AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
NEWS.

TISKOVÉ ZPRÁVY

Two Dogs Sat In Loadspace Of A White Jaguar.

VEZMĚTE SVÉHO PSA VŠUDE S SEBOU DÍKY PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Víme, že pro vás jako majitele vozu Jaguar hraje při výběru vozidla důležitou roli luxus, tím však odhodlání společnosti Jaguar dostát závazkům své filozofie „Art of Performance“, tedy Umění výkonu, nekončí. Naše vozy jsou navrženy tak, aby byly luxusní a zároveň praktické. Možnost přizpůsobit vůz vlastním potřebám pomocí příslušenství přináší řidičům nebývalé výhody.

Protože jsou mnozí řidiči vozů Jaguar současně milovníky psů, vyvinula společnost Jaguar doplňky pro domácí mazlíčky, díky kterým si všichni členové rodiny budou moci ve voze dopřát mimořádné úrovně komfortu a praktičnosti.

Někteří psi milují vodu. Z takových výletů si odnášíte nejen spoustu zážitků a nádherných vzpomínek, ale váš pes rovněž packy plné písku a promočenou srst, takže je nevyhnutelné, že se dříve či později také otřepe. Co se líbí psovi, však nemusí svědčit vašemu vozu.

K dispozici je paket Pet Pack obsahující příslušenství, které pomáhá chránit textilní tkaniny před případným poškozením či znečištěním, když si pes s sebou do interiéru přinese památku na váš výlet.

Jedním z těchto doplňků je dělicí přepážka do zavazadlového prostoru, která odděluje zavazadlový prostor od zbylých částí vozu. Přepážka nejen pomáhá udržet vašeho psa bezpečně v zavazadlovém prostoru, ale rovněž zabraňuje poškození zadní části vozu a sedadel spolucestujících drápy, solí nebo pískem.

Součástí paketu Pet Pack je také ochrana zavazadlového prostoru pomocí pryžové rohože nebo vany z odolného materiálu*, která má vyvýšený okraj a hodí se pro obzvlášť rozverná dobrodružství. Obě tyto možnosti ochrany zavazadlového prostoru jsou dokonale vodotěsné. Voda a nečistoty, které se dostanou dovnitř vozu s vaším psem, tak nepřijdou do styku s kobercovou rohoží ani žádnými textilními tkaninami.

Jak pryžovou rohož, tak vanu z odolného materiálu lze z vozu jednoduše vyjmout a otřít nebo omýt. Vana z odolného materiálu se osvědčí především v situacích, kdy je potřeba mimořádná ochrana vozu, neboť nic nepropustí.

Příslušenství Jaguar pro psy bylo navrženo s ohledem na potřeby vašich čtyřnohých přátel. Doplňky jsou první z řady příslušenství, které vyvíjíme s cílem vylepšit ochranu vašeho vozu a zajistit pohodlí vašich domácích mazlíčků. To vše při zachování luxusu, který je synonymem značky Jaguar. Ať se vašemu psovi líbí procházky po rozbahněných cestách nebo řádění v příboji, vy si můžete v klidu vychutnat přítomný okamžik a nedělat si starosti s cestou domů. Prohlédněte si galerii níže, kde uvidíte paket Jaguar Pet Pack v akci.

*Závisí na konkrétním typu vozu.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční