UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

UŽÍVEJTE SI JÍZDU

Ať už si zvolíte jakoukoli trasu, mějte jistotu, že vždy jedete správným směrem. Vyberte níže svůj informační a zábavní systém a podívejte se, jak nainstalovat aktualizaci.

TOUCH PRO A TOUCH PRO DUO

Pokud chcete aktualizovat navigační systém Pro, nejprve si pomocí poskytnutého odkazu založte účet. Po přihlášení přejděte do části Mapy a služby, stáhněte příslušnou mapu a přeneste ji do vozidla pomocí paměťového zařízení USB. Většina vozů modelového roku 2017 a novějších má k dispozici službu Map Care zajišťující bezplatnou měsíční aktualizaci map, kterou lze využívat po dobu platnosti záruky*.

TOUCH

Stáhněte si prostřednictvím poskytnutého odkazu do počítače PC nebo zařízení Mac nástroj pro aktualizaci map InControl Touch, který vás bude informovat, zda je pro váš vůz k dispozici aktualizace map. Kupte si a stáhněte příslušnou mapu, poté ji přeneste na SD kartu vozidla a aktualizujte navigační systém InControl.

TOUCH PLUS

V závislosti na typu vozidla si objednejte paměťové zařízení USB nebo DVD a podle uvedených pokynů aktualizujte navigační systém Touch Pro. Dostupnost a ceny aktualizace map naleznete níže.

PIVI PRO

Prostřednictvím nejnovější aplikace pro stahování map nainstalované ve vašem počítači budete moci aktualizovat mapy s využitím čísla VIN vašeho vozu a zařízení USB s alespoň 20 GB volného místa.

PIVI PRO

Prostřednictvím nejnovější aplikace pro stahování map nainstalované ve vašem počítači budete moci aktualizovat mapy s využitím čísla VIN vašeho vozu a zařízení USB s alespoň 20 GB volného místa.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

WEBOVÉ STRÁNKY SYSTÉMU MY JAGUAR INCONTROL

Registrujte se a přihlaste do systému My Jaguar InControl, kde si můžete individuálně přizpůsobit své preference a spravovat funkce systému InControl.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

 

*Doba platnosti záruky se může lišit podle příslušného trhu. Požádejte nejbližšího prodejce o informace vztahující se k danému vozidlu.