AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
NEWS.

TISKOVÉ ZPRÁVY

JLR Dual Brand

JAGUAR LAND ROVER SE PŘIPRAVUJE NA ELEKTRIFIKOVANOU A PROPOJENOU BUDOUCNOST DÍKY NOVÉMU TESTOVACÍMU ZAŘÍZENÍ

  • Jaguar Land Rover investuje do budoucnosti elektrifikovaných a propojených vozů.
  • Laboratoř v Gaydonu ve Velké Británii pomůže oběma značkám splnit současné i budoucí právní předpisy a kvalitativní normy.
  • Nový Range Rover Sport byl první vůz, který prošel na míru připraveným testovacím programem.
  • Testování elektromagnetické kompatibility je při vývoji vozidel stále důležitější, kvůli větší elektrifikaci a novým technologiím připojení.
Gaydon, 4. srpna 2022 - Společnost Jaguar Land Rover otevřela nové zařízení pro testování příští generace vozidel, které se zaměřuje na elektromagnetické rušení. Laboratoř elektromagnetické kompatibility (EMC) v Gaydonu ve Velké Británii zajistí, aby budoucí vozidla splňovala současné i budoucí právní předpisy a kvalitativní normy pro konektivitu a elektroniku. Nový Range Rover Sport uvedený na trh v květnu byl prvním vozem, který prošel na míru připraveným testovacím programem ve vlastním zařízení automobilky.

EMC testuje schopnost elektrických zařízení a systémů správně fungovat v elektromagnetickém prostředí. Pracuje tak, že omezuje neúmyslnou tvorbu, šíření a příjem elektromagnetické energie. Snižuje riziko nežádoucích účinků, kam patří i elektromagnetické rušení. Nová laboratoř pro vozidla Jaguar Land Rover je vybavena dvěma bezodrazovými komorami: elektricky „tichou“ dráhou, která inženýrům umožňuje testovat vozidla při jízdě, a také zařízením pro hodnocení výkonu jednotlivých komponentů, jako jsou baterie nebo elektromotory. Bluetooth, GPS, WiFi, 4G, 5G, adaptivní tempomat, bezdrátové nabíjení a sledování mrtvého úhlu – to vše jsou příklady služeb a funkcí vozidel, které bude centrum z hlediska EMC testovat.

„Význam testování našich vozidel z hlediska elektromagnetické kompatibility nelze podceňovat. Otevření tohoto nového testovacího zařízení je pro naši společnost důležitý krok vpřed a bude hrát klíčovou roli při zajišťování kvality, plnění právních předpisů a spokojenosti našich zákazníků,“ okomentoval Peter Phillips, Senior Manager, Electromagnetics and Compliance Jaguar Land Rover.

S průmyslovým pokrokem, který má zvýšit počet vozů s elektrickými pohonnými jednotkami a řadou digitálních a cloudových služeb ve vozidlech, od bezdrátových aktualizací softwaru až po autonomní systémy, je testování elektromagnetické kompatibility klíčové pro zajištění kvality, právních předpisů a spokojenosti zákazníků. Toto nové zařízení odráží závazek společnosti Jaguar Land Rover poskytovat zákazníkům ve vozidlech tu nejmodernější konektivitu, která urychluje elektrifikaci prostřednictvím své strategie Reimagine.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční