UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

DESIGN EXTERIÉRU

Elegantní design světlometů, který dokonale ladí s čistými liniemi vozu, podtrhuje spolu s matným lakem, integrovanými LED světly a provedením světlometů ve tvaru dvojitého písmene „J“ futuristický design modelu Jaguar I‑PACE.

Výrazná maska chladiče a výdech kapoty dodávají vozu Jaguar I-PACE aerodynamický vzhled. Robustní záď dotváří působivou siluetu.

Paket Black Exterior Pack obsahuje leskle černé okenní lišty, štít v matném provedení Graphite Atlas s leskle černým orámováním a leskle černé kryty vnějších zpětných zrcátek. Celkový vzhled doplňuje znak v černé barvě.

DESIGN INTERIÉRU

Mimořádnou kultivovanost zajišťuje propracované zapouzdření motoru, které tlumí zvuk. Čistý design exteriéru pak minimalizuje hluk způsobený prouděním vzduchu.

Plně elektrická architektura vozu Jaguar I-PACE umožňuje kombinovat luxusní řemeslné zpracování s velkorysým zavazadlovým prostorem o objemu 656 litrů.

Vyberte si sportovní sedadla nebo sedadla Performance dostupná v široké nabídce materiálů. Udržitelná textilní tkanina KvadratTM je měkký materiál s moderním vzhledem.

SKVĚLÝ SPOLEČNÍK, STRHUJÍCÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Zažijte elektrizující výkon značky Jaguar a poznejte výhody elektrického pohonu, jako jsou nízké náklady na vlastnictví, nulové emise a osmiletá záruka.

TECHNICKÉ ÚDAJE ELEKTRICKÉHO POHONU

DOJEZD

470

km

Dojezd až 470 km s plně nabitým akumulátorem**. Hodnota podle cyklu WLTP. Hodnoty v reálných podmínkách se mohou lišit v závislosti na stylu jízdy.

DOBA NABÍJENÍ

8,5

hodiny**

Pomocí 11 kW nabíječky na střídavý proud lze plného nabití dosáhnout za pouhých 8,5 hodiny**. Ideální pro domácí nabíjení přes noc. Čas při použití 11 kW domácí nabíječky na střídavý proud.

EMISE CO₂

0

g/km

Vychutnejte si nulové emise.

ZRYCHLENÍ

4,8

sekundy

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy.

VÝBAVA

Úchvatný výkon a dynamika. Nulové emise. S plně elektrickou pohonnou jednotkou je Jaguar I‑PACE vozem, který je zcela zaměřený na řidiče.

Vůz je vybaven intuitivními a pohotově reagujícími technologiemi, včetně informačního a zábavního systému Pivi Pro1, a souboru funkcí s hlasovým ovládáním.

Nabíjení vozu I-PACE doma i na cestách je dokonale snadné. Systém Pivi Pro1 upozorňuje na všechna nabíjecí místa na trase.

VYBERTE SI MODEL

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

– Matrix LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení
– 20" kola z lehké slitiny, Gloss Dark Grey Contrast Diamond Turned (Style 5068)
– pevné panoramatické střešní okno
– vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu elektricky nastavitelná v 16 směrech, sedadlo řidiče s paměťovou funkcí
– audiosystém MeridianTM

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

– LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení

– 20" kola z lehké slitiny, Diamond Turned (Style 6007)

– konfigurovatelné osvětlení interiéru

– dolní dotyková obrazovka

– bezdrátové nabíjení zařízení

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

MODELY JAGUAR I-PACE

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

GALERIE

Prohlédněte si snímky vozu Jaguar I-PACE.

*Titul Světové auto roku, cena za design v anketě Světové auto roku a ocenění Světové ekologické auto roku za rok 2019.
**Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 

2Platí zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 

 

††Podívejte se na hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

Záruka na akumulátor s kapacitou 90 kWh modelu I-PACE je omezena na 8 let nebo 160 000 km (podle toho, co nastane dříve). Lze ji uplatnit v případě, že se vyskytne jakákoli výrobní vada nebo pokud autorizovaný prodejce vozů Jaguar určí, že kapacita akumulátoru klesla pod 70 %.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.

 

Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo vždy plně pod kontrolou.

 

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.