AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar wheel on dark background

JAGUAR SERVIS & ZÁRUKA

5 LET JISTOTY

Každý nový Jaguar je chráněn touto zárukou, která je platná od data předání vozidla. Pokud originální díl Jaguar vyžaduje během záruční doby opravu nebo výměnu z důvodu výrobní vady, bude tato práce provedena zdarma distributorem Jaguar s použitím originálních dílů Jaguar bez ohledu na změnu vlastníka.

ZÁRUKA A SERVIS

Váš Jaguar je dodáván s komplexním záručním balíčkem. Zahrnuje záruku na 5 let nebo 150 000 km* (podle toho, co nastane dříve), 3letou záruku na lak, 6letou záruku na prorezavění a 3letou celoevropskou záruku na mobilitu. Kromě toho je na trakční baterii (pouze P400e AWD)** poskytována záruka 6 let nebo 100 000 km nebo 70 % SOH (State of Health).

Záruku lze uplatnit v případě výrobní vady nebo pokud certifikovaný partner Jaguar zjistí, že celkový stav nabití (SOH) baterie klesl pod 70 % její původní hodnoty.

Záruka na díly a příslušenství

Na originální díly a příslušenství Jaguar zakoupené v autorizovaném servisu Jaguar poskytuje Jaguar samostatnou záruku na díly Jaguar. Tato záruka se vztahuje na všechny originální díly Jaguar. Tyto díly byly testovány a schváleny společností Jaguar pro použití ve vozidlech Jaguar.

Záruka na barvu a korozi

Pokud je třeba opravit poškození laku karoserie nebo prorezavění z důvodu vady materiálu nebo zpracování, práce provede autorizované servisní středisko Jaguar zdarma.

* Tím nejsou dotčena zákonná ustanovení. Úplné záruční podmínky výrobce vám poskytne prodejce vozů Jaguar.
** Záruka na baterii P400e AWD je omezena na šest let nebo 100 000 km (podle toho, co nastane dříve). Záruka na vůz Jaguar I-PACE je omezena na 8 let nebo 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) nebo 70 % SOH.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční