AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

BEZPLATNÝ UPGRADE SYSTÉMU INCONTROL

DOPLŇTE SI NOVÉ FUNKCE, JAKO PRAVIDELNÉ AKTUALIZACE SOFTWARU NEBO SMARTPHONE PACK

Nejnovější upgrade systémů InControl Touch Pro přináší nové funkce a naše nové uživatelské rozhraní na dotykový displej. Upgrade je pro kompatibilní vozidla k dostání zdarma a obsahuje Smartphone Pack a aktualizace softwaru.

 • SMARTPHONE PACK

  S balíčkem Smartphone Pack můžete různé aplikace ve smartphonu ovládat přímo z dotykového displeje ve svém Jaguaru. Smartphone Pack obsahuje:
  - Apple CarPlay®
  - Android AutoTM
  - Baidu CarLifeTM

  Technologiemi Apple CarPlay® a Android Auto™ nabízené služby závisejí na dostupnosti ve vaší zemi – podrobnější informace naleznete na stránkách Apple CarPlay® a Android Auto™. Aplikace Apple CarPlay® a Android Auto™ nejsou momentálně oficiálně na českém trhu podporovány. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 • AKTUALIZACE SOFTWARU

  Nový upgrade získáte zcela jednoduše u svého místního partnera. Po upgradu můžete své vozidlo optimalizovat dalšími aktualizacemi softwaru – prostřednictvím bezdrátové sítě nebo SIM karty ve vozidle, tedy aniž byste museli znovu k partnerovi. Aktualizace softwaru udržují nedůležitější systémy vašeho vozidla, např. InControl Touch Pro, na nejnovějším stavu, aby vám váš Jaguar poskytoval za všech okolností top zážitky.

JAK NABÍDKY VYUŽÍT

Informujte se u svého partnera, zda nabízí upgrade softwaru pro váš Jaguar. Partner ověří rok výroby, systém infotainmentu a displej vašeho vozidla a potvrdí vám, zda je upgrade určen pro vaše vozidlo.

ROK VÝROBY VAŠEHO JAGUARU

Nejnovější software je u všech nových vozidel součástí základní výbavy. Kompatibilní jsou rovněž různé modely z let 2016–2018.

VÁŠ SYSTÉM INFOTAINMENTU

Pokud je ve vašem Jaguaru s rokem výroby 2016–2018 displej infotainmentu Touch Pro, Touch Pro Dual View nebo Touch Pro Duo, mohl by pro vás být upgrade softwaru dostupný.

VÁŠ DISPLEJ

Chcete-li využívat balíček funkcí Smartphone Pack, musí být vaše vozidlo vybaveno 10,2 palcovým dotykovým displejem a USB přípojkou.

Autoplay Stop

KONTAKTUJTE SVÉHO PARTNERA

Chcete-li zjistit, zda je upgrade softwaru k dostání i pro váš Jaguar, kontaktujte prosím svého partnera.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ