JÍZDNÍ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÍCH VOZŮ

Prozkoumejte režimy, které vám pomohou zvolit optimální pohon.

Infotainment touch screen display of Jaguar

HYBRIDNÍ REŽIM

Výchozí jízdní režim automaticky upřednostňuje elektrický pohon, pokud nepotřebujete vyšší výkon motoru nebo není vybitý akumulátor.

Infotainment touch screen display of Jaguar

REŽIM ELEKTRICKÉHO VOZIDLA

Režim elektrického vozidla, který se ručně volí tlačítkem na konzole, maximalizuje čas strávený využíváním elektrického pohonu. Systém aktivuje motor pouze v případě, že je zapotřebí maximální výkon.

OPTIMALIZACE SPOTŘEBY PALIVA

Při jízdě ve výchozím jízdním režimu (hybridním režimu) můžete optimalizovat úroveň nabití akumulátoru nebo spotřebu paliva pomocí dvou alternativních funkcí řízení energie:

Infotainment touch screen display of Jaguar

FUNKCE SAVE

Funkce SAVE, která se volí ručně na dotykové obrazovce vozidla, brání poklesu úrovně nabití akumulátoru pod zvolenou úroveň. Díky tomu můžete později během cesty aktivovat tichou jízdu s nulovými emisemi.

JDX car navigation map in touch screen display

FUNKCE PREDIKTIVNÍ OPTIMALIZACE ENERGIE

Zadáním cíle v navigačním systému automaticky aktivujete funkci prediktivní optimalizace energie (PEO) ve vozidle. Funkce PEO na základě geografických dat předpovídá trasu před vámi a inteligentně přepíná mezi elektromotorem a zážehovým motorem za účelem maximální úspory paliva. Současně dochází k minimalizaci emisí v městských oblastech.

DOPLŇKOVÁ PODPORA

Jaguar I Pace car charging close up view

POSTUP NABÍJENÍ

Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo v cíli.

JDX car charging application in device

NASTAVENÍ

Chcete-li získat maximum z klíčových funkcí vozidla, prvním krokem je připojení k informačnímu a zábavnímu systému a nastavení vzdáleného ovládání pomocí chytrého telefonu.

View of highway road bridge

MAXIMALIZACE ŽIVOTNOSTI AKUMULÁTORU

Dodržováním následujících jednoduchých rad zajistíte vynikající účinnost a dlouhou životnost akumulátoru.