Naše exkluzivní služba je určena výhradně firemním zákazníkům a provozovatelům vozových parků, majícím zájem spojit vozidla, která budí emoce, s racionálními přednostmi full service leasingu. Náš byznys, to jsou potenciál úspory a odlehčení zátěže klienta v kombinaci s nabídkou individuálních řešení mobility. Usnadníme vám provoz vozového parku do té míry, abyste se mohli plně soustředit na svoji hlavní činnost.

Firemní zákazníci a zákazníci využívající vozové parky se s ní nemusí omezovat pouze na finanční leasing. Se službou Fleet & Business Leasing značky Jaguar získáváte řadu věcí navíc: Náš exkluzivní servis kombinuje emocemi nabité vozy s racionálními přednostmi komplexního leasingu. Užívejte si hned tří výhod: individuálního řešení mobility, enormního potenciálu úspor a podstatně menší administrativní zátěže. Od úvodního poradenství až po vrácení vozidla na konci leasingu: Veškerý servis získáte od jediného dodavatele. Kontaktní osoba u vašeho prodejce Jaguar Land Rover důsledně koordinuje veškeré vaše potřeby.

JAGUAR FINANCIAL SERVICES

FINANČNÍ ŘEŠENÍ DLE VAŠICH POTŘEB

FINANČNÍ ŘEŠENÍ DLE VAŠICH POTŘEB

Vždy dostanete nabídku, která nejlépe splňuje vaše potřeby, ať už se jedná o výši měsíční splátky, délky smlouvy, akontace nebo pojištění, stejně tak jako typu financování.

Two Business Man in Jaguar Showroom

AKČNÍ NABÍDKY

Akční nabídky financování vám umožní pořídit si váš nový vůz značky Jaguar ještě výhodněji.

Man Starting the Car

POJIŠTĚNÍ

Spolupráce s renomovanými pojišťovnami v České republice vám umožňuje sjednat i řadu doplňkových pojištění za atraktivních podmínek.

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ FINANCOVÁNÍ

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ FINANCOVÁNÍ

Nabízíme administrativně nenáročný proces.

PRODUKTY JAGUAR FINANCIAL SERVICES

Jaguar Car Service Center Testing

FINANČNÍ LEASING

Je finanční pronájem s možností následné koupě najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce, pokud nájemce využije práva odkoupit předmět leasingu. Doba trvání leasingové smlouvy je vymezena zákonem
o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu.

Jaguar service center mechanic checking vehicle

OPERATIVNÍ LEASING BEZ SLUŽEB

Vhodný zejména pro soukromé osoby, garantovanou výší ZH se sníží pravidelný měsíční výdaj za užívání předmětu, zároveň s koncem smluvního období se vrácením vozidla zbavujete starosti o použité vozidlo a otevírá se tak cesta
k novému modelu;

Jaguar Car Service Center Testing

OPERATIVNÍ LEASING SE SLUŽBAMI

Zahrnuje možnost volby různého rozsahu služeb (registrační náklady, silniční daň, poplatek za rádio, údržba a pravidelný servis, pojištění a další volitelné služby) v rámci programu full service leasingu.

Jaguar Financial Services v České republice jsou exkluzivně poskytovány ve spolupráci
se společností UniCredit Leasing CZ, a.s.

Jaguar Fleet and Bussines je v České republice exkluzivně poskytován ve spolupráci
se společností Arval CZ, s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁS

Pro více informací kontaktujte naše Fleet & Business centra v České republice.