UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

FUNKCE A APLIKACE VOZIDLA VYUŽÍVAJÍCÍ ONLINE PŘIPOJENÍ

Systém InControl je technologickým centrem interiéru vozu Jaguar. Zajišťuje skvělou ovladatelnost prostředí, navigace, zábavy a bezpečnostních funkcí a současně bezkonkurenční spojení se světem. V závislosti na funkcích systému InControl, které jste si zakoupili, bude třeba vytvořit účet a aktivovat vybrané služby InControl.

NASTAVENÍ FUNKCÍ SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

AKTIVACE SYSTÉMU PROTECT*

Chcete-li využívat služby systému Protect, je třeba si pomocí tří jednoduchých kroků vytvořit online účet, registrovat svůj vůz a aktivovat služby InControl, které jste si zakoupili.

 

*U některých modelů je systém Protect součástí aplikace Remote.

INSTALACE SIM KARTY

Chcete-li využívat funkce připojení systému InControl, například Wi-Fi Hotspotu nebo služeb Pro Services, je třeba nainstalovat SIM kartu s vhodným datovým tarifem.

NASTAVENÍ SLUŽEB INCONTROL PRO SERVICES

Služby InControl Pro Services zajišťují celou řadu rozšířených funkcí systému Touch Pro.

INSTALACE SYSTÉMU INCONTROL APPS

Aplikace systému InControl Apps jsou dostupné ke stažení prostřednictvím obchodu Apple App Store nebo Google Play pro většinu chytrých telefonů s operačním systémem Android a Apple iOS. Pokud si systém InControl Apps nainstalujete, můžete vyhledat aplikace kompatibilní s vaším zařízením.

POUŽÍVÁNÍ FUNKCÍ SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

AKTUALIZACE MAP

Stahováním nejnovějších map zajistíte aktuálnost navigačního systému svého vozu. Díky pravidelné aktualizaci map bude mít váš navigační systém k dispozici nejnovější stavy silnic a body zájmu, aby vám mohl nabídnout nejlepší trasy do zvoleného cíle.

SECURE TRACKER

Systém Secure Tracker používá sledovací technologii, která vás upozorní na pokus o odcizení vozidla a odešle data o poloze vašeho vozu bezpečnostnímu monitorovacímu středisku za účelem jeho rychlého vyhledání.

KONEKTIVITA JAGUAR BLUETOOTH®

Zjistěte, jak můžete využívat konektivitu Bluetooth® pro připojení svých zařízení a seznamte se s funkcemi, díky kterým zůstanete ve spojení i za jízdy.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

WEBOVÉ STRÁNKY SYSTÉMU MY JAGUAR INCONTROL

Registrujte se a přihlaste do systému My Jaguar InControl, kde si můžete individuálně přizpůsobit své preference a spravovat funkce systému InControl.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.