AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

FLEET & BUSINESS LEASING

Luxus a výkonnost vozů Jaguar za Vašich podmínek.

Naše exkluzivní služba je určena výhradně firemním zákazníkům a provozovatelům vozových parků, majícím zájem spojit vozidla, která budí emoce, s racionálními přednostmi full service leasingu. Náš byznys, to jsou potenciál úspory a odlehčení zátěže klienta v kombinaci s nabídkou individuálních řešení mobility. Usnadníme vám provoz vozového parku do té míry, abyste se mohli plně soustředit na svoji hlavní činnost.

Firemní zákazníci a zákazníci využívající vozové parky se s ní nemusí omezovat pouze na finanční leasing. Se službou
Fleet & Business Leasing značky Jaguar získáváte řadu věcí navíc: Náš exkluzivní servis kombinuje emocemi nabité vozy s racionálními přednostmi komplexního leasingu. Užívejte si hned tří výhod: individuálního řešení mobility, enormního potenciálu úspor a podstatně menší administrativní zátěže. Od úvodního poradenství až po vrácení vozidla na konci leasingu: Veškerý servis získáte od jediného dodavatele. Kontaktní osoba u vašeho prodejce Jaguar Land Rover důsledně koordinuje veškeré vaše potřeby.

JAGUAR FINANCIAL SERVICES

 • FINANČNÍ ŘEŠENÍ DLE VAŠICH POTŘEB

  Vždy dostanete nabídku, která nejlépe splňuje vaše potřeby, ať už se jedná o výši měsíční splátky, délky smlouvy, akontace nebo pojištění, stejně tak jako typu financování.

 • AKČNÍ NABÍDKY

  Akční nabídky financování vám umožní pořídit si váš nový vůz značky Jaguar ještě výhodněji.

 • POJIŠTĚNÍ

  Spolupráce s renomovanými pojišťovnami v České republice vám umožňuje sjednat i řadu doplňkových pojištění za atraktivních podmínek.

 • RYCHLÉ VYŘÍZENÍ FINANCOVÁNÍ

  Nabízíme administrativně nenáročný proces.

PRODUKTY JAGUAR FINANCIAL SERVICES

 • FINANČNÍ LEASING

  Je finanční pronájem s možností následné koupě najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce, pokud nájemce využije práva odkoupit předmět leasingu. Doba trvání leasingové smlouvy je vymezena zákonem
  o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu.

 • OPERATIVNÍ LEASING BEZ SLUŽEB

  Vhodný zejména pro soukromé osoby, garantovanou výší ZH se sníží pravidelný měsíční výdaj za užívání předmětu, zároveň s koncem smluvního období se vrácením vozidla zbavujete starosti o použité vozidlo a otevírá se tak cesta
  k novému modelu;

 • OPERATIVNÍ LEASING SE SLUŽBAMI

  Zahrnuje možnost volby různého rozsahu služeb (registrační náklady, silniční daň, poplatek za rádio, údržba a pravidelný servis, pojištění a další volitelné služby) v rámci programu full service leasingu.

Jaguar Financial Services v České republice jsou exkluzivně poskytovány ve spolupráci
se společností UniCredit Leasing CZ, a.s.

Jaguar Fleet and Bussines je v České republice exkluzivně poskytován ve spolupráci
se společností Arval CZ, s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁS

Pro více informací kontaktujte naše Fleet & Business centra v České republice.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční