Systém InControl využívající vícejádrový procesor Intel a vysokorychlostní síťové připojení Ethernet disponuje podobně jako tablet dotykovou obrazovkou. Nabízí přesnou navigaci, konektivitu, zábavný obsah a mnoho dalšího. A v případě potřeby vás spojí s asistenční službou. Díky ovládání na dálku se můžete ke svému vozu Jaguar připojit prostřednictvím chytrého telefonu odkudkoli na světě. Asistenční systémy vám dávají více svobody, abyste si mohli vychutnat výkon svého vozu Jaguar, ať už při parkování ve městě nebo při jízdě po silnici mimo město.

Display of a XF model shown

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM INCONTROL

Náš nejvyspělejší zábavní systém vám nabídne nepřeberné množství zábavy a navigační systém vás dovede do určeného cíle. Naše dosud nejdokonalejší informační a zábavní systémy Touch a Touch Pro zaručují bezpečnější a příjemnější cestování. Rovněž můžete připojit svůj chytrý telefon a využívat jeho aplikace.

TOUCHPRO 3 meridian

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Dopřejte si dosud nejčistší a nejpřesnější reprodukci hudby prostřednictvím špičkových audiotechnologií pro automobily od značky Meridian. Na výběr máte ze tří audiosystémů Meridian. Audiosystém Meridian, dodávaný se systémy Touch nebo Touch Pro, audiosystém Meridian Surround, který je k dispozici se systémem Touch Pro, nebo audiosystém Meridian Signature nabízející ještě dokonalejší poslech.

Mobile phone with a navigation on

KONEKTIVITA INCONTROL

Pakety Connect a Connect Pro nabízí všem cestujícím ve voze Jaguar snadné připojení a bezproblémové používání. Díky aplikaci Remote Essentials nebo Remote Premium budete mít i na dálku neustálý přehled o svém voze Jaguar. Na přání dodávané funkce Protect a Secure Tracker zajistí vyšší míru bezpečí jak vám tak i vašemu vozu Jaguar.

Land Rover Incontrol Blind Spot Driver Assist

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Asistenční systémy pomáhají zvyšovat bezpečnost při jízdě i parkování. Při parkování do úzkých prostor můžete díky parkovacímu asistentovi omezit na minimum riziko drobných kolizí a škrábanců. Asistenční systémy vám umožní soustředit se na dění na silnici a upozorní vás na mimořádné události, rizika či případnou ztrátu vaší koncentrace.

Jaguar Infotainment Navigation System

AKTUALIZACE MAP

Stahováním nejnovějších map zajistíte aktuálnost navigačního systému svého vozu. Díky pravidelné aktualizaci map bude mít váš navigační systém k dispozici nejnovější stavy silnic a body zájmu, aby vám mohl nabídnout nejlepší trasy do zvoleného cíle.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.