné. Díky vlastnostem elektrické pohonné jednotky nabízí interiér modelu I‑PACE více místa a dokonalejší komfort.

 • TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

  Náš nový informační a zábavní systém Pivi Pro zajišťuje rychlý přístup ke všem důležitým informacím a zábavě jedním dotykem. Inspiroval se chytrými telefony a je stejně intuitivní.

enable.javascript.txt
enable.javascript.txt
enable.javascript.txt

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

 • Jaguar I-PACE Range

  DOJEZD MODELU I-PACE

  Zjistěte pomocí našeho nástroje pro výpočet dojezdu, jak se Jaguar I-PACE dokáže dokonale přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

 • Jaguar I-PACE Performance

  VÝKON MODELU I-PACE

  Okamžitý točivý moment a pohon všech kol s kontrolou trakce zajišťují modelu I-PACE zrychlení sportovního vozu. Pohonná jednotka s výkonem 400 k umožňuje vozu dosáhnout rychlosti 100 km/h za 4,8 sekundy.

 • Jaguar I-PACE Battery

  AKUMULÁTOR MODELU I-PACE

  Akumulátor vozu I‑PACE s kapacitou 90 kWh sestává ze zapouzdřených Li‑ion článků s vysokou hustotou energie. Jeho konstrukce a moderní systém řízení teploty se podílejí na dlouhé životnosti a umožňují dlouhodobé zatížení maximálním výkonem.

 • Jaguar I-PACE Power

  VÝKON MODELU I-PACE

  Pohon modelu I‑PACE zajišťují dva synchronní elektromotory s permanentními magnety. Elektromotory využívají podobnou technologii, kterou nalezneme u závodního vozu I‑TYPE Formule E, a nabízejí kombinovaný výkon 400 k a točivý moment 696 Nm.

 • Jaguar I-PACE Dimensions

  PRAKTIČNOST MODELU I-PACE

  I‑PACE má kompaktní vnější rozměry, ale uvnitř poskytuje mimořádný prostor. Disponuje pěti plnohodnotnými sedadly, inovativním úložným prostorem, rozměrným zavazadlovým prostorem o objemu více než 1 453 litrů a úložným prostorem vpředu o objemu 27 litrů.

 • Jaguar I-PACE Charging

  NABÍJENÍ MODELU I-PACE

  I-PACE se dodává s dvěma nabíjecími kabely, se kterými vůz nabijete doma nebo v neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic.

 • DOJEZD A NABÍJENÍ

  Bez ohledu na to, zda jde o váš první elektromobil či nikoli, prostřednictvím našeho dotazníku týkajícího se nabíjení a výpočtu dojezdu si můžete pohodlně ověřit, jak bude I-PACE dokonale ladit s vaším životním stylem.

 • Jaguar I-PACE driving on a road with solar panels

  POBÍDKY

  Majitelé vozů I-PACE získají finanční výhody pojící se s vlastnictvím elektromobilu. Mezi tyto pobídky, díky kterým jsou každodenní jízdy pohodlnější a cenově efektivnější, patří státní granty, nižší silniční daně, snížené poplatky v centrech měst a možnost využití pruhů vyhrazených pro vozidla s vyšším počtem cestujících.

VYBERTE SI SVŮJ I‑PACE

 • JAGUAR I-PACE

  Originální ryze elektrické výkonné SUV značky Jaguar. Přizpůsobte si svůj I‑PACE výběrem z celé řady barev karoserie, vizuálních paketů či na přání dodávaných kol. K dispozici pro verze výbavy S, SE a HSE.

 • JAGUAR I-PACE BLACK

  Verze Jaguar I‑PACE Black vylepšuje již tak vizuálně působivý exteriér pomocí prvků v leskle černém provedení, 20" kol a standardně dodávané panoramatické střechy.

ZJISTĚTE VÍCE

 • VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Upravte si Jaguar I-PACE podle svých představ prostřednictvím široké nabídky prvků výbavy na přání a příslušenství a vytvořte si vůz, který bude dokonale ladit s vaším životním stylem.

 • JAGUAR I-PACE PRO FIRMY A PODNIKATELE

  Díky inovativním technologiím, nulovým emisím a důmyslné konstrukci, která nabízí velkorysý prostor, je Jaguar I-PACE dokonalým vozem pro moderní podnikání.

 • PŘEJDĚTE NA ELEKTŘINU SE ZNAČKOU JAGUAR

  Jednoduché a dostupné nabíjení, výrazné úspory nákladů a provoz šetrnější k životnímu prostředí. Elektrizující svět značky Jaguar je tu.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ