AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar SVR running on highway road

JAGUAR F‑PACE SVR

Představujeme naše nejvýkonnější SUV s kompresorem přeplňovaným motorem V8 a špičkovými jízdními schopnostmi.

CENA OD

2 958 152 

KOMBINOVANÉ EMISE CO2 (g/km)

Od 275††

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA (l/100 km)

Od 12,2††

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Rear view SRV running on highway

VŠE JE PODŘÍZENO VÝKONU

F‑PACE SVR přináší vyšší výkon a lepší agilitu a dynamiku než kdy předtím a představuje vrchol naší cenami ověnčené modelové řady.

OVLADATELNOST A DYNAMIKA

F-PACE SVR nabízí výjimečný výkon a kultivovaný jízdní projev. Disponuje vyspělou architekturou elektromobilu (EVA 2.0), nově kalibrovaným řízením a reakcemi na polohu plynového pedálu a novou funkcí Dynamic Launch, která zajišťuje bleskurychlý rozjezd vozu.

Front view SVR running on highway

ZVUK SVR

Nedílnou složkou špičkového výkonu je aktivní výfuková soustava s proměnným časováním ventilů, inspirovaná modelem F-TYPE, která zajišťuje jedinečný zvuk ve stylu verze SVR. Vychutnejte si rázný, nekompromisní zvuk motoru vozu F-PACE SVR.

SPECIFIKACE MODELU F‑PACE SVR

MOTOR

5,0 litrů

Srdcem modelu F‑PACE SVR je výkonný, kompresorem přeplňovaný motor V8 značky Jaguar o objemu 5,0 litrů.

NEJVYŠŠÍ VÝKON

550k

Výkon 550 k zaručuje úchvatný zážitek z jízdy pokaždé, když usednete za volant.

NEJVYŠŠÍ TOČIVÝ MOMENT

700 Nm

Model F‑PACE SVR přináší vyšší točivý moment dosahující hodnoty až 700 Nm.

0–100 KM/H

4,0 sekundy

Díky nejnovějším technologiím, včetně funkce Dynamic Launch, zvládne F-PACE SVR zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 sekundy.

DESIGN

EXTERIÉR

Součástí designu modelu F-PACE SVR jsou větší sací otvory, ventilační otvory v kapotě, kryty bočních ventilačních otvorů a zadní spoiler, které společně zvyšují přítlak a snižují aerodynamický odpor vozu. Výsledkem je vyšší výkon a lepší ovladatelnost.

INTERIÉR

Působivý vzhled modelu F‑PACE SVR je doplněn všestranným interiérem. Počínaje sedadly Performance vpředu a vzadu čalouněnými semianilinovou kůží a novým volantem či intuitivním informačním a zábavním systémem Pivi Pro* konče. Praktičnost SUV, styl sportovního vozu.

 • Macro view of SVR bumper

  VĚTŠÍ SACÍ OTVORY

  Nový přední nárazník umocňuje působivý sportovní charakter vozu, zatímco větší sací otvory pomáhají ochlazovat kompresorem přeplňovaný motor V8. Vzhled doplňuje leskle černá maska chladiče s jedinečným matně šedým orámováním a logem SVR.

 • Close-up of rear seats

  SEDADLA PERFORMANCE

  Jakmile usednete na sedadla Performance čalouněná měkkou kůží Windsor a velurem nebo semianilinovou kůží, okamžitě s vozem F‑PACE SVR splynete. Vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu zdobí logo SVR a jedinečný perforovaný vzor.

 • Macro view of steering wheel

  VOLANT

  Volant SVR obšitý kůží s opěrkami palců dále vyzdvihuje sportovní charakter vozu. Zdobí ho jedinečné prošívání v odstínech Flame Red a Light Lunar a logo SVR. Na interaktivním displeji řidiče systému Pivi Pro s úhlopříčkou 12,3" máte informace na dosah ruky.

SVR BLACK PACK

STYL VYSTIHUJÍCÍ PODSTATU

Pozvedněte dynamický vzhled modelu F-PACE SVR prostřednictvím na přání dodávaného paketu SVR Black Pack. Leskle černé povrchy a detaily, od leskle černého orámování masky chladiče a ventilačních otvorů v interiéru po logo Jaguar a znak F-PACE, umocňují charakter vašeho vozu.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

 • DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Divize Special Vehicle Operations představuje to nejlepší od značky Jaguar – exkluzivní modely označené logem SV, limitované sběratelské edice a jedinečné, technicky náročné projekty.

 • MODELY JAGUAR F-PACE

  Kompletní modelovou řadu naleznete zde.

†† Podívejte se na hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO₂ a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a instalované příslušenství.


*Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční