AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar rear light detail

APLIKACE REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

Služby Remote Essentials a Remote Premium, které jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s operačními systémy Android a Apple iOS, vám prostřednictvím aplikace InControl Remote a datového připojení umožňují komunikovat se svým vozem Jaguar odkudkoli na světě.

Pokud se rozhodnete pro Remote Essentials nebo Remote Premium, budete pomocí svého chytrého telefonu schopni zjistit informace o stavu svého vozu Jaguar a zároveň s ním na dálku komunikovat.

  • Zobrazte si informace o voze, od hladiny paliva v nádrži až po stav dveří a oken, pomocí funkce Informace o stavu vozu
  • Mějte přehled o výdajích díky funkci Historie cest
  • Nastavte ideální teplotu v kabině předem pomocí dálkového ovládání klimatizace
  • Najděte svůj vůz Jaguar na zaplněném parkovišti pomocí funkce dálkové aktivace klaksonu a výstražných světel
  • Zabezpečte svůj vůz na dálku pomocí dálkového zamykání a odemykání


V závislosti na zvolené možnosti vám tyto služby umožní vůz zamykat/odemykat, na dálku předehřát/ochladit pomocí dálkového ovládání klimatizace*, rychleji ho najít na nepřehledném místě pomocí funkce dálkové aktivace klaksonu a výstražných světel a ještě mnohem více.

Remote Essentials je téměř vždy součástí základní výbavy, ale pro jistotu se informujte u svého prodejce. Remote Premium je součástí volitelných paketů Connect a Connect Pro. Bude potřeba se rozhodnout, zda chcete zakoupit službu Remote Premium jako součást balíčku konektivity.

Aplikace Remote Essentials i Remote Premium zahrnují:

INFORMACE O STAVU VOZU
Zkontrolujte aktuální hladinu paliva v nádrži a dojezd, polohu dveří a oken a stav zámků. Zobrazte polohu, kde jste vůz Jaguar zaparkovali, a najděte k němu cestu zpět pomocí pokynů pro pěší.

UPOZORNĚNÍ NA NEZBYTNOU ÚDRŽBU VOZU
Dostanete upozornění na problémy související s údržbou – například na nízkou hladinu provozní kapaliny – a doporučení, jak dále postupovat.

HISTORIE CEST
Tato volitelná funkce může automaticky zaznamenávat historii vašich cest včetně statistik absolvovaných tras a ujetých kilometrů. Tyto informace pak lze exportovat e-mailem ve formátu Excel pro snadnější vykazování cestovních výdajů.


DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KLIMATIZACE
Připravte svůj vůz Jaguar na cestu předem a nastavte teploty tak, abyste se od okamžiku, kdy nastoupíte dovnitř, vy i všichni cestující cítili v naprostém pohodlí. Dálkové ovládání klimatizace je spojeno s dálkovým startováním motoru.*

DÁLKOVÁ AKTIVACE KLAKSONU A VÝSTRAŽNÝCH SVĚTEL
Tato funkce zapne výstražná světla, potkávací světla a zvukovou signalizaci a pomůže vám najít váš Jaguar na zaplněném parkovišti či jiném nepřehledném místě.

DÁLKOVÉ ZAMYKÁNÍ A ODEMYKÁNÍ
Zamkněte nebo odemkněte dveře na dálku klepnutím na tlačítko. Jednoduše stiskněte tlačítko „Zamknout“ na obrazovce Zabezpečení vozidla v aplikaci InControl Remote pro chytré telefony. Tímto jednoduchým úkonem zamknete dveře, aktivujete alarm, sklopíte zpětná zrcátka a zavřete okna. Stisknutím tlačítka „Odemknout“ se vyklopí zpětná zrcátka, rozsvítí se potkávací světla a dvakrát zablikají výstražná světla.

DÁLKOVÉ RESETOVÁNÍ ALARMU
Pokud se spustí bezpečnostní alarm, dostanete na svůj chytrý telefon upozornění a v případě potřeby můžete alarm resetovat.

FUNKCE PROBUZENÍ
Pokud se svým vozem Jaguar nebudete jezdit po dobu 4 dnů, některé nezásadní funkce dálkového ovládání se vypnou, aby se šetřil akumulátor.

Pokud budete chtít tyto funkce použít i po uplynutí této doby, můžete v aplikaci naplánovat probuzení, které znovu aktivuje funkce, jako je dálkové ovládání klimatizace a funkce dálkového zamykání/odemykání.

Všechny funkce aplikace Remote se při další jízdě s vozem Jaguar automaticky opět aktivují.

Odmítnutí odpovědnosti:

Systém InControl je zaváděn průběžně. Konkrétní popsané funkce mohou být volitelné a jejich dostupnost se s ohledem na konkrétní trh nebo pohonnou jednotku může lišit. O dostupnosti a úplných podmínkách ve vaší zemi se informujte u místního prodejce Jaguar. Některé funkce vyžadují SIM kartu spojenou s vhodným datovým tarifem, který bude po uplynutí počáteční doby doporučené prodejcem třeba prodloužit. Mobilní připojení nelze zaručit na všech místech.

* Pokud motor nelze nastartovat na dálku z důvodu omezení na straně vozu nebo trhu, je dálkové topení a větrání možné v případě, že je nainstalována časovaná klimatizace nebo nezávislé topení. Pokud nic z toho není možné, funkce Remote Climate nebude v aplikaci InControl Remote vůbec zobrazena.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční