VYBERTE SI MODEL

Jaguar XE R-Dynamic HSE

JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

– 19" kola z lehké slitiny
– paket Black Exterior Pack
– obložení z šedého lesklého ebenového dřeva s výraznou kresbou
– vyhřívaná sportovní sedadla vpředu elektricky nastavitelná v 16 směrech, čalouněná perforovanou kůží Windsor, s paměťovou funkcí sedadla řidiče
– audiosystém MeridianTM

Jaguar XE R-Dynamic SE

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

– 19" kola z lehké slitiny
– vyhřívaná sportovní sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 12 směrech, čalouněná perforovanou kůží DuoLeather, s paměťovou funkcí sedadla řidiče
– paket Black Exterior Pack
– 10" dotyková obrazovka se systémem Pivi Pro1
– audiosystém MeridianTM

Jaguar XE

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

– 18" kola z lehké slitiny
– vnější zpětná zrcátka, elektricky nastavitelná a sklopná, vyhřívaná, s osvětlením bezprostředního okolí vozu, paměťovou funkcí a samostmívací funkcí na straně řidiče
– LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení a asistentem dálkových světel
– sportovní sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 12 směrech, čalouněná perforovanou kůží DuoLeather, s paměťovou funkcí sedadla řidiče
– Apple CarPlay®2 (bezdrátové připojení) a Android AutoTM3

Jaguar XE R-Dynamic 300 Sport

JAGUAR XE 300 SPORT

– 20" kola z lehké slitiny
– elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru
– vyhřívaná sportovní sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 12 směrech, čalouněná perforovanou kůží DuoLeather, s paměťovou funkcí sedadla řidiče
– paket Extended Black Exterior Pack s černými bočními prahy a kryty vnějších zpětných zrcátek
– leštěné kovové pedály

DESIGN EXTERIÉRU

Jaguar XE nechává vyniknout sebevědomý design – ať už prostřednictvím robustní siluety a elegantní kapoty, nebo nárazníků, masky chladiče a kol z lehké slitiny.

Stylové a elegantní LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení a animovanými ukazateli směru jsou součástí standardní výbavy modelu Jaguar XE. Štíhlá koncová LED světla dotvářejí sportovní charakter vozu.

Jaguar XE ztělesňuje vše, čím je naše značka proslulá: atraktivní vzhled, precizní zpracování a vzrušující jízdní projev.

DESIGN INTERIÉRU

Interiér ve stylu kokpitu nabízí vynikající úroveň komfortu. Užijte si pohodlí ergonomických sedadel čalouněných kůží DuoLeather nebo si dopřejte prvotřídní kvalitu kůže Windsor.

Prémiové osvětlení interiéru poskytuje naprostou kontrolu nad prostředím ve voze Jaguar XE. Díky výběru barev můžete vytvořit atmosféru přesně podle své momentální nálady.

Volič rychlostních stupňů Jaguar SportShift, volič Jaguar Drive Control a zvýšená středová konzola vypovídají o sportovním charakteru vozu Jaguar XE.

HLAVNÍ PRVKY

V zájmu zvýšení výkonu kombinuje model Jaguar XE dynamické jízdní vlastnosti s vyspělými technologiemi řízení.

Vůz je vybaven intuitivními a pohotově reagujícími technologiemi, včetně informačního a zábavního systému Pivi Pro1 a souboru funkcí s hlasovým ovládáním.

Díky asistenčním systémům je cestování snazší a bezpečnější a zavazadlový prostor o objemu 394 litrů poskytuje flexibilně využitelný úložný prostor. Všechny nezbytnosti, které potřebujete mít po ruce, můžete odložit do malých odkládacích přihrádek a bočních odkládacích schránek.

PRONAJMĚTE SI JAGUAR XE

S možností zapůjčky vozů Jaguar & Land Rover je váš vysněný model vzdálen jen několik kliknutí.

PRONAJMĚTE SI JAGUAR XE

S možností zapůjčky vozů Jaguar & Land Rover je váš vysněný model vzdálen jen několik kliknutí.

DOSTUPNÉ VOZY XE

Front view of Jaguar XE

VYHLEDÁVAČ NOVÝCH VOZŮ

Prozkoumejte náš výběr nových vozů XE, které jsou okamžitě dostupné u našich prodejců.

 

JAGUAR APPROVED

Objevte náš výběr perfektních ojetých vozů na stránce Approved. Každý vůz Approved je certifikován, aby zajistil nejlepší a nejbezpečnější jízdu za všech podmínek.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

closeup view of headlight

MODELY JAGUAR XE

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

Jaguar F-Pace Shock Absorber

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

Woman driving Jaguars XE

GALERIE

Prohlédněte si snímky vozu Jaguar XE.

††Podívejte se na hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, provozní podmínky, zatížení, použitá kola a instalované příslušenství.


1Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay

2Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/

3Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích sesterských společností. Některé funkce služby Alexa závisí na technologii chytré domácnosti. Používání služby Amazon Alexa vyžaduje účet Amazon.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.


Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.