AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
InControl.

INSTALACE
SIM KARTY

INSTALACE SIM KARTY

Pokud chcete začít využívat možnosti připojení ve vozidle, je třeba instalovat SIM kartu s vhodným datovým tarifem. Pro více informací se obraťte na svého mobilního operátora.

INSTALACE SIM KARTY

KROK 1
V závislosti na instalovaném informačním a zábavním systému je třeba použít SIM kartu následující velikosti:
• Systém Touch Pro: Micro SIM karta
• Systém Touch/Touch Plus: Standardní SIM karta

KROK 2
Zkontrolujte, zda je SIM karta správně vložena zlatými konektory nahoru a nejkratší stranou směrem ven. Pokud je SIM karta správně vložena, neměla by vyčnívat ze slotu.

InControl.

WI-FI HOTSPOT

Přístup k možnostem připojení ve vozidle získáte z nabídky obecných nastavení vašeho vozu. Pokud chcete aktivovat funkci Wi-Fi hotspot, posuňte tlačítko hotspot doprava do polohy ON (zapnuto).

Kliknutím na nastavení funkce hotspot zobrazíte heslo potřebné k přístupu k Wi-Fi hotspotu ve vozidle.

InControl.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

  • WI-FI HOTSPOT

    Funkce Wi-Fi hotspot vytváří pomocí připojení 4G ve vašem voze síť Wi-Fi, ke které se mohou cestující připojit a využívat tak internet až na 8 zařízeních současně.

  • PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

    Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

  • VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

    Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční