AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Close-up of Jaguar Cockpit.

INCONTROL APPS

INSTALACE SYSTÉMU INCONTROL APPS

 • KROK 1

  Systém InControl Apps je k dispozici pro většinu chytrých telefonů s operačním systémem Android a Apple iOS. Ověřte, zda je vaše zařízení kompatibilní.

 • KROK 2

  Stáhněte si do chytrého telefonu spouštěcí program systému InControl Apps a spusťte jej. Jakmile tak učiníte, otevřete aplikaci.

 • Close-up of Jaguar InControl Auto Quick Start Guide.

  KROK 3

  Následně se zobrazí výzva k dokončení nastavení pomocí automatického průvodce počátečním nastavením (Auto Quick Start Guide). Nyní jste připraveni propojit svůj telefon s vozem prostřednictvím systému InControl Apps.

PROPOJENÍ CHYTRÉHO TELEFONU S VOZEM JAGUAR PROSTŘEDNICTVÍM SYSTÉMU INCONTROL APPS

 • KROK 1 (PLATÍ POUZE PRO ZAŘÍZENÍ ANDROID)

  U zařízení Android nejdříve spárujte a propojte chytrý telefon s vozidlem prostřednictvím připojení Jaguar Bluetooth (uvedený krok je nevyhnutný pro uskutečňování telefonních hovorů a streamování zvuku). Tento krok není nutný pro zařízení s operačním systémem iOS.

 • Close-up of Smartphone home screen.

  KROK 2

  Zkontrolujte, zda je zařízení odemčené a nejsou uzavřena pouzdra nebo kryty displejů (některé se mohou po zavření telefonu automaticky zamykat.

 • Close-up of Touch Display USB connection instructions.

  KROK 3

  Pomocí propojovacího USB kabelu dodávaného s chytrým telefonem připojte telefon do USB portu ve vašem voze.

 • KROK 4

  Pokud používáte iPhone a systém InControl Apps ještě není spuštěn, zobrazí se výzva k otevření aplikace. Pokud používáte telefon s operačním systémem Android, můžete po zobrazení výzvy vybrat možnost pro automatické povolování (Always Allow), čímž zamezíte zobrazování výzev v budoucnu.

 • Close-up of available InControl apps on the Touch display.

  KROK 5

  Vyberte na dotykové obrazovce možnost InControl Apps. V rámci systému InControl Apps jsou k dispozici pouze aplikace schválené značkou Jaguar. Některé z těchto aplikací mohou vyžadovat předplatné.

 • KROK 6

  Na dotykové obrazovce se nyní zobrazí dotaz, zda chcete použít pouze zobrazení (View – používání aplikací bez zvuku) nebo zobrazení se zvukem (View and Listen – používání aplikací se zvukem, například přehrávače hudby a telefonování).

BEZPEČNOSTNÍ AKTUALIZACE PRO APPLE IOS

V rámci nejnovějších bezpečnostních aktualizací v operačním systému iOS 9 a novějších vyžaduje nyní systém InControl Apps krátký schvalovací postup pro povolení jednotlivých kompatibilních aplikací ve vozidle. Další informace získáte v části popisující bezpečnostní aktualizace v často kladených dotazech k systému Connect.

 • NOVÉ BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

  Jak si budete moci všimnout, aplikace, které vyžadují oprávnění, se zobrazují jako neaktivní a nedostupné, dokud nebude příslušný proces proveden.

 • Close-up of touch display with permissions options on screen.

  UDĚLENÍ OPRÁVNĚNÍ

  Na dotykové obrazovce vašeho vozu Jaguar vyberte aplikaci, kterou chcete otevřít, a postupujte podle pokynů zobrazených na levé straně. Během tohoto procesu se dvakrát zobrazí výzva k udělení oprávnění v chytrém telefonu. Pro každou aplikaci je třeba tento proces absolvovat pouze jednou.

 • DALŠÍ INFORMACE

  Může se stát, že nebudete mít ve vašem chytrém telefonu nejnovější software. Chcete-li ověřit, zda je k dispozici aktualizace, přejděte v chytrém telefonu do nabídky nastavení.

PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

 • INCONTROL APPS

  Systém InControl Apps je soubor interaktivních aplikací optimalizovaných pro použití v automobilech. Dostupné interaktivní aplikace jsou určeny pro streamování médií, využívání cloudových a lokalizačních služeb a dalších funkcí přes USB port.

 • PODPORA SYSTÉMU JAGUAR INCONTROL

  Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme další informace k systému Jaguar InControl.

 • VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

  Přístup k všeobecným podmínkám pro systém Jaguar InControl a dokumentům týkajícím se zásad ochrany osobních údajů.

Aplikace InControl Apps vám umožní využívat celou řadu Smartphone Apps optimalizovaných pro automobily a to přes dotykovou obrazovku vašeho vozidla. Stačí připojit vaše koncové zařízení do zdířky USB. Rozsah služeb InControl Apps se stále rozrůstá. S jejich pomocí si naplánujete cestu, zorganizujete svůj den anebo příští schůzku, zarezervujete hotelový pokoj a můžete objevovat svět kolem vás.

Odmítnutí odpovědnosti:

Systém InControl je zaváděn průběžně. Konkrétní popsané funkce mohou být volitelné a jejich dostupnost se s ohledem na konkrétní trh nebo pohonnou jednotku může lišit. O dostupnosti a úplných podmínkách ve vaší zemi se informujte u místního prodejce Jaguar. Některé funkce vyžadují SIM kartu spojenou s vhodným datovým tarifem, který bude po uplynutí počáteční doby doporučené prodejcem třeba prodloužit. Mobilní připojení nelze zaručit na všech místech.

* Pokud motor nelze nastartovat na dálku z důvodu omezení na straně vozu nebo trhu, je dálkové topení a větrání možné v případě, že je nainstalována časovaná klimatizace nebo nezávislé topení. Pokud nic z toho není možné, funkce Remote Climate nebude v aplikaci InControl Remote vůbec zobrazena.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční