AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar Winterangebote

VÝKON ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Už je to zase tu, zima je za rohem, nic nového. Ale protože v naší nabídce bezpečnostních technologií, klíčové výbavy i služeb je něco nového vždy, chceme, abyste vy a váš vůz Jaguar měli k dispozici to nejnovější a bezstarostně si užívali chladné roční období v naprostém bezpečí a pohodlí.

KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA

Krátká brzdná dráha. Spolehlivá trakce. Právě tím se vyznačují originální zimní kola Jaguar, a to i v náročných podmínkách a při teplotách pod 7 °C. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na stylový vzhled. O ten se postarají stylové doplňky z kolekce Jaguar a dokonale sladěné příslušenství. Nechte se inspirovat naší nabídkou. Výběrem z naší řady designů zvolíte bezkonkurenční kvalitu a styl, který skvěle doplní vzhled vašeho vozu Jaguar.

Jaguar Winterkompletträder

PROHLÍDKA PŘED ZIMOU

Na namrzlých nebo kluzkých silnicích jsou dokonale fungující brzdy, správné obutí a bezvadné osvětlení zásadní pro bezpečnou jízdu. Sjednejte si ještě teď termín prohlídky vašeho vozu Jaguar, během které náš servisní tým zkontroluje stav a funkčnost všech důležitých součástí vozidla. Ať vám nic nekazí zážitek z jízdy zimní krajinou.

Jaguar Winter-Check

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Ať už jsou vaše plány na nadcházející sezónu jakékoli, máme pro vás to správné originální příslušenství Jaguar. Třeba bezpečné systémy pro přepravu, stylová doplňková výbava nebo důkladně otestované návleky na kola zlepšující trakci. Každý díl vyniká kvalitou a významně přispívá k jízdnímu komfortu. Na příslušenství pracuje stejný tým, který zkonstruoval váš vůz. Kdo jiný by měl lépe vědět, co se pro něj hodí?

Jaguar Zubehör

ZNAČKOVÉ DOPLŇKY

Bude zima, vy přesto zůstanete v teple. Postará se o to naše stylové a zároveň funkční oblečení s dokonale sladěnými doplňky. A pokud se budete chtít vydat do nějakého dalekého zimního království, máme pro vás také ideální zavazadlo inspirované vzhledem našich vozů.

Jaguar Kollektion

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční