AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar XE Interior with 10Inch touchscreen.

AKTUALIZACE
SOFTWARU

AKTIVACE NEBO AKTUALIZACE?

Svůj Jaguar můžete aktualizovat prostřednictvím informačního a zábavního systému. Aktualizace vám přinášejí nejnovější funkce a zajišťují maximální stabilitu softwaru vašeho vozu Jaguar.

U starších modelů může být nutné nejprve zapnout funkci aktualizace softwaru. U novějších vozidel stačí vybrat, kdy budete chtít po upozornění na dostupnost nejnovější aktualizace danou aktualizaci nainstalovat.

 • AKTIVACE

  U modelů registrovaných před rokem 2020 bude nutné zapnout aktualizace softwaru, pokud tato funkce dosud nebyla aktivována. Po aktivaci bude možné stáhnout nejnovější verzi softwaru. Stačí několik klepnutí na dotykové obrazovce.

 • AKTUALIZACE

  U modelů registrovaných v roce 2020 nebo později umožňuje bezdrátová technologie automatické aktualizace softwaru vozu Jaguar, které lze naplánovat na dobu, která vám nejlépe vyhovuje.

JAK AKTIVOVAT BEZDRÁTOVÉ AKTUALIZACE SOFTWARU

 • KROK 1 – PŘIPOJENÍ

  Na dotykové obrazovce stiskněte ikonu „Nastavení“ a přejděte na „Všechna nastavení“. Pokračujte do nabídky „Konektivita“ a zapněte mobilní data NEBO aktivujte Wi-Fi vozidla.

 • KROK 2 – ZAPNUTÍ

  Vraťte se na možnost „Všechna nastavení“ a vyberte „Aktualizace softwaru“. V této nabídce můžete zapnout aktualizace softwaru. Pokud jsou vypnuté, stisknutím tlačítka je zapněte.

 • KROK 3 – SOUHLAS

  Zobrazí se automaticky otevírané okno „Všeobecné podmínky“. Stisknutím možnosti „Souhlasím“ aktivujte aktualizace softwaru.

JAK PROVÉST BEZDRÁTOVOU AKTUALIZACI SOFTWARU

 • KROK 1 – SPUŠTĚNÍ AKTUALIZACE

  Aktualizace softwaru InControl Touch Pro můžete zkontrolovat v nabídce Nastavení > Všechna nastavení > Aktualizace softwaru a stisknutím možnosti „Vyhledat aktualizace“. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se na dotykové obrazovce okno se třemi možnostmi: „Nainstalovat nyní“, „Připomenout později“ nebo „Přeskočit aktualizaci“.

 • KROK 2 – INSTALACE

  Po stisknutí možnosti „Nainstalovat nyní“ a potvrzení souhlasu s podmínkami se aktualizace spustí. Během aktualizace systému InControl Touch Pro můžete vůz používat běžným způsobem.

 • KROK 3 – DOKONČENÍ

  Po úspěšném dokončení aktualizace se na dotykové obrazovce zobrazí oznámení. Váš vůz nyní používá nejnovější verzi softwaru.

POZNÁMKY K AKTUALIZACI SOFTWARU

Více informací o obsahu poznámek k aktualizacím softwaru naleznete na následujících odkazech.

19A3 – POZNÁMKY K VERZI SOFTWARU

19A4 – POZNÁMKY K VERZI SOFTWARU

19B – POZNÁMKY K VERZI SOFTWARU

AKTUALIZACE SOFTWARU – ČASTÉ DOTAZY

OBECNÝ PŘEHLED

JAK SE PŘIPOJIT K VOZU

JAK AKTIVOVAT AKTUALIZACE SOFTWARU

JAK PROVÉST AKTUALIZACI SOFTWARU

ŘEŠENÍ POTÍŽÍ

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční