VÝHODY KONEKTIVITY

Vítejte na nové vzrušující cestě se značkou Jaguar. Připojte se k funkcím a službám svého elektrifikovaného vozu, včetně informačního a zábavního systému, aplikací pro chytrý telefon a map nabíjecích stanic.

JEZDĚTE CHYTŘE DÍKY DOMÁCÍMU NABÍJENÍ

Kromě mimořádného pohodlí a úspor při používání odborně nainstalované domácí nabíječky existují i další chytré způsoby, jak si usnadnit každodenní používání elektromobilu.

Infotainment touch screen display of Jaguar

VYUŽÍVEJTE ELEKTŘINU MIMO ŠPIČKU A OBNOVITELNOU ENERGII

Tarify pro elektromobily jsou speciálně navrženy pro vlastníky elektromobilů a obvykle nabízejí nižší cenu za noční elektřinu mimo špičku. Díky tomu můžete vůz nabíjet doma cenově nejdostupnějším a nejpohodlnějším způsobem.

 

A díky obnovitelné energii od mnoha dodavatelů je nabíjení rovněž udržitelnější než kdy dříve.

Jaguar infotainment touch screen display

NAPLÁNUJTE SI ČASY NABÍJENÍ

Připojení přes noc představuje jednoduchý způsob nabíjení, který vám umožní využívat výrazně levnější tarify pro elektromobily nabízené mnoha dodavateli energií do domácností. Díky funkci preferované doby nabíjení vozidla vám už nikdy neunikne levnější elektřina mimo špičku.

Chcete-li nastavit preferovanou dobu nabíjení, stáhněte si níže aplikaci iGuide1 a vyhledejte „nabíjení vozidla“.

Infotainment touch screen display of Jaguar

MAXIMALIZUJTE DOJEZD POMOCÍ PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY

Přednastavení teploty umožňuje zahřát nebo ochladit interiér a akumulátor, když je váš Jaguar připojený k síti. K tomu se využívá energie ze sítě a energie v akumulátoru je zachována pro dosažení maximální dojezdové vzdálenosti.

Chcete-li nastavit přednastavení teploty, stáhněte si níže aplikaci iGuide1 a vyhledejte „přednastavení teploty“.

DOPORUČENÉ APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY

S aplikacemi Jaguar iGuide a Jaguar Remotemáte okamžitý přístup k hlavním ovládacím prvkům a funkcím vozidla, kdykoli je potřebujete.

JDX car steering control application in device

APLIKACE JAGUAR IGUIDE: POMOC S VOZIDLEM NA CESTÁCH

Aplikace Jaguar iGuide1 usnadňuje vyhledání a pochopení klíčových funkcí a ovládacích prvků vašeho vozu Jaguar. Současně funguje jako přenosný návod k obsluze, se kterým budete mít odpověď na jakoukoli otázku vždy po ruce.

JDX car temperature tracking application device

APLIKACE JAGUAR REMOTE: OVLÁDEJTE SVŮJ VŮZ ODKUDKOLI

Aplikace Jaguar Remote1 poskytuje naprostou kontrolu nad funkcemi vozu přímo z telefonu. Jediným stisknutím tlačítka lze zkontrolovat dálkové zamykání a množství paliva v nádrži či nastavit čas nabíjení a klimatizaci.

DOPLŇKOVÁ PODPORA

Jaguar I Pace car charging close up view

POSTUP NABÍJENÍ

Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo v cíli.

Infotainment touch screen display of Jaguar

JÍZDNÍ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÍCH VOZŮ

Seznamte se s režimy, které vám umožní jezdit s vozem plug-in hybrid (PHEV) na elektromotor, zážehový motor či kombinaci obou pohonů.

1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na mobilní síti daného trhu, kvalitě signálu a účtu zákazníka. Jsou vyžadována mobilní data nebo připojení Wi-Fi.