AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

ÚSPĚCH ZNAČKY JAGUAR VE FORMULI E

V úchvatném závěru sezóny si Mitch Evans zajistil konečné 2. místo.

SEZNAMTE SE S TÝMEM

Naši špičkoví jezdci, konstruktéři a designéři prahnou po úspěchu – dosáhnout cíle jim pomáhá jejich talent, houževnatost a styl.

 • SAM BIRD – PILOT

  Britský závodní jezdec Sam Bird přišel do týmu Jaguar TCS Racing před sedmou sezónou šampionátu ABB FIA Formule E. Čtyřiatřicetiletý pilot úspěšně nastupoval do všech závodů a od uvedení této přelomové série v roce 2014 je tak jediným jezdcem, který zápolil v každém klání, přičemž si doposud zajistil 11 vítězství, naposledy v týmu Jaguar TCS Racing na okruzích v Diríje a New Yorku.

 • MITCH EVANS – PILOT

  Mitch začal soutěžit v závodech motokár v 6 letech a v 16 letech zvítězil ve Velké ceně Nového Zélandu. Svůj debut v šampionátu ABB FIA Formule E si odbyl v roce 2016 s britským týmem Jaguar TCS Racing, který se vrátil k profesionálním závodům. V sedmé sezóně stanul pětkrát na stupních vítězů a umístil se na celkovém čtvrtém místě, což je jeho dosud nejlepší výsledek. Kromě toho zajel nejrychlejší kola na okruzích v Říme, New Yorku a Londýně.

 • JAMES BARCLAY – TÝMOVÝ ŘEDITEL

  James byl v listopadu 2015 jmenován týmovým ředitelem značky Jaguar pro program světového šampionátu ABB FIA Formule E a v roce 2021 pak generálním ředitelem pro motorsport společnosti Jaguar Land Rover. V posledních pěti sezónách dohlížel na rozvoj týmu Jaguar TCS Racing, který řídil na trati i mimo ni.

THE JAGUAR I‑TYPE 5

Dokonalá vyváženost výkonu a účinnosti, která hrála při konstrukci zásadní roli, umožňuje vozu zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,8 sekundy a dosáhnout maximálního výkonu 250 kW.

NAŠE PARTNERSTVÍ

Všichni naši partneři používají nejmodernější technologie a sdílí s námi názor, že víra, odvaha a inovace nám pomohou dosáhnout našich cílů na poli elektrifikace.

RYCHLOST V KRVI

Renomé značky Jaguar v oblasti výkonu, technologií a designu se utvářelo na světově nejnáročnějších okruzích a šampionátech.

 • ZNAČKOVÉ ZBOŽÍ

  Nemusíte být závodním jezdcem, ale můžete tak vypadat. Navštivte náš internetový obchod a vyberte si dokonalý dárek pro sebe nebo své blízké.

 • RYZE ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

  I-PACE je špičkové výkonné ryze elektrické SUV, které se skvěle řídí a přináší dosud nepoznanou konektivitu.