BEZPLATNÝ UPGRADE SYSTÉMU INCONTROL

DOPLŇTE SI NOVÉ FUNKCE, JAKO PRAVIDELNÉ AKTUALIZACE SOFTWARU NEBO SMARTPHONE PACK

Nejnovější upgrade systémů InControl Touch Pro přináší nové funkce a naše nové uživatelské rozhraní na dotykový displej. Upgrade je pro kompatibilní vozidla k dostání zdarma a obsahuje Smartphone Pack a aktualizace softwaru.

 • SMARTPHONE PACK

  S balíčkem Smartphone Pack můžete různé aplikace ve smartphonu ovládat přímo z dotykového displeje ve svém Jaguaru. Smartphone Pack obsahuje:
  - Apple CarPlay®
  - Android AutoTM
  - Baidu CarLifeTM

  Technologiemi Apple CarPlay® a Android Auto™ nabízené služby závisejí na dostupnosti ve vaší zemi – podrobnější informace naleznete na stránkách Apple CarPlay® a Android Auto™. Aplikace Apple CarPlay® a Android Auto™ nejsou momentálně oficiálně na českém trhu podporovány. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 • AKTUALIZACE SOFTWARU

  Nový upgrade získáte zcela jednoduše u svého místního partnera. Po upgradu můžete své vozidlo optimalizovat dalšími aktualizacemi softwaru – prostřednictvím bezdrátové sítě nebo SIM karty ve vozidle, tedy aniž byste museli znovu k partnerovi. Aktualizace softwaru udržují nedůležitější systémy vašeho vozidla, např. InControl Touch Pro, na nejnovějším stavu, aby vám váš Jaguar poskytoval za všech okolností top zážitky.

JAK NABÍDKY VYUŽÍT

Informujte se u svého partnera, zda nabízí upgrade softwaru pro váš Jaguar. Partner ověří rok výroby, systém infotainmentu a displej vašeho vozidla a potvrdí vám, zda je upgrade určen pro vaše vozidlo.

ROK VÝROBY VAŠEHO JAGUARU

Nejnovější software je u všech nových vozidel součástí základní výbavy. Kompatibilní jsou rovněž různé modely z let 2016–2018.

VÁŠ SYSTÉM INFOTAINMENTU

Pokud je ve vašem Jaguaru s rokem výroby 2016–2018 displej infotainmentu Touch Pro, Touch Pro Dual View nebo Touch Pro Duo, mohl by pro vás být upgrade softwaru dostupný.

VÁŠ DISPLEJ

Chcete-li využívat balíček funkcí Smartphone Pack, musí být vaše vozidlo vybaveno 10,2 palcovým dotykovým displejem a USB přípojkou.

Autoplay Stop

KONTAKTUJTE SVÉHO PARTNERA

Chcete-li zjistit, zda je upgrade softwaru k dostání i pro váš Jaguar, kontaktujte prosím svého partnera.