FINANČNÍ SLUŽBY

Jaguar Financial Services v České republice vám umožní pořídit si Váš nový Jaguar snadněji:

1.Finanční řešení dle vašich potřeb – vždy dostanete nabídku, která nejlépe splňuje vaše potřeby, ať už se jedná o výši měsíční splátky, délky smlouvy, akontace nebo pojištění, stejně tak jako typu financování.
2.Akční nabídky financování – vám umožní pořídit si váš nový Jaguár ještě výhodněji.
3.Pojištění – spolupráce s renomovanými pojišťovnami v České republice vám umožňuje sjednat i řadu doplňkových pojištění za atraktivních podmínek.
4.Rychlé vyřízení financování – nabízíme administrativně nenáročný proces.

Máte-li jakékoliv další otázky týkající se financování vozů Jaguar, kontaktujte prosím vašeho nejbližšího autorizovaného prodejce.

FINANČNÍ PRODUKTY

Jaguar Financial Services nabízí řadu možností financování tak, aby se přizpůsobily přesně Vašim potřebám.

Finanční leasing – je finanční pronájem s povinností následné koupě najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce. Doba trvání leasingové smlouvy je vymezena zákonem o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu.

Mimořádná leasingová splátka - od 10 % do 70 % z pořizovací ceny předmětu financování – vyšší mimořádná splátka na počátku sníží splátky v průběhu financování.

Zůstatková hodnota - běžná zůstatková hodnota je 1000 Kč bez DPH; v případě vyšší zůstatkové hodnoty, která se řídí nastavenými pravidly, si snížíte splátky v průběhu financování. Zůstatkovou hodnotu uhradíte až při ukončení smlouvy, nebo máte možnost si ji nechat opětovně profinancovat.

Mimorozvahové financování - předmět financovaný formou finančního leasingu nevstupuje do majetku vaší společnosti

Leasingem můžete profinancovat nové i použité předměty.

Úvěrovým produktem získáte okamžité vlastnictví k předmětu financování a postupně dle smluvních podmínek jej splácíte. Jaguar Financial Services poskytuje řadu modifikací tohoto produktu tak, aby řešení vyhovovalo právě danému předmětu a příjemci financování.

Maximální rozsah volby parametrů:

• financování je poskytováno na dobu od 6 měsíců do 84 měsíců;

• v měně smlouvy Kč/EUR;

• až na 90 % hodnoty předmětu financování;

• s pravidelnými měsíčními splátkami.

Komplexní nabídka pojistných služeb - součástí produktu je výhodné havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění vč. pojištění schopnosti splácet.

Jaguar Financial Services v České republice jsou exkluzivně poskytovány ve spolupráci se společností UniCredit Leasing CZ, a.s.

Operativní leasing je pronájem vozu, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení investice. Jedná se o efektivní způsob financování vozového parku pro malé, střední a velké nadnárodní společnosti, ale i jednotlivce. Součástí pronájmu jsou služby, které si zákazník může individuálně přizpůsobit svým potřebám a zajistit si tak úsporu času a nákladů. V měsíční splátce je obvykle zahrnuta amortizace vozidla, pojištění, údržba a oprava vozidla, zajištění letních i zimních pneumatik, dálniční známka, správní poplatky a daně. Smlouva na operativní leasing je nejčastěji uzavírána na období 3 až 5 let, kdy měsíční splátka je okamžitým daňovým nákladem. Po skončení doby splácení zůstává předmět nájmu v majetku leasingové společnosti, případně si zákazník může vozidlo odkoupit za zvýhodněných podmínek.

Sestavte si vůz dle vašich představ, zvolte si rozsah služeb, roční nájezd km a o vše ostatní se už postaráme my.

Vy užíváte vůz a veškeré starosti o něj zůstanou na nás:

• Služby individuálně přizpůsobíme vašim potřebám

• Zajistíme vám úsporu času spojenou s péčí o vozidlo

• Snížíme náklady na provoz vozového parku. Servis, pojištění, dálniční známka a další poplatky jsou v ceně měsíční splátky. Žádné nečekané náklady navíc

Jaguar Fleet and Bussines je v České republice exkluzivně poskytován ve spolupráci
se společností Arval CZ, s.r.o.

Kontaktní údaje:
Jaguar Fleet and Business
ARVAL CZ, s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
E-mail: leasing@jaguar.cz
Tel.: +420 261 109 009