Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
X590 - Gallery Asset 1

KONCEPT VOZU I‑PACE

Představujeme koncept modelu I‑PACE – prvního ryze elektrického vozu Jaguar. Koncept I-PACE je elektrické SUV pyšnící se dokonalým výkonem.

Koncept vozu I‑PACE je víc než koncept. Je to koncepce prvního sériově vyráběného vozidla poháněného akumulátorem, který odráží naše odhodlání vytvořit elektromobil, který bude současně úchvatným vozem pro řidiče. Stejně jako investujeme do špičkových technologií nulových emisí, pomáháme řidičům rovněž lépe porozumět vozidlům s elektrickým pohonem.

IMG_WRAPPER - X590 - Model Display 1

ODVÁŽNÝ EXTERIÉR

Díky dramatickým proporcím, jejichž vznik výrazně ovlivnila elektrická technologie, vstupuje koncept vozu I‑PACE a spolu s ním I jedinečný design značky Jaguar do nové éry.

IMG_WRAPPER - X590 - Concept Design - Model Display

DESIGN KONCEPTU I‑PACE

Koncept I‑PACE je především skutečným zástupcem značky Jaguar a představuje průkopnickou budoucnost elektromobilů.

IMG_WRAPPER - X590 - Dramatic Styling - Model Display

DRAMATICKÝ STYL

"Úkolem bylo navrhnout a vyrobit elektromobil, který bude nezaměnitelným a jedinečným představitelem značky Jaguar. Vůz, který dokáže, že elektromobily mohou nabídnout úchvatné jízdní zážitky i elegantní vzhled.“

Ian Callum, designový ředitel značky Jaguar

X590 - Performance and Technology - Model Display

PROVOZNÍ VLASTNOSTI A TECHNOLOGIE

Koncept I‑PACE kombinuje provozní vlastnosti a legendární vytříbenost značky Jaguar, které podle očekávání poskytují ryzí, úžasný zážitek z jízdy.

Jaguar All Electric I-PACE Concept

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie tvoří podstatu konceptu I‑PACE, přesto zůstávají v pozadí a soustředí se na podporu úchvatného jízdního zážitku řidiče a cestujících.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

Obrázky znázorňují koncept vozu I‑PACE. Sériově vyráběný vůz se může lišit konečným stylem, detaily povrchové úpravy a osazením ovládacích prvků.