AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

JAGUAR F‑PACE SVR

Představujeme naše nejvýkonnější SUV s kompresorem přeplňovaným motorem V8 a špičkovými jízdními schopnostmi.

CENA OD

2 904 556 

KOMBINOVANÉ EMISE CO2 (g/km)

Od 275††

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA (l/100 km)

Od 12,2††

JÍZDNÍ DYNAMIKA

VŠE JE PODŘÍZENO VÝKONU

F‑PACE SVR přináší vyšší výkon a lepší agilitu a dynamiku než kdy předtím a představuje vrchol naší cenami ověnčené modelové řady.

SPECIFIKACE MODELU F‑PACE SVR

MOTOR

5,0 litrů

Srdcem modelu F‑PACE SVR je výkonný, kompresorem přeplňovaný motor V8 značky Jaguar o objemu 5,0 litrů.

NEJVYŠŠÍ VÝKON

550 k

Výkon 550 k zaručuje úchvatný zážitek z jízdy pokaždé, když usednete za volant.

NEJVYŠŠÍ TOČIVÝ MOMENT

700 Nm

Model F‑PACE SVR přináší vyšší točivý moment dosahující hodnoty až 700 Nm.

0–100 KM/H

4,0 sekundy

Díky nejnovějším technologiím, včetně funkce Dynamic Launch, zvládne F-PACE SVR zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 sekundy.

DESIGN

EXTERIÉR

Součástí designu modelu F-PACE SVR jsou větší sací otvory, ventilační otvory v kapotě, kryty bočních ventilačních otvorů a zadní spoiler, které společně zvyšují přítlak a snižují aerodynamický odpor vozu. Výsledkem je vyšší výkon a lepší ovladatelnost.

INTERIÉR

Působivý vzhled modelu F‑PACE SVR je doplněn všestranným interiérem. Počínaje sedadly Performance vpředu a vzadu čalouněnými semianilinovou kůží a novým volantem či intuitivním informačním a zábavním systémem Pivi Pro* konče. Praktičnost SUV, styl sportovního vozu.

  • VĚTŠÍ SACÍ OTVORY

    Nový přední nárazník umocňuje působivý sportovní charakter vozu, zatímco větší sací otvory pomáhají ochlazovat kompresorem přeplňovaný motor V8. Vzhled doplňuje leskle černá maska chladiče s jedinečným matně šedým orámováním a logem SVR.

  • SEDADLA PERFORMANCE

    Jakmile usednete na sedadla Performance čalouněná měkkou kůží Windsor a velurem nebo semianilinovou kůží, okamžitě s vozem F‑PACE SVR splynete. Vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu zdobí logo SVR a jedinečný perforovaný vzor.

  • VOLANT

    Volant SVR obšitý kůží s opěrkami palců dále vyzdvihuje sportovní charakter vozu. Zdobí ho jedinečné prošívání v odstínech Flame Red a Light Lunar a logo SVR. Na interaktivním displeji řidiče systému Pivi Pro s úhlopříčkou 12,3" máte informace na dosah ruky.

SVR BLACK PACK

STYL VYSTIHUJÍCÍ PODSTATU

Pozvedněte dynamický vzhled modelu F-PACE SVR prostřednictvím na přání dodávaného paketu SVR Black Pack. Leskle černé povrchy a detaily, od leskle černého orámování masky chladiče a ventilačních otvorů v interiéru po logo Jaguar a znak F-PACE, umocňují charakter vašeho vozu.

BARVA

PRÉMIOVÁ PALETA SV

Chcete-li zvýraznit osobitost a vzhled svého vozu Jaguar, zvolte ultralesklý či matný lak nebo lak se speciálními efekty z prémiové palety SV.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Prozkoumejte v konfigurátoru různé možnosti designu a sestavte si dokonalý model F‑PACE SVR.

†† Podívejte se na hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO₂ a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a instalované příslušenství.


*Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • FUNKČNÍ