Náš kultivovaný, ryze elektrický Jaguar I-PACE je strhující kombinací dokonale tichého výkonu sportovního vozu a nulových emisí.

all electric BEV icon

JAK FUNGUJÍ RYZE ELEKTRICKÉ VOZY?

Ryze elektrický pohon vozů Jaguar je zajišťován dvěma elektromotory a akumulátorem. Nabíjejí se zapojením do externího zdroje napájení a rekuperací, nepotřebují konvenční paliva a nevytvářejí žádné emise.

easy and convenient icon

CO Z NICH DĚLÁ SKVĚLÉ SPOLEČNÍKY?

Jaguar I‑PACE s 90kWh akumulátorem dokáže na jedno nabití nabídnout dojezd až 470 km*. Pomocí domácí nabíječky nebo síťové zásuvky jej snadno nabijete přes noc, nebo můžete využít neustále se rozrůstající síť veřejných nabíjecích stanic.

a distinctive drive icon

JAKÝ NABÍZÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY?

Ryze elektrická pohonná jednotka je nejen neuvěřitelně tichá, ale nabízí také plynulé a okamžité zrychlení s prakticky nepostřehnutelným řazením. Za účelem zajištění agility sportovního vozu jsme umístili akumulátor mezi nápravy, díky čemuž má celá konstrukce nízko položené těžiště a dokonale rozloženou hmotnost. Ryze elektrický Jaguar I‑PACE zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy.

JAK SE NABÍJÍ RYZE ELEKTRICKÝ VŮZ?

Ryze elektrické vozy lze nabíjet pomocí odborně instalované domácí nabíječky, domácí zásuvky a u mnoha veřejných nabíjecích stanic, které se nacházejí například u posiloven, nákupních center a na dálničních odpočívadlech.

Jaguar car front head light and grill features

RYCHLOST DOMÁCÍHO NABÍJENÍ1

  • Domácí nabíjecí stanice se střídavým proudem s výkonem 11 kW nabijí vozidlo přes noc za 9 hodin. Nebo po 60 minutách nabíjení poskytnou dojezd až 53 km.

  • Domácí nabíjecí stanice se střídavým proudem s výkonem 7 kW nabijí vozidlo za 12 hodin a 45 minut. Nebo po 60 minutách nabíjení poskytnou dojezd až 35 km.

  • Domácí zásuvky nabijí vozidlo za 48 hodin. Nebo po 60 minutách nabíjení poskytnou dojezd až 8 km.
Jaguar I-Pace Electric Charging Station

RYCHLOST NABÍJENÍ U VEŘEJNÝCH STANIC1

  • Veřejné nabíjecí stanice se střídavým proudem s výkonem 7 kW poskytnou po 60 minutách nabíjení dojezd až 35 km.

  • Rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem s výkonem 50 kW poskytnou po 15 minutách nabíjení dojezd až 62 km.

  • Rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem s výkonem 100 kW poskytnou po 15 minutách nabíjení dojezd až 127 km.
distance I can drive icon

CO OVLIVŇUJE DOJEZDOVOU VZDÁLENOST?

V ryze elektrickém voze je jediným zdrojem energie akumulátor. Proto celkový dojezd ovlivňuje váš jízdní styl, funkce využívané v interiéru a provozní podmínky.

save me money icon

UŠETŘÍM S RYZE ELEKTRICKÝM VOZEM?

Nižší cena elektřiny a tudíž nižší provozní náklady ve srovnání se zážehovými a vznětovými motory a zajímavé finanční pobídky – to jsou jen některé ze způsobů, jak vám přechod na elektřinu může každý rok ušetřit peníze.

battery warranty icon

JAKÁ JE DOBA TRVÁNÍ ZÁRUKY NA AKUMULÁTOR?

Na akumulátor modelu Jaguar I-PACE je úplná záruka až na 8 let nebo 160 000 km (podle toho, co nastane dříve).

JE PRO VÁS RYZE ELEKTRICKÝ VŮZ SPRÁVNOU VOLBOU?

Odpovězte na pět krátkých otázek ohledně jízdních návyků a zjistěte, jakou pohonnou jednotku zvolit pro svůj příští vůz Jaguar: vznětový motor, zážehový motor, elektromotor či plug-in hybrid (PHEV).

JE PRO VÁS RYZE ELEKTRICKÝ VŮZ SPRÁVNOU VOLBOU?

Odpovězte na pět krátkých otázek ohledně jízdních návyků a zjistěte, jakou pohonnou jednotku zvolit pro svůj příští vůz Jaguar: vznětový motor, zážehový motor, elektromotor či plug-in hybrid (PHEV).

JAGUAR I-PACE

Naše první ryze elektrické SUV. Jaguar I‑PACE spojuje prvotřídní design a výkon sportovního vozu a nabízí zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,8 sekundy. A navíc v téměř naprosté tichosti a s nulovými emisemi.

JAGUAR I-PACE

Naše první ryze elektrické SUV. Jaguar I‑PACE spojuje prvotřídní design a výkon sportovního vozu a nabízí zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,8 sekundy. A navíc v téměř naprosté tichosti a s nulovými emisemi.

OBJEVUJTE SVĚT ELEKTŘINY
 

Parked Jaguar car on asphalt road with hill background

PLUG-IN HYBRIDNÍ VOZY (PHEV): PŘEHLED

Užijte si flexibilitu elektrického pohonu při každodenním dojíždění a výkon zážehového motoru během cest na delší vzdálenosti.

 Jaguar F-PACE car moving on hill road with cloudy and covered with mountains

MILD HYBRIDNÍ VOZY: PŘEHLED

Vůz MHEV rekuperuje energii, která se při brzdění běžně ztrácí, a využívá ji ke zvýšení výkonu zážehového nebo vznětového motoru.

Jelikož společnost Jaguar Land Rover Limited trvale usiluje o zlepšování výbavy, designu a výroby svých vozů, dílů a příslušenství, všechny výrobky procházejí průběžným vývojem. Vyhrazujeme si proto právo provádět změny bez předchozího upozornění.


*Oficiální hodnoty pro model I-PACE: – (nelze použít); kombinovaná spotřeba – 22,0-25,2. Emise CO2: 0 g/km. Dojezd v režimu EV: až 470 km. Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Zobrazit hodnoty WLTP pro model I-PACE


1Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.


^Hodnoty týkající se emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a příslušenství.