UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

KONEKTIVITA JAGUAR BLUETOOTH®

Zjistěte, jak můžete využívat konektivitu Bluetooth® pro připojení svého mobilního telefonu a seznamte se s funkcemi, díky kterým můžete zůstat ve spojení i za jízdy.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Co je Bluetooth®?

 •  

  Bluetooth® je radiofrekvenční technologie určená k používání na krátké vzdálenosti, která dokáže bezdrátově přenášet hlasové hovory i data. Dosah zařízení pro připojení Bluetooth® je přibližně 10 metrů, data lze přenášet rychlostí 1 Mb/s.

K čemu lze používat konektivitu Jaguar Bluetooth®?

 •  

  Technologie Bluetooth® vám umožňuje dálkově připojit kompatibilní chytrý telefon k vašemu vozu Jaguar tak, abyste mohli uskutečňovat a přijímat telefonní hovory a používat další důležité funkce mobilního telefonu. Připojení pomocí technologie Bluetooth® vám dává možnost nechat za jízdy nebo při parkování mobilní telefon v kabelce nebo kapse. Ještě větší praktičnost a vyšší bezpečnost poskytuje telefonnímu systému s podporou připojení Bluetooth® ovládání pomocí hlasových pokynů a tlačítek na volantu, případně prostřednictvím dotykové obrazovky vozidla Jaguar. V závislosti na použitém telefonu jsou k dispozici různé funkce. Další informace najdete v našem centru konektivity.

   

  TELEFONY KOMPATIBILNÍ S PŘIPOJENÍM JAGUAR BLUETOOTH®

Je můj mobilní telefon kompatibilní?

 •  

  S funkcemi konektivity Jaguar Bluetooth® je kompatibilní široká řada chytrých telefonů, včetně telefonů od společností Apple, Samsung, Nokia, Sony a Blackberry. Naši technici testovali telefony z hlediska plnění kvalitativních standardů.

   

  Tento seznam bude průběžně aktualizován po testování dalších telefonů a uvedení nových telefonů na trh. Upozorňujeme, že některé telefony s funkcí připojení Bluetooth® nemusí podporovat konektivitu Jaguar Bluetooth®.

Jak se připojím prostřednictvím Bluetooth®?

 •  

  Obsáhlé a kompletní pokyny pro připojení mobilního telefonu k vozidlu Jaguar pomocí technologie Bluetooth® najdete v našem centru konektivity, které se věnuje této problematice. Najdete zde také podrobné informace o párování, odpojování a funkcích konektivity.

   

  PŘEJÍT NA POSTUPY PŘIPOJENÍ BLUETOOTH®

*Připojení 4G bude k dispozici v novém modelu XJ a E-PACE.

 

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách získáte u prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.