AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
I Pace Concept.

KONCEPT VOZU I‑PACE

Představujeme koncept modelu I‑PACE – prvního ryze elektrického vozu Jaguar. Koncept I‑PACE je elektrické SUV pyšnící se dokonalým výkonem.

Koncept vozu I‑PACE je víc než koncept. Je to koncepce prvního sériově vyráběného vozidla poháněného akumulátorem, který odráží naše odhodlání vytvořit elektromobil, který bude současně úchvatným vozem pro řidiče. Stejně jako investujeme do špičkových technologií nulových emisí, pomáháme řidičům rovněž lépe porozumět vozidlům s elektrickým pohonem.

I-Pace Concept.

ODVÁŽNÝ EXTERIÉR

Díky dramatickým proporcím, jejichž vznik výrazně ovlivnila elektrická technologie, vstupuje koncept vozu I‑PACE a spolu s ním I jedinečný design značky Jaguar do nové éry.

I-pace Concept.

DESIGN KONCEPTU I‑PACE

Koncept I‑PACE je především skutečným zástupcem značky Jaguar a představuje průkopnickou budoucnost elektromobilů.

I-PACE Concept.

DRAMATICKÝ STYL

"Úkolem bylo navrhnout a vyrobit elektromobil, který bude nezaměnitelným a jedinečným představitelem značky Jaguar. Vůz, který dokáže, že elektromobily mohou nabídnout úchvatné jízdní zážitky i elegantní vzhled.“

Ian Callum, designový ředitel značky Jaguar

I-Pace Concept.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI A TECHNOLOGIE

Koncept I‑PACE kombinuje provozní vlastnosti a legendární vytříbenost značky Jaguar, které podle očekávání poskytují ryzí, úžasný zážitek z jízdy.

I-Pace Concept.

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie tvoří podstatu konceptu I‑PACE, přesto zůstávají v pozadí a soustředí se na podporu úchvatného jízdního zážitku řidiče a cestujících.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

Obrázky znázorňují koncept vozu I‑PACE. Sériově vyráběný vůz se může lišit konečným stylem, detaily povrchové úpravy a osazením ovládacích prvků.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční