AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
All Electric Jaguar I-PACE for Fleet & Business

ELEKTRICKÉ VOZY PRO FIRMY A PODNIKATELE

Podpořte své podnikání výraznou úsporou nákladů a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

Přesunem vozového parku do světa elektromobilů Jaguar dodáte své práci nový impulz. Nulové emise, nižší provozní náklady a řada finančních pobídek – to jsou jen některé z důvodů, proč nastal čas otevřít náruč elektrické revoluci.

All Electric Jaguar I-PACE for Fleet & Business

NIŽŠÍ DAŇ PŘI PROVOZU FIREMNÍCH VOZIDEL

Na elektromobily se obvykle vztahují nižší daňové sazby než na vozidla se zážehovými nebo vznětovými motory. Vaše společnost může navíc v rámci odečitatelných výdajů odečíst hodnotu vozidla od ročního zisku.

 • All Electric Jaguar Zero Tailpipe Emissions

  NULOVÉ EMISE

  Ryze elektrické vozy Jaguar – a plug-in hybridy při jízdě v ryze elektrickém režimu (EV) – dosahují maximálního výkonu s nulovými emisemi. Můžete tak pomoci snížit celkový vliv vaší společnosti na životní prostředí a vytvořit image odrážející vaše úsilí být ekologickou firmou.

 • Jaguar Electric Lower Excise Duties

  NIŽŠÍ SPOTŘEBNÍ DAŇ A REGISTRAČNÍ POPLATKY

  Spotřební daň je všeobecně nižší, a v případě elektromobilů může být dokonce nulová. V zemích, kde se s vozidlem rovněž kupují registrační značky nebo kde se získávají losováním, mohou elektromobily při registraci vozidla využít nižší poplatky nebo se mohou zcela vyhnout loterii.

 • All Electric Jaguar Lower Servicing Costs

  NIŽŠÍ SERVISNÍ NÁKLADY

  Ryze elektrické pohonné jednotky mají méně pohyblivých dílů než zážehové nebo vznětové motory a systém rekuperace kinetické energie je šetrnější k brzdám a pneumatikám, servisní náklady jsou tak nižší.

 • All Electric Jaguar Subsidised Rates for Charging Equipment

  DOTOVANÉ CENY NABÍJECÍCH ZAŘÍZENÍ

  Vlády mnoha zemí nabízejí programy nabíjení na pracovištích, které mohou výrazně snížit náklady na pořízení a instalaci firemních a veřejných nabíjecích stanic.

 • All Electric Jaguar Convenience and Access

  PRAKTICKÉ VÝHODY

  V některých městských oblastech mohou elektromobily využívat jízdní pruhy vyhrazené pro vozidla s vyšším počtem cestujících i bez dalších pasažérů, případně rovněž pruhy pro autobusy. Obvykle se na ně nevztahují poplatky za vjezd do centra, omezení parkování a nízkoemisní zóny.

 • All Electric Jaguar Fuel Savings

  ÚSPORA ZA PALIVO

  Cena za elektřinu na kilometr je obvykle nižší než cena konvenčních paliv, takže každodenní provoz ryze elektrických a plug-in hybridních vozů je levnější. Řidiči mohou ušetřit ještě více používáním domácí nabíječky mimo špičku.

PŘEJDĚTE NA ELEKTŘINU

Obraťte se na specializovaný tým a podnikněte další kroky k elektrifikaci vaší společnosti s elektromobily Jaguar.

RYZE ELEKTRICKÉ A HYBRIDNÍ VOZY JAGUAR

Poznejte svět elektrizujícího výkonu značky Jaguar díky naší řadě ryze elektrických a hybridních automobilů.

Jelikož společnost Jaguar Land Rover Limited trvale usiluje o zlepšování výbavy, designu a výroby svých vozů, dílů a příslušenství, všechny výrobky procházejí průběžným vývojem. Vyhrazujeme si proto právo provádět změny bez předchozího upozornění.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční