AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Close-up of Jaguar Car Cockpit.

NASTAVENÍ SLUŽEB PRO SERVICES

NASTAVENÍ SLUŽEB PRO SERVICES

Služby Pro Services, které jsou součástí paketu Connect Pro Pack, značně rozšiřují možnosti navigačního, informačního a zábavního systému Touch Pro. Chcete-li nastavit služby Pro Services, postupujte podle pokynů.

POVOLENÍ KONEKTIVITY

Konektivitu je třeba povolit pouze u vozidel vybavených službami Pro Services, aby bylo možné kompletně nastavit propojení online služeb. Pokud chcete zamezit vypnutí zapalování, nastartujte motor ve vozidle a nechte ho běžet.

 • KROK 1

  Nejdříve je nutné instalovat Micro SIM kartu podle pokynů na stránce věnované instalaci SIM karty.

 • Jaguar Connectivity screen on Touch display.

  KROK 2

  Přejděte na možnosti připojení ve vozidle prostřednictvím nabídky obecných nastavení vozidla a povolte mobilní data. Na libovolné obrazovce klepněte na ikonu Settings (Nastavení) > All Settings (Všechna nastavení) > Features (Funkce) > Connectivity (Připojení) > Mobile Data ON (Mobilní data ZAPNUTO).

 • Close-up of Jaguar Navigation screen on Touch display.

  KROK 3

  Po úspěšném připojení se v horním rohu dotykové obrazovky zobrazí ikona 3G nebo Wi-Fi. Upozorňujeme, že připojování k internetu může trvat až 2 minuty v závislosti na síle signálu sítě.

VYTVOŘENÍ PROFILU

KROK 1
Při prvním použití navigačního systému Touch Pro se zobrazí požadavek na vytvoření a pojmenování profilu. To vám umožní ukládat oblíbená cílová místa, předchozí cesty a nastavení navigace.

KROK 2
Po zobrazení výzvy přejděte do dolní části stránky a vyberte možnost Zapnout vše nebo Zapnout (Turn on all/Turn on) pro aktivaci všech propojených navigačních funkcí. Ty zahrnují historii hustoty provozu a dopravní informace v reálném čase. Výběrem možnosti Pokračovat/Zrušit (Continue/Cancel) všechny online navigační funkce deaktivujete.

Profile list screen displayed on Touch pro.

VÁŠ ÚČET PRO VYUŽÍVÁNÍ NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU

 • Sign in to your account prompt displayed on touch screen.

  VYTVOŘENÍ ÚČTU

  Jakmile budete mít vytvořen profil, můžete si vytvořit účet navigace Touch Pro. Stačí na hlavní obrazovce navigace zvolit možnost přihlášení (Sign in).

  Je rovněž možné, že výzva k tomuto kroku se zobrazí také při pokusu o přístup k některým funkcím, které vyžadují přihlášení, například sdílení předpokládaného času příjezdu (Share ETA), synchronizace s cloudem nebo navigace od dveří ke dveřím.

  SOUHLAS SE VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI
  Postupujte podle pokynů na obrazovce a registrujte si nový účet. Zobrazí se výzva k odsouhlasení všeobecných podmínek pro navigaci, které zpřístupníte zadáním poskytnuté URL adresy do prohlížeče.

 • Close-up of Jaguar Navigation App on Smartphone.

  STÁHNĚTE SI APLIKACI JAGUAR ROUTE PLANNER

  Aplikace InControl Route Planner pro chytré telefony maximalizuje potenciál navigačního systému Touch Pro Jaguar. Aplikace pro chytré telefony InControl Route Planner vám poskytne navigaci „od dveří ke dveřím“. Cíl můžete nastavit ve vašem chytrém telefonu a samotnou navigaci pak převezme váš vůz, který vám poskytne přesné navigační pokyny. Po zaparkování je navigace přesměrována opět do vašeho chytrého telefonu, který vás v případě zájmu dovede do cíle pomocí pokynů pro veřejnou dopravu a pěší chůzi. Pro přihlášení do aplikace pro chytrý telefon můžete použít stejnou e-mailovou adresu a heslo, které jste použili pro nastavení účtu navigace Touch Pro v navigačním systému vozidla.

 • PŘÍSTUP DO APLIKACE ROUTE PLANNER

  Pomocí aplikace Route Planner můžete plánovat své trasy a ukládat si cíle a další místa. Pokud jsou součástí výbavy služby Pro Services, budete mít k těmto trasám později přístup přímo ve vašem voze. Na těchto webových stránkách můžete také spravovat svůj účet navigačního systému Touch Pro a přihlašovat se pomocí e-mailové adresy a hesla, které jste si vytvořili v navigačním systému svého vozu Jaguar.

  Další informace o získání nejnovějších aktualizací map najdete v části pro mapy a služby (Maps and Services) v aplikaci Route Planner.

NASTAVENÍ APLIKACÍ LIVE

Do informačního a zábavního systému Jaguar Touch Pro lze stáhnout celou řadu aplikací LIVE, které vám poskytují přístup k aktuálním informacím, například počasí, letovým řádům a nejnovějším zprávám.

 • Close-up of the Jaguar App Grid on Touch Screen.

  KROK 1

  Pokud chcete vybrat a otevřít některou z aplikací LIVE, vyberte na dotykové obrazovce vašeho vozu Jaguar nabídku dalších funkcí (Extra Features).

 • List of Driver Profiles on Touch display.

  KROK 2

  Přihlaste se ke svému účtu Protect pomocí e-mailové adresy a hesla. Můžete také zvolit přezdívku a nastavit kód PIN, abyste se mohli přihlašovat bez nutnosti opakovaného použití přihlašovacích údajů. Pokud nebudete přihlášení, vaše preference se neuloží.

 • Update progress bar dispalyed on Touch screen.

  KROK 3

  Pokud se na dlaždici aktualizace (Update) zobrazí zelená šipka směrující dolů, znamená to, že jsou k dispozici aktualizace. V případě zájmu stačí vybrat možnost aktualizace (Update).*

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

 • WEBOVÉ STRÁNKY SYSTÉMU MY JAGUAR INCONTROL

  Registrujte se a přihlaste do systému My Jaguar InControl, kde si můžete individuálně přizpůsobit své preference a spravovat funkce systému InControl.

 • PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

  Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

 • VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

  Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

*Aby se projevily provedené aktualizace, může být nezbytné vypnout motor, počkat několik minut a poté motor opět nastartovat.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční