AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Close up of Jaguar leaper.

PŘÍSTUPNOST

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Společnost Jaguar Land Rover Limited si stanovila za cíl vytvořit svoje webové stránky tak, aby byly přístupné všem uživatelům včetně handicapovaných. Stránky využívají technologii Macromedia Flash, k dispozici je i snadněji přístupná verze HTML se snazším uživatelským rozhraním bez prvků Flash. 


K zajištění bezbariérového přístupu průběžně naše webové stránky testujeme a upravujeme. Upozorňujeme návštěvníky, že stránky nicméně mohou obsahovat odkazy na jiné weby vyvinuté třetími osobami, které našim standardům nemusí neodpovídat. 


SPLNĚNÍ STANDARDŮ 


K prezentaci multimediálních obsahů využívají naše webové stránky technologii Macromedia Flash. Na celých stránkách se snažíme dodržovat normy přístupnosti webu WAI-A,  a kde je to proveditelné, řídíme se pravidly WAI-AA. 


Flash verze stránek má přístupovou úroveň umožňující ovládání prostřednictvím klávesnice, overlays a kombinací kláves. Podmínkou přístupu k obsahu Flash pomocí čtecího programu je nainstalovaný Flash Plug-in ve verzi 9.0.115 nebo novější. Uživatel dále potřebuje přehrávací program s implementovaným přehrávačem Flash od MSAA. Posledním předpokladem pro přístup k obsahu Flash z čtecích programů je prohlížeč Microsoft Internet Explorer, který jako jediný podporuje MSAA. 


Užitečný přehled o přístupnosti pro Macromedia Flash naleznete na webových stránkách Adobe. 


Přejít na stránky Adobe Flash o bezbariérovém přístupu


HTML verze našich webových stránek využívá formátování CSS (Cascading Style Sheets). Pro optimální zobrazení našich webových stránek je třeba používat nejnovější aktualizovanou verzi internetového prohlížeče. Webové stránky jsou však dostupné i pro starší prohlížeče a jiné systémy. 


Pro přístup ke všem funkcím na webových stránkách, využívajím technologii JavaScript, je nutno mít aktivován JavaScript ve vašem prohlížeči. 


PŘÍSTUP K PDF DOKUMENTŮM 


Užitečný přehled o lepším přístupu k elektronickým informacím pro handicapované uživatele naleznete na webových stránkách Adobe. 


Přejít na stránky Adobe Acrobat o bezbariérovém přístupu

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční