UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

AKTIVACE SYSTÉMU PROTECT

Pokud chcete využívat služby systému InControl, je třeba aktivovat služby systému InControl, které jste si zakoupili.

REGISTRACE DO SYSTÉMU INCONTROL

Klikněte na odkaz v e‑mailu zaslaném prodejcem, který vás přesměruje na příslušnou webovou stránku, a postupujte podle jednoduchých kroků na obrazovce.

 

Pokud jste aktivační e‑mail od prodejce neobdrželi, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou nebo kontaktujte prodejce.

REGISTRACE V SYSTÉMU INCONTROL

Pokud vám prodejce neregistroval účet, postupujte pomocí jednoduchých kroků a registrujte se sami. Poté se můžete připojit a aktivovat svůj systém InControl.

 

Než začnete, přesvědčte se, zda máte přístup k vozidlu, zda je zaparkováno venku na místě s kvalitním síťovým pokrytím a zda máte k dispozici registrační číslo.

 

Budete rovněž potřebovat číslo VIN (identifikační číslo vozidla), které najdete na evé straně čelního skla nebo v uživatelské příručce k vozidlu.

KROK 1

Navštivte webové stránky systému My Jaguar InControl a vytvořte si účet zadáním své e-mailové adresy, na kterou vám bude zaslána registrační e‑mailová zpráva. Klikněte na zabezpečený odkaz v e‑mailové zprávě a postupujte podle dalších pokynů na obrazovce.

KROK 2

Následně budete požádání o propojení svého vozu Jaguar s vaším účtem, aby bylo možné ověřit, že jste vlastníkem a oprávněným uživatelem. Proces nastavení musíte dokončit v průběhu 60 minut přímo ze svého vozu, jinak ho bude nutné zopakovat od začátku.

KROK 3

Zobrazí se požadavek na zadání informací o vozidle a odsouhlasení zákonných podmínek. Dostanete rovněž možnost zapnout funkci Cesty (Journeys).

WEBOVÉ STRÁNKY SYSTÉMU MY JAGUAR INCONTROL

Po vstupu do systému My Jaguar InControl prostřednictvím stejných přihlašovacích údajů, můžete měnit informace o sobě, upravovat nastavení vašeho vozu, přidávat či odstraňovat vozidla, spravovat předplatné, cesty a provádět další činnosti.

PŘIDÁNÍ VOZIDLA K ÚČTU

Než začnete, přesvědčte se, zda máte přístup k vozidlu, zda je zaparkováno venku na místě s kvalitním síťovým pokrytím a zda máte k dispozici registrační číslo. Budete rovněž potřebovat číslo VIN (identifikační číslo vozidla), které najdete na levé straně čelního skla nebo v uživatelské příručce k vozidlu.

 

Chcete-li ke svému účtu přidat vozidlo, přihlaste se a přejděte na záložku pro přidání vozidla (Add Vehicle). Pomocí kroků uvedených na obrazovce přidejte vozidlo k účtu.

ODSTRANĚNÍ VOZIDLA Z ÚČTU

Při prodeji, využití možnosti protiúčtu nebo převodu vlastnictví vašeho vozu Jaguar soukromou cestou je třeba, abyste vozidlo odstranili z účtu InControl. Chcete-li svůj vůz z účtu InControl odstranit, přihlaste se do systému My Jaguar InControl, přejděte na záložku nastavení vozidla (Vehicle Settings) a stiskněte tlačítko pro odstranění vozidla (Remove Vehicle).

 

Pokud vám zbývá nevyčerpané předplatné systému InControl, dojde k jeho převodu na nového vlastníka na zbývající předplacenou dobu, za předpokladu, že si nový vlastník vytvoří účet InControl.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

WEBOVÉ STRÁNKY SYSTÉMU MY JAGUAR INCONTROL

Registrujte se a přihlaste do systému My Jaguar InControl, kde si můžete individuálně přizpůsobit své preference a spravovat funkce systému InControl.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.