JG_DX_Hero I-Pace

VYRAZIT DO TEPLÉHO ROČNÍHO OBDOBÍ

PŘIPRAVENI NA VYJÍŽĎKU?

S rostoucími teplotami roste také chuť na nezapomenutelné vyjížďky. Ideální doba na přípravy a uvedení vašeho Jaguaru do perfektní kondice na nadcházející sezonu.

JARNÍ/LETNÍ PROHLÍDKA

SVĚŽÍ DO TEPLÉHO ROČNÍHO OBDOBÍ

S každoroční jarní/letní prohlídkou máte jistotu, že je váš Jaguar technicky i opticky v dokonalém stavu. Při našich důkladných a efektivních prohlídkách používáme samozřejmě výhradně originální náhradní díly Jaguar. Tak vám můžeme zaručit maximální spolehlivost a bezpečnost.

Jaguar voorjaarscheck
SERVIS PNEUMATIK

LETNÍ PRÁZDNINY PRO VAŠE ZIMNÍ KOLA

Zatáčky jsou svatým grálem každého zapáleného pilota vozů Jaguar. Využijte náš servis pneumatik, se kterým nikdy neztratíte kontakt s vozovkou. Vše je podřízeno tomu, abyste bezpečně a efektivně jezdili po celou sezonu – od montáže přes kontrolu kvality až po spolupráci s prémiovými výrobci.

Jaguar bandenservice
PŘÍSLUŠENSTVÍ

DOKONALÉ VYBAVENÍ

Každý, kdo se rozhodne pro vůz značky Jaguar, zároveň volí nekompromisní estetiku a funkčnost. Vyvinuli jsme rozsáhlé spektrum originálního příslušenství, s nímž je každá jízda mimořádný zážitek. Svůj Jaguar můžete po zakoupení dál individuálně upravovat a dokonale ho přizpůsobovat svým potřebám.

Jaguar Accessoires
SOTA

ČAS NA JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ A ZÁBAVY

U mnoha modelů máte k dispozici nové uživatelské rozhraní dotykové obrazovky a rozsáhlé možnosti aktualizování, s nimiž bude každá jízda vozem Jaguar ještě příjemnější. Díky nové funkci „Software Over The Air“ budete moci software vozu v budoucnu snadno aktualizovat z pohodlí domova – přes Wi-Fi nebo SIM kartu ve vašem automobilu.

Jaguar software update
KOLEKCE JAGUAR

STYL UŽ V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ

Jestli vozům Jaguar něco nechybí, pak je to jejich nezaměnitelný charakter. Naše vášeň pro automobily se odráží v nových kolekcích Jaguar – od přívěsků na klíče až po trika. Seznamte se s jedinečnými doplňky a pořiďte něco sobě nebo jako dárek někomu, kdo s vámi sdílí stejnou vášeň.

Jaguar Collection