Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

LETNÍ PAKET

Paket příslušenství obsahuje mnoho praktických a užitečných doplňků. Budete tak optimálně vybaveni do každého počasí a vaše cesty budou vždy bezpečné.

Click and Go – základní díl

Click and Go je víceúčelový systém na opěradlo cestujících ve druhé řadě sedadel. Univerzální základní díl systému Click and Go se instaluje mezi uchycení opěrky hlavy a umožňuje montáž dalšího příslušenství k uložení tabletů, věšení tašek, košil a bund. Každý díl příslušenství je nabízen samostatně. Není-li základní díl využíván, lze ho snadno odinstalovat. Nutný k montáži dalších doplňků do systému Click and Go.

Click and Hang

Click and Hang je součást systému Click and Go. Toto odnímatelné ramínko na šaty umožňuje praktický převoz košil a bund. Ramínko je navíc vybaveno integrovaným háčkem, aby ho bylo možné využívat i mimo vozidlo. K montáži je třeba základní díl Click and Go.

Skládací organizér

Tento skládací organizér díky dvěma pevným popruhům zajistí, že se předměty nebudou za jízdy kutálet po zavazadlovém prostoru a jejich převoz bude bezpečný.

Středová loketní opěrka s chlazenou/vyhřívanou přihrádkou

Chlazená a vyhřívaná přihrádka udrží potraviny a nápoje v chladu či teple a slouží zároveň jako středová loketní opěrka na zadních sedadlech. Přihrádka je vybavena kůží potaženým víkem a k sedadlům fixována bezpečnostním pásem prostředního sedadla. Napájení zajišťuje vstup AUX v zadní části vozu. Ideální na dlouhé cesty s rodinou.

POSUŇTE SVÉ ZÁŽITKY S VOZEM JAGUAR NA NOVOU ÚROVEŇ

Prozkoumejte naše příslušenství, ze kterého si můžete vybrat prvky pro vylepšení interiéru i exteriéru a doplnit tak svůj Jaguar pro vás nepostradatelnou výbavou.

VAŠE CESTA NA DOVOLENOU? JSME PŘIPRAVENI
NA CESTY S KLIDNOU HLAVOU – KOMPLEXNÍ INSPEKCE JAGUAR

Než člověk vyrazí na dovolenou, chce mít jistotu, že vše funguje na jedničku: naši technici proto kompletně zkontrolují celý váš Jaguar zvenčí i zevnitř, zvláštní pozornost je přitom věnována silně namáhaným dílům, které mohou podléhat opotřebení. Aby byl váš Jaguar stejně bezpečný, jako je stylový.

VYHLEDEJTE PRODEJCE

JAGUAR – COLLECTION
UKAŽTE SVOU TŘÍDU

Jaguar je víc než auto – Jaguar je vyznání.

Prokažte v každé situaci svou stylovost s našimi prvotřídními produkty z kolekce Jaguar. A nezapomínáme přitom ani na zábavu: i pro naše nejmenší fanoušky jsme opět vymysleli něco extra.

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY A ZÁŽITKOVÉ JÍZDY

Dynamický design. To charakterizuje nejen naše vozy, ale také doplňky Jaguar. Od přívěsků na klíče až po oblečení – všechny produkty se vyrábějí podle vysokých standardů značky Jaguar. Inspirace přitom vždy vychází ze zcela jedinečného designu našich vozů.