VÝRAZNÝ STYL

Elegantní exteriér s asertivním vzhledem. LED světlomety s vyspělou technologií dálkových světel jsou protaženy směrem k výraznému leskle černému logu.VÝKON A AGILITA

Objevte elektrický výkon a konstrukční dokonalost značky Jaguar.

ELEKTRIZUJÍCÍ DOJEZD

Jaguar E-PACE je ideální pro každodenní dojíždění a jízdy ve městě. Plug-in hybridní (PHEV) technologie poskytuje očekávaný dojezd v reálných podmínkách až 60 km podle WLTP††.

INTELIGENTNÍ NABÍJENÍ

Navržený pro maximální účinnost. Nastavte si preferovaný čas nabíjení a využijte výhodnější sazby elektřiny.

Jaguar E-PACE charging at the phev station point with Woman
Jaguar E-Pace PHEV Hybrid Charging
Autoplay Start
Autoplay Stop

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

0–100 KM/H

7,3

sekundy

U modelu Jaguar E-PACE P270e.

NEJVYŠŠÍ VÝKON

269

K

198 kW u modelu Jaguar E-PACE P270e.

EMISE (OD)

33

g/km††

Nulové emise v režimu elektrického pohonu.

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

601

litrů

Objem podle mokré metody měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.

POHOTOVÉ REAKCE ŘÍZENÍ

Reagujte na silnici před vámi v reálném čase. Na přání dodávaný systém Adaptive Dynamics modelu Jaguar E-PACE automaticky upravuje zavěšení, řízení a řazení vozu za účelem dosažení optimálního zážitku z jízdy. Převezměte plnou kontrolu s konfigurovatelným režimem Dynamic a přizpůsobte vlastnosti vozu svému jízdnímu stylu.

JISTOTA ZA VŠECH PODMÍNEK

Získejte kontrolu nad jízdními vlastnostmi vozu Jaguar E-PACE výběrem jednoho ze čtyř nastavení voliče JaguarDrive Control. Optimalizujte výkon, komfort nebo účinnost. V nepříznivých povětrnostních podmínkách zvolte režim Rain, Ice nebo Snow, který automaticky upraví nastavení motoru a brzd pro dosažení maximální trakce.

KONEKTIVITA A KOMFORT

Pocit dokonalého souznění. Technologie zaměřené na řidiče.

JDX car touchscreen display

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

Dokonalý společník na cesty. Užijte si možnosti konektivity prostřednictvím systému Pivi Pro1 se zakřivenou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 11,4". Díky bezdrátovým aktualizacím softwaru bude systém vždy aktuální.

SPÁRUJTE ZAŘÍZENÍ

Synchronizujte svá zařízení se systémem Apple CarPlay®2 a Android AutoTM3. Bezdrátově spárujte kompatibilní zařízení a získejte přístup k oblíbeným aplikacím a hudbě prostřednictvím dotykové obrazovky vozu Jaguar E-PACE.

DOBIJTE ENERGII

Pomocí podložky ve středové konzole můžete bezdrátově nabíjet kompatibilní zařízení4.

DOKONALE ČISTÝ VZDUCH

Na přání dodávaný systém čištění vzduchu v interiéru Cabin Air Purification měří kvalitu vzduchu v interiéru a aktivně ho zbavuje škodlivin, jako je prach a pyl.

BUĎTE V OBRAZE

Již žádné rozptylování. Díky konfigurovatelnému interaktivnímu displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" a průhledovému displeji budete mít důležité informace na očích.

VÝHLED BEZ OMEZENÍ

Sledujte dění za vozidlem pomocí vnitřního zpětného zrcátka ClearSight5. Živý obraz zajišťuje dobrý výhled bez ohledu na cestující na zadních sedadlech nebo množství zavazadel.

Woman loading luggage into loadspace of Jaguar E-Pace

VŠESTRANNÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Díky špičkovým úložným řešením v interiéru budete mít vše důležité vždy po ruce. Design vozu poskytuje velkorysý zavazadlový prostor. Se sklopenými zadními sedadly snadno přepravíte šest cestovních zavazadel.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Fender View of Jaguar E-PACE

MODELY

Prohlédněte si celou modelovou řadu a technické údaje.

Motion shot of  E-pace from front

PŘEHLED

Nepřekonatelná všestrannost a osobitý design značky Jaguar.

††Podívejte se na hodnoty WLTP

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

2Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/.

4Pouze kompatibilní chytré telefony.

5Výbava na přání. Podléhá místním nařízením. Řidiči, kteří nosí brýle s bifokálními nebo varifokálními skly a mají potíže se zaostřováním v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight, mohou zrcátko kdykoli přepnout do normálního režimu.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo vždy plně pod kontrolou.

 

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

 

Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

 

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.