Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

SERVIS A ZÁRUKA

Poskytujeme řadu produktů a služeb, které vám jako majiteli modelu F‑TYPE mohou být nápomocné.

Grey F TYPE Convertible and Coupe parked on docks by the sea

Pomocí originálních dílů a pečlivé pozornosti věnované detailům zajistíme, že se vašemu vozu F‑TYPE dostane odborné péče a bude tak nabízet špičkový výkon. Rovněž vám poskytneme veškeré znalosti, které potřebujete k tomu, abyste ze svého vozu Jaguar získali maximum. To vše je součástí služeb, které poskytujeme.

SERVIS PRO VÁŠ F-TYPE

Uvědomujeme si, že chcete svůj Jaguar udržovat ve skvělém stavu. Důkladně proškolení odborníci ve vašem místním autorizovaném servisu Jaguar vám s tím pomohou. Výrobcem předepsaný servis bude v prvních třech letech (nebo do najetí 100 000 km) od registrace/předání vozidla prvnímu držiteli zajišťovat vyškolený tým našim mechaniků. Dohlížíme, aby váš vůz dokonale rozvinul celý svůj potenciál a vy jste měli k dispozici vždy jeho optimální výkon.

VÍCE O PÉČI PRO VÁŠ JAGUAR

ZÁRUKA PRO VÁŠ F-TYPE

Široký záběr výkonů krytých naší tříletou zárukou vám umožní užít si každou jízdu bez starostí. Pevné přesvědčení o kvalitě vozů značky Jaguar nás opravňuje poskytovat záruku na 3 roky nebo do najetí 100 000 km podle toho, která ze skutečností nastane dříve. To je více, než nabízí většina prémiových značek.

PROZKOUMEJTE ZÁRUKU JAGUAR
Jaguar F-TYPE InControl Touchscreen

PŘÍRUČKY A PRŮVODCE

Chceme, abyste ze svého vozu F‑TYPE měli maximální potěšení. Proto jsme pro vás na jednom místě zpřístupnili příručku, množství instruktážních videí a další technické dokumenty. Na naší webové stránce v sekci věnované majitelům vozů Jaguar jsou vám
k dispozici rovněž další užitečné materiály.

VÍCE INFORMACÍ