AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

NASTAVENÍ
ELEKTROMOBILU (EV)

VÝHODY KONEKTIVITY

Vítejte na nové vzrušující cestě se značkou Jaguar. Připojte se k funkcím a službám svého elektrifikovaného vozu, včetně informačního a zábavního systému, aplikací pro chytrý telefon a map nabíjecích stanic.

AKTIVUJTE SI ÚČET INCONTROL

Abyste mohli využívat online služby a předplatné Jaguar, je důležité, abyste si nejprve vytvořili účet InControl a zaregistrovali své vozidlo.

Získáte tak přístup k mapě nabíjecích stanic, médiím Bluetooth, hands-free volání, živému sledování dopravy, navigaci a zábavě – to vše v informačním a zábavním systému.

Abyste mohli konektivitu využívat, nezapomeňte při nastavování instalovat a aktivovat kartu SIM.

JEZDĚTE CHYTŘE DÍKY DOMÁCÍMU NABÍJENÍ

Kromě mimořádného pohodlí a úspor při používání odborně nainstalované domácí nabíječky existují i další chytré způsoby, jak si usnadnit každodenní používání elektromobilu.

 • VYUŽÍVEJTE ELEKTŘINU MIMO ŠPIČKU A OBNOVITELNOU ENERGII

  Tarify pro elektromobily jsou speciálně navrženy pro vlastníky elektromobilů a obvykle nabízejí nižší cenu za noční elektřinu mimo špičku. Díky tomu můžete vůz nabíjet doma cenově nejdostupnějším a nejpohodlnějším způsobem.

  A díky obnovitelné energii od mnoha dodavatelů je nabíjení rovněž udržitelnější než kdy dříve.

 • NAPLÁNUJTE SI ČASY NABÍJENÍ

  Připojení přes noc představuje jednoduchý způsob nabíjení, který vám umožní využívat výrazně levnější tarify pro elektromobily nabízené mnoha dodavateli energií do domácností. Díky funkci preferované doby nabíjení vozidla vám už nikdy neunikne levnější elektřina mimo špičku.

  Chcete-li nastavit preferovanou dobu nabíjení, stáhněte si níže aplikaci iGuide1 a vyhledejte „nabíjení vozidla“.

 • MAXIMALIZUJTE DOJEZD POMOCÍ PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY

  Přednastavení teploty umožňuje zahřát nebo ochladit interiér a akumulátor, když je váš Jaguar připojený k síti. K tomu se využívá energie ze sítě a energie v akumulátoru je zachována pro dosažení maximální dojezdové vzdálenosti.

  Chcete-li nastavit přednastavení teploty, stáhněte si níže aplikaci iGuide1 a vyhledejte „přednastavení teploty“.

DOPORUČENÉ APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY

S aplikacemi Jaguar iGuide a Jaguar Remote1 máte okamžitý přístup k hlavním ovládacím prvkům a funkcím vozidla, kdykoli je potřebujete.

JAGUAR CHARGING

Zapomeňte na více účtů a aplikací. Služba Jaguar Charging*, která využívá aplikaci Plugsurfing, je klíčem k naší stále rostoucí síti s více než 300 000 nabíjecími stanicemi ve Spojeném království a Evropě.

DOPLŇKOVÁ PODPORA

 • POSTUP NABÍJENÍ

  Seznamte se s jednoduchými kroky nabíjení vozidla doma nebo v cíli.

 • JÍZDNÍ REŽIMY PLUG-IN HYBRIDNÍCH VOZŮ (PHEV)

  Seznamte se s režimy, které vám umožní jezdit s vozem PHEV na elektromotor, zážehový motor či kombinaci obou pohonů.

1Pouze kompatibilní chytré telefony. Závisí na mobilní síti daného trhu, kvalitě signálu a účtu zákazníka. Jsou vyžadována mobilní data nebo připojení Wi-Fi.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční