AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

VYSPĚLÉ ASISTENČNÍ SYSTÉMY (ADAS)

SYSTÉMY PRO BEZPEČNOU JÍZDU

Systém InControl zahrnuje standardní a na přání dodávané asistenční systémy, které vám pomohou využívat váš vůz Jaguar na maximum a zajistí nejbezpečnější možnou jízdu, ať už pojedete kamkoli. S nejvhodnějšími asistenčními systémy pro váš vůz vás seznámí váš prodejce Jaguar.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Nastavte cestovní rychlost a odstup, který chcete udržovat od vozidel před vámi, váš vůz se pak dokáže automaticky přizpůsobovat okolní dopravě.

 • ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění může pomoci předcházet kolizím s jinými vozidly, chodci nebo cyklisty. Hrozí-li bezprostřední nebezpečí kolize, systém zobrazí upozornění. Pokud řidič nereaguje, asistent automaticky zabrzdí.

 • ASISTENT PRO UDRŽOVÁNÍ VOZU V JÍZDNÍM PRUHU

  Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu detekuje nechtěné vyjetí vozu z jízdního pruhu, jemným impulzem do řízení naznačí správný směr a vy tak můžete vůz navést zpět do původního pruhu.

 • SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S ASISTENČNÍ FUNKCÍ

  Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí1 vám pomůže snáze přejíždět mezi pruhy. Když vozidlo zjistí jiný automobil ve slepém úhlu, rozsvítí se ve vnějším zpětném zrcátku malá výstražná kontrolka. V případě zjištění rizika střetu vás systém jemným impulzem do řízení vybídne ke změně směru.

 • SYSTÉM ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK S ADAPTIVNÍM OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Zřetelně zobrazuje informace o rychlostních omezeních a značkách se zákazem předjíždění na přístrojové desce nebo průhledovém displeji dodávaném na přání. Pokud je aktivován, využívá adaptivní omezovač rychlosti údaje ze systému rozpoznávání dopravních značek2 a na základě získaných informací přizpůsobuje rychlost vozidla zjištěným rychlostním limitům.

 • SYSTÉM SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE

  Systém sledování pozornosti řidiče monitoruje natáčení volantu a aktivitu plynového a brzdového pedálu. Díky tomu rozpozná, že začínáte pociťovat únavu a včas vás upozorní na to, že je třeba zastavit a udělat si přestávku.

 • ASISTENT VAROVÁNÍ PŘED ZADNÍ KOLIZÍ

  Asistent varování před zadní kolizí rozpozná, když vozidlo blížící se zezadu nezpomaluje a představuje možné riziko kolize. Systém poté automatickým zablikáním výstražných světel upozorní řidiče za vámi, aby zabrzdil.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO PARKOVÁNÍ

Pomáhají ve městě při manévrování s vozem Jaguar do těsných parkovacích míst. S nejvhodnějšími asistenčními systémy pro váš vůz vás seznámí váš prodejce Jaguar.

3D PROSTOROVÁ KAMERA

3D prostorová kamera* zlepšuje výhled. Nový 3D pohled na okolí vozidla a pohled seshora v rozsahu 360° usnadňuje jízdní manévry a zajišťuje klid na duši.

 • PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

  Ještě snazší parkování. Senzory rozmístěné po celém obvodu vozidla se aktivují ručně nebo při zařazení zpátečky. Při parkování vás dotykový displej a zvuková signalizace informují o tom, jak blízko překážek se nacházíte.

 • SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ PŘI COUVÁNÍ

  Systém varování před kolizí při couvání upozorňuje na vozidla, chodce či jiná nebezpečí blížící se z obou stran. Je obzvláště užitečný při couvání z parkovacího místa.

 • SLEDOVÁNÍ BEZPEČNÉHO VYSTOUPENÍ

  Systém sledování bezpečného vystoupení pomáhá cestujícím prostřednictvím světelné signalizace na dveřích bezpečně vystoupit z vozu díky upozornění na blížící se nebezpečí, jako jsou projíždějící vozidla a cyklisté.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Sestavte si vůz podle svých potřeb.

1Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.

2Pouze v kombinaci se systémem Pivi Pro.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční