UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

INSTALACE SYSTÉMU INCONTROL APPS

KROK 1

Systém InControl Apps je k dispozici pro většinu chytrých telefonů s operačním systémem Android a Apple iOS. Ověřte, zda je vaše zařízení kompatibilní.

KROK 2

Stáhněte si do chytrého telefonu spouštěcí program systému InControl Apps a spusťte jej. Jakmile tak učiníte, otevřete aplikaci.

KROK 3

Následně se zobrazí výzva k dokončení nastavení pomocí automatického průvodce počátečním nastavením (Auto Quick Start Guide). Nyní jste připraveni propojit svůj telefon s vozem prostřednictvím systému InControl Apps.

PROPOJENÍ CHYTRÉHO TELEFONU S VOZEM JAGUAR PROSTŘEDNICTVÍM SYSTÉMU INCONTROL APPS

KROK 1 (PLATÍ POUZE PRO ZAŘÍZENÍ ANDROID)

U zařízení Android nejdříve spárujte a propojte chytrý telefon s vozidlem prostřednictvím připojení Jaguar Bluetooth (uvedený krok je nevyhnutný pro uskutečňování telefonních hovorů a streamování zvuku). Tento krok není nutný pro zařízení s operačním systémem iOS.

KROK 2

Zkontrolujte, zda je zařízení odemčené a nejsou uzavřena pouzdra nebo kryty displejů (některé se mohou po zavření telefonu automaticky zamykat.

KROK 3

Pomocí propojovacího USB kabelu dodávaného s chytrým telefonem připojte telefon do USB portu ve vašem voze.

KROK 4

Pokud používáte iPhone a systém InControl Apps ještě není spuštěn, zobrazí se výzva k otevření aplikace. Pokud používáte telefon s operačním systémem Android, můžete po zobrazení výzvy vybrat možnost pro automatické povolování (Always Allow), čímž zamezíte zobrazování výzev v budoucnu.

KROK 5

Vyberte na dotykové obrazovce možnost InControl Apps. V rámci systému InControl Apps jsou k dispozici pouze aplikace schválené značkou Jaguar. Některé z těchto aplikací mohou vyžadovat předplatné.

KROK 6

Na dotykové obrazovce se nyní zobrazí dotaz, zda chcete použít pouze zobrazení (View – používání aplikací bez zvuku) nebo zobrazení se zvukem (View and Listen – používání aplikací se zvukem, například přehrávače hudby a telefonování).

BEZPEČNOSTNÍ AKTUALIZACE PRO APPLE IOS

V rámci nejnovějších bezpečnostních aktualizací v operačním systému iOS 9 a novějších vyžaduje nyní systém InControl Apps krátký schvalovací postup pro povolení jednotlivých kompatibilních aplikací ve vozidle. Další informace získáte v části popisující bezpečnostní aktualizace v často kladených dotazech k systému Connect.

NOVÉ BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

Jak si budete moci všimnout, aplikace, které vyžadují oprávnění, se zobrazují jako neaktivní a nedostupné, dokud nebude příslušný proces proveden.

UDĚLENÍ OPRÁVNĚNÍ

Na dotykové obrazovce vašeho vozu Jaguar vyberte aplikaci, kterou chcete otevřít, a postupujte podle pokynů zobrazených na levé straně. Během tohoto procesu se dvakrát zobrazí výzva k udělení oprávnění v chytrém telefonu. Pro každou aplikaci je třeba tento proces absolvovat pouze jednou.

DALŠÍ INFORMACE

Může se stát, že nebudete mít ve vašem chytrém telefonu nejnovější software. Chcete-li ověřit, zda je k dispozici aktualizace, přejděte v chytrém telefonu do nabídky nastavení.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

INCONTROL APPS

Systém InControl Apps je soubor interaktivních aplikací optimalizovaných pro použití v automobilech. Dostupné interaktivní aplikace jsou určeny pro streamování médií, využívání cloudových a lokalizačních služeb a dalších funkcí přes USB port.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

Aplikace InControl Apps vám umožní využívat celou řadu Smartphone Apps optimalizovaných pro automobily a to přes dotykovou obrazovku vašeho vozidla. Stačí připojit vaše koncové zařízení do zdířky USB. Rozsah služeb InControl Apps se stále rozrůstá. S jejich pomocí si naplánujete cestu, zorganizujete svůj den anebo příští schůzku, zarezervujete hotelový pokoj a můžete objevovat svět kolem vás.

Odmítnutí odpovědnosti:

Systém InControl je zaváděn průběžně. Konkrétní popsané funkce mohou být volitelné a jejich dostupnost se s ohledem na konkrétní trh nebo pohonnou jednotku může lišit. O dostupnosti a úplných podmínkách ve vaší zemi se informujte u místního prodejce Jaguar. Některé funkce vyžadují SIM kartu spojenou s vhodným datovým tarifem, který bude po uplynutí počáteční doby doporučené prodejcem třeba prodloužit. Mobilní připojení nelze zaručit na všech místech.

* Pokud motor nelze nastartovat na dálku z důvodu omezení na straně vozu nebo trhu, je dálkové topení a větrání možné v případě, že je nainstalována časovaná klimatizace nebo nezávislé topení. Pokud nic z toho není možné, funkce Remote Climate nebude v aplikaci InControl Remote vůbec zobrazena.