Skip primary navigation

PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

UMOCNĚTE SVÉ ZÁŽITKY S VOZEM JAGUAR.

skip.tertiary.navigation

UMOCNĚTE SVÉ ZÁŽITKY S VOZEM JAGUAR

Dopřejte svému vozu Jaguar ještě větší všestrannost prostřednictvím našich nejnovějších paketů příslušenství, které poskytují vyšší ochranu a praktičnost a které ladí s vaším životním stylem. 

Veškeré příslušenství je vyrobeno a důkladně testováno podle přísných měřítek tak, aby s vozidlem dokonale fungovalo přesně podle vašeho očekávání.

LIFESTYLE PACK

DODEJTE INTERIÉRU OSOBITÝ STYL

Dodejte interiéru osobitý styl prostřednictvím paketů příslušenství pro životní styl. Lepší ochrana, funkčnost a vzhled – váš Jaguar bude dokonale připraven ladit s vaším životním stylem. Paket Lifestyle Pack obsahuje sportovní kryty pedálů, hliníkové páčky pro manuální řazení a ramínko na šaty na hlavovou opěrku (pro modely Jaguar XE a XF). Paket Lifestyle Pack pro Jaguar F-PACE obsahuje navíc ozdobné obložení zavazadlového prostoru.

LIFESTYLE PLUS PACK

DODEJTE INTERIÉRU JEŠTĚ OSOBITĚJŠÍ STYL

Paket obsahuje sportovní kryty pedálů, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku, luxusní kobercové rohože a kobercovou rohož do zavazadlového prostoru (pro modely Jaguar XE a XF). Paket Lifestyle Plus Pack pro Jaguar F-PACE obsahuje sportovní kryty pedálů, hliníkové páčky pro manuální řazení, ramínko na šaty na hlavovou opěrku, ozdobné obložení zavazadlového prostoru, luxusní kobercové rohože a kobercovou rohož do zavazadlového prostoru.

POSUŇTE SVÉ ZÁŽITKY S VOZEM JAGUAR NA NOVOU ÚROVEŇ

Prozkoumejte naše příslušenství, ze kterého si můžete vybrat prvky pro vylepšení interiéru i exteriéru a doplnit tak svůj Jaguar pro vás nepostradatelnou výbavou.