Skip primary navigation

JAGUAR CARE: POCIT NAPROSTÉ JISTOTY

DÍKY NAŠÍ TŘÍLETÉ ZÁRUCE A PRAVIDELNÝM SERVISNÍM PROHLÍDKÁM ZDARMA PO DOBU TŘÍ LET BEZ OMEZENÍ UJETÝCH KILOMETRŮ SE MŮŽETE PLNĚ SOUSTŘEDIT JEN NA SILNICI PŘED VÁMI.

POCIT NAPROSTÉ JISTOTY

Skutečně se staráme. Naše úsilí o dokonalost a pozornost věnovaná detailům nekončí okamžikem, kdy váš vůz opustí výrobní závod. Jaguar Care nabízí velmi konkurenceschopný soubor zákaznických služeb, které dopřejí majitelům vozů XE, zcela nového XF*, XJ* a F-PACE pocit naprosté jistoty: tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let od první registrace, bez omezení ujetých kilometrů a bez dodatečných nákladů**.

3 ROKY SERVIS

Po dobu prvních tří let od první registrace vozidla vám bez jakýchkoli nákladů navíc** zajistíme pravidelné servisní prohlídky předepsané značkou Jaguar a realizované našimi specializovanými techniky. Bez ohledu na počet ujetých kilometrů vám pomůžeme udržet vůz v nejlepším technickém stavu a zajistit tak jeho optimální provoz v dlouhodobém horizontu.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

3 ROKY ZÁRUKA

Díky širokému krytí naší tříletou zárukou si můžete užívat jízdy s pocitem absolutní jistoty. U značky Jaguar si jsme tak jisti kvalitou konstrukce našich vozů, že na ně poskytujeme záruku po dobu 3 let, jednu z nejdelších v tomto segmentu.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

PROTOŽE MY SE STARÁME

Jaguar Care zahrnuje také tříletou asistenční službu s celoevropskou platností pro případy nouzových situací na cestách. Budete mít jistotu, že vás Jaguar nenechá na holičkách, ať vás potká porucha nebo nehoda, či jen menší nepříjemnosti, jako je proražená pneumatika.

* Nabídka neplatí pro vozy XF a XJ modelového roku 2015 (k dispozici od modelového roku 2016).
** Nabídka nezahrnuje veškeré opravy nebo výměny dílů v důsledku opotřebení či poškození nad rámec normálních pravidelných servisních prohlídek doporučených výrobcem.

JAGUAR CARE

Zcela bezstarostný paket Jaguar Care je dostupný pro Jaguar XE, zcela nový Jaguar XF, Jaguar XJ modelového roku 2016 a také pro zcela nový Jaguar F-PACE.